سازنده دستگاه تونلی پخت نان ۵٫۵ متری

سازنده دستگاه تونلی پخت نان ۵٫۵ متری، این محصولات را به کمک آلیاژهای مستحکم تولید می نماید. دستگاه های تونلی دارای قابلیت های منحصر به فرد هستند که مهمترین آنها شامل حرارت غیر مستقیم و پخت انبوه و پشت سر هم نام می باشد که توانسته مشکلات بسیاری از نانوا ‌ها را برطرف سازد.

سازنده دستگاه تونلی پخت نان 5.5 متری

مشخصات دستگاه تونلی پخت نان

مشخصات دستگاه تونلی پخت نان دستگاه پخت نان تونلی دارای مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی است که توانسته مورد استقبال نانوا های بسیار زیادی قرار بگیرد.

از مهمترین مشخصات این نوع دستگاه ها می توان به سیستم بخار آنها اشاره کرد. در این نوع دستگاه ها، پخت نان به کمک حرارت غیر مستقیم صورت می پذیرد و این نوع دستگاه ها دارای یک مشعل هستند و می توانند در راستای داشتن سیستم های پی ال سی و اینفوتر به صورت عمده به تولید نان بپردازند.

این نوع دستگاه ها در دو نمونه نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک ساخته می شوند که دارای ابعاد و طول های متفاوت هستند. دستگاه تونلی پخت نان معمولاً برای پخت نان سنگک مورد توجه قرار می گیرد.

این نوع دستگاه ها در نمونه های چهار و نیم متری، پنج و نیم متری و شیش و نیم متری تولید می شوند که هر کدام دارای ویژگی ها و مشخصات منحصر به فرد خود هستند. یکی دیگر از مهمترین مشخصات برتر و منحصر به فرد این دستگاه داشتن  سیستم هشدار است که به خوبی می ‌تواند نانوا  را از بروز مشکلات با خبر سازد.

ارائه دستگاه تونلی پخت نان ۵٫۵ متری

ارائه دستگاه تونلی پخت نان 5.5 متری ارائه دستگاه تونلی پخت نان در ابعاد پنج و نیم متری در راستای استقبال نانوا ها در برند های متفاوت صورت می ‌گیرد. این نوع دستگاه ها توانایی این را دارند که انواع شیرینی و انواع نان را با هر حجم و ضخامتی به خوبی پخته کنند.

همانطور که اشاره کردیم این نوع دستگاه ها برای پخت انواع نان سنگک، نان تافتون، نان بربری و نان لواش و سایر نان های ساندویچی مورد استفاده قرار می گیرند.

تولید دستگاه تونلی پخت نان به کمک آلیاژ های متفاوت صورت می پذیرد. در راستای این موضوع ارائه این نوع دستگاه ها در رنج قیمتی متفاوت دیده می ‌شود که  قیمت آن ها از طرف تولید کنندگان و سازندگان این نوع دستگاه ‌ها مشخص می گردد.

قیمت گذاری این دستگاه ها بر مبنای نوع کاربرد آن ها می باشد به نوعی که دستگاه های نیمه اتوماتیک با قیمت های ارزان تر نسبت به نمونه های اتوماتیک ارائه می گردند و طبیعتا کاربرد آن ها نیز متفاوت تر از نمونه های اتوماتیک است.

تبلیغات شرکت ایران فر

پاسخ دهید

تماس با مشاوران