شرکت تولید فر پخت نان دوار ۱٫۵ متری

جهت پخت نان دستگاه های مختلف و مجهزی تولید شده است که در زمان کم تعداد زیادی از نان را پخته و به دست مصرف کننده می دهند. شرکت تولید فر پخت نان دوار ۱٫۵ متری در داخل کشور آماده خدمت رسانی به مصرف کنندگان عزیز می باشد.شرکت تولید فر پخت نان دوار 1.5 متری

کاربرد فر پخت نان دوار ۱٫۵ متری

کاربرد فر پخت نان دوار 1.5 متری دستگاه های پخت نان از نظر کاربرد و شکل ظاهری دارای تنوع هستند که یکی از آنها فر پخت نان دوار ۱٫۵ متری می باشد. کاربرد فر ۱٫۵ متری جهت پخت نان های زیر می باشد:

  • تافتون
  • بربری
  • لواش

حرارت در این فر به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم اعمال می شود. سیستم بخار در این فر یکی از گزینه هایی است که جهت پخت بهتر نان به کار گرفته می شود و محصولات نیمه حجیم به دست می آورد. تنظیم حرارت این دستگاه به صورت دیجیتالی است و کار را برای اپراتور بسیار آسان می کند. 

در تولید این فر از سنگ های چدنی بسیار مرغوب استفاده شده که در طرح های حفره دار و مسطح دستگاه دوار قابل استفاده می باشد. جهت بهینه سازی مصرف سوخت عایق های مناسبی در دستگاه تعبیه شده است که صرفه جویی به عمل می آورد. 

این دستگاه نسبت به مدل های دیگر فر پخت نان فضای کمتری را به خود اختصاص می دهد و از استایل و نمای زیبایی نیز برخوردار می باشد. 

خرید فر پخت نان دوار درب کارخانه

خرید فر پخت نان دوار درب کارخانه خرید فر پخت نان دوار درب کارخانه از بهترین راه هایی است که می توان آن را با قیمت بسیار پایین تهیه نمود. در این روش، خرید به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای انجام می شود که از پرداخت هزینه های اضافی خبری نیست.

این مجموعه برای رفاه خریداران عزیز انواع دستگاه پخت نان را با قیمت درب کارخانه فراهم و در سراسر کشور توزیع می کند. برای اطلاع از قابلیت های گوناگون و قیمت روز این دستگاه می توانید با مشاوران فروش که شماره های آن در ادامه قرار داده شده است تماس برقرار کنید.

خرید اینترنتی این محصول می تواند کمک زیادی به صرفه جویی در زمان مشتریان به عمل آورد. هزینه ای که در این شیوه خرید پرداخت می کنید در مقایسه با دیگر بازارها بسیار مناسب تر می باشد. 

رستوران ها، کارخانه های صنعتی پخت نان، کارگاه های تولیدی و… که نیاز بالایی به این فر دارند می توانند به صورت عمده و در تعداد بالا آن را خریداری کنند. ثبت سفارشات محصول منجر به ارسال آن در کمتر از چند روز می شود و درب محل مورد نظر به مشتری تحویل داده می شود.

تبلیغات شرکت ایران فر

پاسخ دهید

تماس با مشاوران