سازنده پیشرفته ترین دستگاه قنادی

سازنده دستگاه قنادی

سازنده دستگاه قنادی.  امروزه شیرینی جات به روش های گوناگونی و به دست افراد مختلفی پخت می شوند زیرا همه دوست دارند پخت این خوراکی های خوش مزه را تجربه کنند اما در تولیدات گسترده و بزرگ و قنادی های معتبری که شیرنی های یک شهر و یا محله بزرگ را تامین می کنند و یا حتی در رقابت با قنادی های دیگر هستند باید از بهترین امکانات و تجهیزات استفاده نمایند تا از رقبا عقب نمانند .

استفاده از علم و پیشرفت های علم می توان شما را تا حد زیادی از بقیه جلو بیدازد در هر زمینه ای پس شما می توانید با سرمایه گذاری روی دستگاه های پیشرفته قنادی صنعتی  و ریختن یک برنامه دقیق کاری سود بسیار خو بی را از طریق این خوراکی ها و شیرینی های خوش مزه به دست بیاورید .

دستگاه های قنادی امروزه در سطح بزرگی در حال تولید می باشد و برای ساخت این دستگاه ها از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات استفاده می شود . طراحان این دستگاه ها سعی می کنند با ارتقا و پیشرفت دادن این دستگاه ها و تولید انواع بیشتر دستگاه قنادی خرید آن ها را برای شما راحت تر و خوشایند تر کنند .

سازنده دستگاه قنادی

پس بهخ همین علت این دستگاه ها متنوع هستند و هر مدل دارای مشخصات و ویژه گی های منحصر به خودش است و هرکدام می توانند در شرایط مکانی و زمانی خود به بهترین شکل ممکن شیرینی پخت کنند و شیرینی های بسیار تازه ای را به دست شما برسانند .

بهترین روش برای خرید دستگاه قنادی صنعتی چیست ؟

سازنده دستگاه قنادی:

شما از طریق های مختلفی می توانید دستگاه های قنادی را خریداری کنید و سازندگان این دستگاه ها سعی کرده اند که بهترین و راحت ترین روش ه را برای شما به وجودئ بیاورند تا شما در هر شهری که هستید دور یا نزدیک بتوانید  این دستگاه ها را دیده و خریداری کنید .

شما ابتدا می توانید اطلاعاتی را که به آن برای انتخاب نوع دستگاه نیازمند هستید در سایت مجموعه به دست بیاورید سپس در همان بخش نیز برای خرید دستگاه و سفارش آن اقدام نمایید . این ویژه گی مجموعه باعث شده است که شما میل بیشتری به استفاده و خرید دستگاه های ما داشته باشید . مجموعه و شرکت بزرگ سازنده دستگاه قنادی همیشه سعی می کند راحتی و کیفت را برای شما به ارمغان بیاورد .

سازنده دستگاه قنادی

چه نوع دستگاه صنعتی قنادی در بازار موجود است ؟

سازنده دستگاه قنادی:

دستگاه های قنادی به علت اینکه بتوانند در تمامی موقعیت ها و ابعاد های یک تولیدی و یا مغازه کاربرد داشته باشند طراحان آن انواع گوناگونی را ساخته و به بازار ارائه کرده اند تا بیشتر قناد ها و تولیدی ها توانایی خرید آن ها را داشته باشند . انواع مختلف و پرکاربرد این دستگاه ها به این شرح می باشند :

 • نوع سی و دو دیس
 • نوع دوازده دیس
 • نوع ده دیس
 • نوع هشت دیس
 • نوع شانزده دیس

تمامی این دستگاه ها دارای امکانات پیشرفته و مدرن هستند و همه آن ها دارای ضمانت پس از فروش می باشند .

مزایای استفاده از دستگاه صنعتی شیرینی پزی چیست ؟

سازنده دستگاه قنادی:

هر پیشرفت و هر علمی به دلیل کاربرد ها و مزایایی که دارد مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلایل است که سرمایه گذاران حاضر می شوند پول خود را برای این پیشرفت و این علم بپردازند برای اینکه خودشان نیز رشد و پیشرفت داشته باشند . استفاده از دستگاه های صنعتی قطعا فوایده چشم گیری داشته است که توانسته توجه افراد صاحب نام را در این زمینه جلب کند و تمامی شیرینی پزی ها و فروشی های معتبر از آن ها استفاده نمایند .از جمله فواید این دستگاه عبارتند از :

سازنده دستگاه قنادی

 1. استفاده از دستگاه صنعتی موجب میشود کیفیت محصول شما بسیار بالا تر از قبل بشود .
 2. می تواند سرعت خط تولید شما را بالا تر ببرد .
 3. دستگاه صنعتی کمک می کند که شیرینی فروشی شما کمتر ضرر کند و از نیروی انسانی کمتری استفاده کنید.

خرید دستگاه دوازده دیس قنادی صنعتی

دستگاه های دوازده دیس بر خلاف ابعاد کوچکی که دارند دارای قبلیت های بسیار بزرگی هستند و می توانند خیال شما را از بابت تولید و پخت شیرینی های با کیفیت راحت کنند . ابعاد این دستگاه چنین است :

 • طول : صد سانتی متر
 • عرض : هفتاد سانتی متر
 • ارتفاع : یک متر و چهل سانتی متر است .

بدنه ی دستگاه از سه لایه پوشیده شده است : استیل . پشم سنگ . استیل

دستگاه سیو  دو دیس چه قیمتی دارد ؟

این دستگاه بر خلاف انواع دیگر دارای ابعادبسیار بزرگ تری است و همچنان که از نامش معلوم است سی  و دو دیس برای پخت در اختیار دارد . دستگاه سیو دو دیس خودش به دو نوع تقسیم می شود :

سازنده دستگاه قنادی

 1. نوعی دارای سیستم بخار
 2. نوع فاقد سیستم بخار

اندازه های این دستگاه این چنین است : ارتفاع : دو متر و چهل سانتی متر . طول :  دو متر و بیست سانتی متر . عرض : یک متر وچهل و پنج سانتی متر .

این دستگاه دارای سیستم کنترل حرارت می باشد تا تا دمای شش صد و پنجاه درجه سانتی گراد را تحت کنترل دارد . آخرین ویژه گی این دستگاه حرارت غیر مستقیم آن است که می توان مهم ترین ویژه گی آن تلقی کرد . زیرا این خصوصیت و این سیستم باعث می شود شیرینی ها و خمیر های شما به طور کامل و یک دست و به زیبایی پخته شوند .

دستگاه ده دیس چه مواردی در خودش دارد ؟

دستگاه ده دیس می تواند هر نوع شیرینی را با هر حجمی و ضخامتی به پخت برساند . این دستگاه پیشرفته دارای این قابلیت نیز است که با سوخت گاز و یا گازوئیل کار خود را انجام بدهد .

دستگاه ده دیس دارای وزنی : شش صد کیلوگرمی است و مقدار مصرف برقی که در ساعت دارد یک و نیم کیلو وات می باشد . این دستگاه همچنین دارای این ابعاد است :

سازنده دستگاه قنادی

 1. ارتفاع دستگاه : صد و نود و پنج سانتی متر
 2. طول : صد و چهل و پنج سانتی متر
 3. عرض : صد سانتی متر می باشد .

این دستگاه دارای ده دیس می باشد که از نامش هم قابل حدس بود و ابعاد و اندزاه دیس ها ۶۰ در ۴۰ می باشد . فاصله بین دیس استاندار است به طوری برخوردی بین شیرینی ها و دیس های پایین و بالا به وجود نیاید .

 

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران