شرکت تولید فر دوار نان لواش

تولید فر دوار نان لواش در کشور با استفاده از امکانات و تجهیزات پیشرفته ای انجام می شود. ظرفیت فر دوار تولید شده در کشور بسیار زیاد است و این امر باعث شده تا تقاضا برای خرید و سفارش نمونه های داخلی افزایش پیدا کند. برند های تولید کننده داخلی این محصولات را مطابق با آخرین استاندارد های جهانی تولید می کنند و علاوه بر بازار داخلی این محصولات را به نقاط مختلف جهان ارسال می نمایند.

 

ظرفیت فر دوار نان لواش گردان

در نانوایی ها و قنادی های پخت نان از دستگاه های فر استفاده می شود. این دستگاه ها به مدل های گوناگونی تقسیم می شوند که از بهترین و کاربردی ترین آنها می توان به فر های دوار اشاره کرد. فر های دوار نسل جدیدی از این محصولات می باشند و از سرعت بسیار زیادی برخوردار هستند. از این دستگاه می توان برای پخت مدل های متنوع نان استفاده کرد که از جمله این نان ها می توان به نان لواش اشاره کرد.

این دستگاه همان طور که از نام آن مشخص است به صورت چرخشی است و در مدت زمان بسیار کوتاهی انواع نان را می پزد. یکی از مهمترین فاکتور هایی که باعث برتری این کالا در مقایسه با دستگاه های دیگر شده است، ظرفیت بالای آن می باشد. این دستگاه به دلیل چرخشی بودن آن از ظرفیت بسیار زیادی برخوردار است و می توان بعد از پخت هر نان لواش، خمیر دیگری را جایگزین آن نمود.

این دستگاه بر خلاف مدل های قدیمی فر سینی مخصوص پخت نان ندارد و این امر باعث شده تا ظرفیت تولید در آن تا میزان قابل قبولی افزایش پیدا کند. این دستگاه مجهز به بنده استیل است و این امر باعث شده تا استحکام این کالا در برابر گرمای شدید افزایش چشمگیری داشته باشد. گرمای این دستگاه قابل تنظیم است و هر چه ظرفیت آن افزایش پیدا کند، شدت گرمای آن نیز بیشتر خواهد شد.

صادرات فر دوار نان لواش

تولید بالای فر دوار نان لواش با کیفیت و درجه یک در کشور باعث شده تا زمینه صادرات این محصول در کشور تا میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

صادرات فر نان لواش با کیفیت و درجه یک یکی از مهمترین منابع مالی کشور است که حجم آن در سال اخیر در مقایسه با سال های دیگر تا میزان قابل قبولی بالا رفته است.

صادرات این محصول ارزشمند از طریق پایانه های مرزی مختلفی انجام می شود. از کشور های وارد کننده این کالای ایرانی می توان به عراق و ترکیه اشاره نمود.

تبلیغات شرکت ایران فر

پاسخ دهید

تماس با مشاوران