سازنده دستگاه پخت نان اتوماتیک نان لواش نرم با کیفیت درجه یک

دستگاه پخت نان لواش جز آن دسته از دستگاه‌های پخت نان به شمار می‌رود که هم به صورت نیمه اتوماتیک و هم به صورت تمام اتوماتیک تولید می‌شود. نان لواش در سرانه مصرفی کشور ما بسیار بالا بوده و می‌توان جز پر مصرف‌ترین نان‌ها از آن نام برد. دستگاه‌های پخت نان تنوع زیادی دارند. دستگاه‌های پخت نان در بازار خرید و فروش از تنوع زیادی برخوردار است. تنها زمانی می‌توان یک خرید خاص و خوبی را تجربه نمود که با دقت بیشتری به دنبال دستگاه مورد نظر باشید.

نان از نظر کیفیت باید در رده بالا قرار بگیرد. همچنین به خاطر اینکه سلامتی افراد به خطر نیفتند باید این نکته را مورد توجه قرار داد که دستگاهی که خریداری می‌شود از نظر بهداشتی و کیفیت محصولات در رده بالایی قرار بگیرد. شرکت‌های زیادی در این مسیر قرار گرفته‌اند که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم بهترین راه انتخاب کنید.

دستگاه پخت نان لواش

ابعاد دستگاه پخت نان لواش اتوماتیک

در تولیدات دستگاه دوار نان لواش که توسط شرکت ایران فر انجام می‌پذیرد تنها دستگاه تمام اتوماتیک مربوط به دستگاه نان لواش است. به این صورت که می‌توان به راحتی تمام برنامه‌های این سیستم را به صورت شخصی ایجاد کرد و به بهترین شکل از آن استفاده نمود.

دستگاه‌هایی که توسط شرکت ایران فر تولید می‌شوند در ابعاد مختلفی هستند که می‌توان به دستگاه دوار رستورانی (مناسب استفاده در زستوران ها، کافی شاپ ها و فست فودها است)، دستگاه دوار پخت نان لواش در دو مدل نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک و همچنین دستگتاه پخت نان بربری و نان سنگک در دو اندازه ۲ و نیم و سه متری اشاره نمود.

دستگاه نان لواش را می‌توان در محیط‌هایی با ابعاد متوسط نیز استفاده کرد. برای استفاده از آن باید از متخصصین شرکت تولید کننده نیز کمک گرفت. طول و عرض دستگاه پخت نان لواش در اندازهٔ ۲ متر و بیست سانتی متر و یا به عبارتی ۲۲۰ سانتی متر است. ولی در ارتفاع این دستگاه تفاوتی با دستگاه‌های دیگر ندارد و در حدود ۲۱۰ تا ۲۴۰ سانتی متر ارتفاع برای آن‌ها در نظر گرفته شده است.

دستگاه پخت نان لواش

خرید دستگاه به صورت اینترنتی از نمایندگی

نمایندگی‌های مجاز در سراسر کشور که توسط شرکت ایران فر مورد تأیید قرار گرفته‌اند، در فضای مجازی فروش‌های اینترنتی خود را عرضه کرده‌اند تا به راحتی مصرف کننده به این دستگاه‌ها دسترسی داشته باشد. برای اطلاع پیدا کردن از نشانی و آدرس‌های نمایندگی فروش محصولات شرکت ایران فر کافی است با شرکت تولید کننده ارتباط برقرار کرده و یا از طریق وب سایت شرکت اطلاعات این نمایندگی‌ها در سراسر کشور را پیدا کنید.

 

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران