سازندگان فر قنادی ۸ دیس گردان

فر قنادی ۸ دیس گردان یکی از جدید ترین و بروز ترین مدل های مختلف این محصول می باشد که می توان از آن در قنادی های بزرگ استفاده کرد. تولید این محصول در کشور طی مراحل مختلفی انجام می شود که در هر یک از این مراحل درجه کیفی این محصولات مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد. تولید بالای این محصول باعث شده تا هزینه های واردات این کالا تا میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند.

سازندگان فر قنادی 8 دیس گردان

ابعاد فر قنادی ۸ دیس

ابعاد فر قنادی 8 دیس برای پخت نان و انواع کیک می توان از دستگاه های فر استفاده کرد. این محصولات معمولا در قنادی مورد استفاده و کاربرد قرار می گیرند و به مدل های متنوعی تقسیم می شوند. از مدل های کاربردی این کالا می توان به فر قنادی ۸ دیس اشاره کرد.

این نوع فر همان طور که از نام آن مشخص است از ۸ دیس تشکیل شده است. هر چه تعداد دیس های این محصول افزایش پیدا کند، می توان حجم بیشتری از نان و کیک را به کمک آن تهیه کرد. این محصولات دارای ویژگی های متعددی هستند که از مهمترین آنها می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • دمای فر این دستگاه ها قابل تنظیم می باشد.
  • جداره این دستگاه با پشم شیشه عایق بندی شده است.
  • دیس های این دستگاه قابلیت چرخش را دارند.
  • پخت انواع کیک و نان در این کالا با حرارت مستقیم انجام می شود.
  • بدنه این محصول از جنس استیل می باشد و در برابر ضربه و گرمای شدید دوام و استحکام بالایی را از خود نشان می دهد.
  • ابعاد این دستگاه متنوع است که از مناسب ترین ابعاد این کالا می توان به ابعاد ۶۰ * ۴۰ و ابعاد ۶۰ * ۵۰ اشاره کرد.

هر چه ابعاد و اندازه این محصول بیشتر شود، می توان مواد غذایی مختلفی را در آن پخت نمود. ابعاد فر قنادی یکی از اصلی ترین فاکتور هایی است که افراد در زمان خرید این محصول به آن توجه می کنند.

فروش فر قنادی ۸ دیس عمده

فروش فر قنادی 8 دیس عمده فروش فر ۸ دیس با کیفیت و درجه یک در بازار به طرق متعددی انجام می شود که از این روش ها می توان به فروش عمده اشاره کرد. در این روش افراد می توانند محصول مورد نیاز خود را به صورت کلی و با قیمت مناسب تهیه کنند.

این سایت بزرگترین مرجع عمده فروشی انواع گوناگون فر های قنادی در کشور می باشد که این محصولات را با کیفیت بسیار عالی و قیمت مقرون به صرفه ای در دسترس استفاده کنندگان و سفارش دهندگان گرامی و ارجمند قرار می دهد.

تبلیغات شرکت ایران فر

پاسخ دهید

تماس با مشاوران