ساخت و تعمیر انواع دستگاه صنعتی نانوایی دوار

بازار تولید دستگاه نانوایی

تعمیر انواع دستگاه صنعتی نانوایی . در دنیای مدرن تمامی شرکت ها و تولیدی های بزرگ به نیاز های مردم بسیار اهمیت داده و سعی می کنند تولید ان نیاز ها را تا انجا که می توانند با استفاده از علم و تکنولویژی افزایش بدهند زیرا با این کار هم مشتریان و متقاضیان بیشتری پیدا می کنند و هم سود بیشتری می برند با این روش مغازه ها و برند های بزرگ همیشه خریداران مخصوص خود را خواهند داشت پس یکی از مهمترین نیاز های یک انسان برای زندگی کردن غذا است که هیچ وقت این امکان وجود ندارد که انسان بدون غذا و مواد غذایی توانایی زندگی کردن داشته باشد

انواع دستگاه پخت نان با قیمت مناسب

همچنین یکی از اولیه ترین و مهمترین مواد غذایی و خوراکی ها از زمان های باستان و قدیم تا به الان نان ها بوده اند که تمامی انسان ها بدون استثنا به ان نیاز دارند و سعی می کنند هر جور که شده ان را تهیه و میل کنند برای پخت نان ها دیگر لازم نیست پشت صف نانوایی بایستید و یا وقتی دیر می رسید به شما نان نرسیده باشد .امروزه دستگاه های نانوایی صنعتی با امکانات زیاد و مدرن به بازار امده که می تواند با سرعت و تعداد زیادی برای شما نان پخت کند .

انواع دستگاه پخت نان با قیمت مناسب

مدل دستگاه نانوایی دوار

برای توصیف این نوع از دستگاه قبل از هرچیز باید اشاره کرد که یکی از بهترین و پرفروش ترین انواع دستگاه نانوایی می باشد که دارای قدمت بیشتری نسبت به سایر است و تولید کنندگان ان دارند روز به روز امکانات ان را بیشتر می کنند تا استفاده از ان راحت تر شود .

مدل دستگاه دوار این دستگاه به شکل دایره مانند است و حالت دوار و گردان دارد یعنی به هنگام پخت نان می چرخد که دارای چهار نوع است به اندازه های دو و نیم متری و سه متری و دو متر و بیست سانتی متری و یک متر و پنجاه سانتی متری که این ابعاد قطر دستگاه می باشند .

انواع دستگاه پخت نان با قیمت مناسب

این دستگاه پرکاربرد از پنج لایه برای بدنه ان ساخته می شود که عبارتند از : استیل . پشم سنگ . پشم شیشه . استیل نسوز و گالوانیزه که این لایه اخر اهمیت بیشتری نسبت به سایر دارد زیرا خاصیت زد زنگ دارد و باعث می شود دستگاه کمتر اسیب ببیند و زنگ نزند همچنین این دستگاه دارای دو شعله برای پخت نان ها می باشد البته باید گفت که در کف این نوع از دستگاه سنگ هایی درست زیر نان ها قرار داده می شود که این سنگ ها از جنس چون می باشند و می توانند تا مدت طولانی گرما را درون خود نگه دارند که باعث می شوند نانوا ها از گاز کمتری استفاده کنند زیرا دستگاه دیر تر سرد می شود .

انواع دستگاه پخت نان با قیمت مناسب

محصولات قابل پخت

این دستگاه توانایی این را دارد که انواع نان ها مانند نان بربری. سنگک. لواشو تافتون را به راحتی و با هر اندازه و ضخامت و شکلی به زیبایی و کامل پخت کند . این دستگاه های با کیفیت در کشورمان با استفاده از به روز ترین ابزار و بهترینن امکانات ساخته و به بازار ها منتقل می شود به همین علت دارای قیمت بسیار مناسب و خوبی هستند که تمامی تولید کنندگان و نانواها با خرید ان بسیار سود می کنند همچنین شما با خریدتان از این دستگاه های ایرانی که حاصل تلاش جوانان مستعد و توانمند کشورمان است می توانند به اینده ان ها و کشورمان کمک کنید و در رشد اقتصاد داخلی نقش پر رنگی را ایفا کنید .

انواع دستگاه پخت نان با قیمت مناسب

برای خرید این محصول می توانید به سایت های اینترنتی این مجموعه مراجعه بفرمایید و محصول مورد نظر خود را با در نظر گرفتن تمامی مشخصاتی که در سایت برای شما گذاشته شده سفارش بدهید و پس از چند روز تحویل بگیرید .

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران