شرکت پخش فر پخت نان دوار ۲٫۵ متری

امروزه زندگی بشر با دستگاه های صنعتی و حرفه ای گره خورده است و انسان به کمک این دستگاه ها است که می تواند سختی ها را به آسانی تبدیل کند.

یکی از دستگاه های صنعتی که زندگی را به کام بشر شیرین کرده است، فر پخت نان می باشد و از آنجایی که نان یکی از پرمصرف ترین اقلام خوراکی ایرانیان می باشد، فر پخت نان دوار ۲٫۵ متری توانسته با ساختار داغ و تنوری اش همواره در امر پخت نان به افراد کمکی استثنایی کند و همچنین شرکت پخش این فر با تخصیص شرایط فروش عمده توانسته شرایط خرید آسان را برای متقاضیان فراهم بیاورد.

شرکت پخش فر پخت نان دوار 2.5 متری

مشخصات فنی فر پخت نان دوار

مشخصات فنی فر پخت نان دوار نان یکی از اقلام خوراکی است که جایگاهی ویژه بر روی سفره و سبد تغذیه ای افراد داشته است؛ در گذشته برای پخت نان از تنور استفاده می شد که این کار سخت، طاقت فرسا و بسیار زمان بر بود، حال در شرایط کنونی و با پیشرفت های حاصل شده، صنعتگران با عرضه فر پخت نان، کمکی استثنایی به جامعه بشر کرده اند.

فر پخت نان دوار یکی از محبوب ترین فرهای کاربردی برای پخت و تهیه انواع نان چون نان فانتزی، لواش و… می باشد و نوع ۲٫۵ متری محصول بیشتر در مراکز تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات فنی فر دوار به این شرح می باشد:

  • این دستگاه دارای دو نوع حرارت تابنده بوده و این حرارت ها به شرح حرارت مستقیم و غیر مستقیم می باشند.
  • با قابلیت حرارتی والا و استاندارد می تواند با کیفیت ترین نان ها را بپزد.
  • اجزاء و مصالح ساخت آن بادوام و بسیار مستحکم می باشد.
  • قابل برنامه ریزی است.
  • ظاهری زیبا و جذاب دارد و حاوی مهر ضمانت می باشد.
  • میزان مصرف سوخت و انرژی را مدیریت می کند.
  • عمر و کارایی طولانی و عالی داشته و برای مصرف کننده مقرون به صرفه می باشد.

سازندگان فر پخت نان دوار ۲٫۵ متری

سازندگان فر پخت نان دوار 2.5 متری سازندگان فر پخت نان دوار ۲٫۵ متری با تفکر بر نیاز جامعه سعی داشته اند این دستگاه حرفه ای را در اندازه های نامحدود و با تکنولوژی به روز به تولید برسانند.

سازندگان خبره فر دوار پس از فرآیند تولید و با استفاده از آزمایشات بر روی آن و اطمینان از کارایی و کیفیت محصول به فکر توزیع آن در سطح بازار مصرفی هستند؛ جهت رفاه حال مشتریان این برند از خدمات فروش بدون واسطه بهره برداری کرده و با استفاده از تجارت غیرحضوری همواره به صورت مستقیم در هر زمان و شرایطی با متقاضیانش در تبادل و ارتباط می باشد.

می توانیم بگوییم که یکی از دلایلی که زمینه فروش انبوه و چشمگیر فر پخت انواع نان دوار را به وجود آورده، وجود ضمانت بر روی این دستگاه کاربردی است.

تبلیغات شرکت ایران فر

پاسخ دهید

تماس با مشاوران