شرکت تولید فر قنادی ۸ دیس

فرها، نقش بارزی را در شیرینی پزی ها ایفاء می نمایند. آنان بر اساس نوع نیاز و کاربرد، در ابعاد و مدل های گوناگونی ساخته می شوند. از سویی، شرکت تولید فر قنادی ۸ دیس، محصول خود را با بهترین کیفیت و در کنار این، با مرغوب‌ ترین مواد اولیه می سازد که در ادامه، مفصلاً پیرامون این تجهیزات کاربردی، صحبت خواهیم کرد.شرکت تولید فر قنادی 8 دیس

کاربرد فر قنادی ۸ دیس گردان

کاربرد فر قنادی 8 دیس گردان امروزه همه قنادی ها از دستگاه ها نیمه اتوماتیک و تمام خودکار، جهت پخت و پز محصولات خود استفاده می نمایند. در این بین کاربرد فر قنادی ۸ دیس گردان، برای کارگاه های کوچک، کافی شاپ ها، نانوایی های فانتزی، رستوران ها و حتی مشاغل خانگی، بیار زیاد است. با این دستگاه می توان انواع خوراکی های زیر پخت:

  • بیسکویت های شیرین
  • نان های صنعتی و خانگی
  • شیرینی های و کلوچه های گوناگون
  • انواع نان حجیم و نیمه حجیم
  • انواع کیک های خوشمزه

این نوع از دستگاه، متشکل از قطعات مختلفی نیز می باشد و از جانبی، دیس های آن به شکل مستطیلی است و کاملاً از ورق های گالوانیزه شده تولید گشته که در برابر حرارت بالا مقاوم اند و همینطور زنگ نیز نمی زنند.

در هر حال، دستگاه هایی از این دست مدل های گوناگونی نیز دارند. اما آیا از قیمت آنان با خبر هستید؟ می دانید که از کجا باید نوع مرغوب را تهیه کنید؟ در بخش بعدی، شما را بیشتر با ویژگی های این تجهیزات، آشنا می کنیم.

مرکز خرید فر قنادی ۸ دیس

مرکز خرید فر قنادی 8 دیس طبعاً کیفیت فرهایی که جهت استفاده در قنادی های به کار گرفته می ‌شوند، یکی از مسائل بسیار مهم برای مشتریان است. اگر سری به مرکز خرید فر قنادی ۸ دیس بزنید، مطمئناً با محصولات مختلفی مواجه خواهید شد؛ ولی یک فر عالی را برندهای معتبر می سازند و آن را به شکل گارانتی شده ارائه می کنند.

به این ترتیب، شما می توانید از خدمات پس از فروش هم استفاده کرده و در هنگام ایجاد مشکل فنی، با شرکت عرضه کننده تماس بگیرید.

روی هم رفته، یک فرهای مشخصاتی نیز دارند که از آن جمله می توان به جنس بدنه تمام استیل، ضد زنگ و مقاوم در مقابل حرارت های بالا اشاره نمود. آنان به آسانی درجه شان حرارت شان تنظیم می شود این گونه، شیرینی و نان ها به خوبی پخته می شوند؛ بدون این که بخشی از آنان بسوزد.

از طرفی نوع با کیفیت این فرها، حرارت را به شکل مستقیم و غیر مستقیم به خمیر می رسانند. آنان دارای فن های مخصوص برای گردش یکسان گرما نیز می باشند. در هر حال، خرید فر ۸ دیس را با کیفیت تضمین شده و به راحتی، می توانید از این طریق هم انجام دهید.

تبلیغات شرکت ایران فر

پاسخ دهید

تماس با مشاوران