سازنده جدیدترین طرح دستگاه صنعتی قنادی

دستگاه صنعتی قنادی

دستگاه صنعتی قنادی، به عنوان یک دستگاه پر مصرف در صنعت قنادی به حساب می آید. در این دوره استفاده از انواع شیرینی جات و کیک و کلوچه به اوج خود رسیده است و در اکثر قنادی ها و فروشگاه ها می توان این خوراکی ها و محصولات را تهیه کرد.
برای اینکه کیک و شیرینی با کیفیتی در مغازه های قنادی به فروش برسد باید قبل از هر چیز تجهیزات با کیفیتی را برای این کار انتخاب کرد. کیفیت در تولید محصولات حرف اول را می زند.

دستگاه صنعتی قنادی

دستگاه صنعتی قنادی با پیشرفت صنعت بروزتر شده و طراحی های جالبی را به خود گرفته است. شرکت های سازنده بعد از استقبال مصرف کنندگان، سعی کرده اند که بعد از کیفیت به طراحی ظاهری این دستگاه نیز توجه کنند. چرا که در نظر اول این ظاهر دستگاه است که به چشم می آید.
طرح دستگاه ها توسط طراحان و سازنده های دستگاه فر تعیین و طراحی می شود. بعد از اینکه طرح مورد پسند قرار گرفت در طول تولید محصول با توجه به روش های مخصوص در شرکت ها طرح های تایید شده بر روی دستگاه ها هک می شود.
دستگاه های صنعتی قنادی به خاطر سایز و اندازه ی این دستگاه تنها در کارگاه ها و قنادی های بزرگ استفاده می شود چرا که نیازمند جای کافی برای فعالیت هستند.

دستگاه صنعتی قنادی

تقسیم بندی دستگاه قنادی

دستگاه های قنادی، با داشتن دیس ها با تعداد مشخص، کمک به پخت انواع شیرینی جات و کیک ها با حجم می کند. در مرحله ی پخت این دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.
دستگاه قنادی برای اینکه مورد استقبال عموم واقع شده است به دو دسته صنعتی و نیمه صنعتی تقسیم بندی شده است. این تقسیم بندی در کیفیت و یا کارایی دستگاه تاثیر زیادی ندارد تنها برای اینکه کمک به استفاده همه افراد نماید و همچنین مقدار حجم تولیدی تاثیر گذار است.

دستگاه صنعتی قنادی

تعداد دیس هایی که در دستگاه های صنعتی به کار رفته است با تعداد دیس های دستگاه های نیمه صنعتی متفاوت است. به همین خاطر اندازه و ابعاد این دستگاه ها نیز با یکدیگر تفاوت دارد. از دستگاه نیمه صنعتی قنادی در محل های کوچک و به صورت خانگی استفاده می شود.

آشنایی با نوع دستگاه صنعتی قنادی

بعد از اینکه تقسیم بندی های دستگاه های قنادی صورت گرفت. یکی از انواع آن به عنوان دستگاه صنعتی شناخته شد. این دستگاه داری ویژگی های کاربردی زیادی می باشد که می تواند به پخت با کیفیت محصولات کمک کند.
دستگاه صنعتی قنادی

هم اکنون این دستگاه به صورت ساده و کانوکشن طراحی می شود. نوع کانوکشن این دستگاه ها به مصرف کنندگان توصیه می شود چرا که با توجه به سیستمی که در آن تعبیه شده است می تواند کمک کند تا موادی که در داخل برای پخت قرار داده شده است به خوبی پخته شود.
از انواع دستگاه های صنعتی قنادی می توان به ۱۰ دیس، ۱۲ دیس، ۱۶ دیس و ۳۲ دیس اشاره کرد.
لازم به ذکر است که در شرکت ایران فر ۱۶ دیس تولید نمی شود ولی می توان با ثبت سفارش برای دستگاه قنادی ۳۲ دیس اقدام کرد و فقط در صورت سفارش از طرف مشتری تولید می شود.

دستگاه صنعتی قنادی

در دستگاه های صنعتی، کوچکترین سایز مربوط به دستگاه صنعتی ۱۲ دیس می باشد. در ضمن برای اینکه سینی ها به داخل دستگاه ها هدایت شوند از گاری های که درون دستگاه وجود دارد استفاده می کنند. در این دستگاه ها دو گاری وجود دارد که هر کدام از آن ها قابلیت حمل دو سینی را دارند ولی در بعضی مواقع ممکن است که بیشتر از یک دیس قرار نگیرد.

حرف پایانی

دستگاه های فر صنعتی قنادی، به عنوان یک دستگاه ضروری در قنادی ها وجود دارد. می توان برای تهیه ی این دستگاه ها به صورت های آنلاین، غیر حضوری، حضوری و با استفاده از فروشگاه ها اقدام به خرید کرد.

دستگاه صنعتی قنادی

در رابطه با خرید این دستگاه باید گفت که در هنگام خرید قبل از هر چیز باید به داشتن علامت استاندارد و همچنین تاییدیه وزارت بهداشت دقت کرد. چرا که دستگاه های قنادی به عنوان یک تولید کننده محصولات خوراکی باید کیفیت بالایی از نظر بهداشت داشته باشند.
بعد از این به دیوارهای دستگاه نیز توجه شود. جنس دیوارها باید از لایه های استیل و جنس های مرغوبی باشد که در اثر گذر زمان پوسیده نشوند. چرا که ممکن است مواد آن بر روی خوراکی ها و محصول درون فر ریخته و باعث پایین آمدن کیفیت و مسمویت مشتریان شود.
در این راستا شما را به خرید از شرکت ایران فر دعوت می کنیم که به عنوان یک شرکت معتبر تمام تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز را با بهترین قیمت و بالا ترین کیفیت عرضه می کند.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران