صادرات انواع دستگاه صنعتی نانوایی

صادرات دستگاه صنعتی نانوایی

صادرات دستگاه صنعتی نانوایی.  امروزه با وجود امکانات و پیشرفت علم نیاز های افراد سریعتر و بهتر به دستشان میرسد و ان ها نباید خودشان نیاز هایشان را تامین کنند مانند نیاز هایی مثل نان که بدون ان قوای بدن انسان بسیار پایین می اید و هر فردی نیاز دارد برای رسیدگی به کار های مهم خودش حتما از این ماده خوراکی بسیار مهم و مقوی مصرف کند زیرا انسان ها در این روز ها دارای مشغله های بسیار زیادی هستند و توانایی پخت نان را به روش های قدیمی  و دستی ندارند یزرا زندگی کردن در دنیای مدرن این نیاز را نمی طلب بلکه کافی استه شما برای تهیه نان خود به راحتی به نانوایی ها مراجعه کرده و نان مورد نیاز خود را خریداری فرمایید در نانوایی های امروزی به دلیل استفاده از دستگاه های صنعتی و پیشرفته سرعت تولید نان ها و همچنین کیفیت ان ها نیز بسیار بیش از پیش بالا رفته است و نانوا ها به مانند گذشته کار های خیلی زیاد و سخت را برای پخت نان خود انجام نمی دهند بلکه این دستگاه های صنعتی با ویژ ه گی های خوبی و پیشرفته ای که دارند کار نانوا ها را به خوبی و درستی انجام می دهند .

صادرات دستگاه صنعتی نانوایی

مدل دستگاه نانوایی صنعتی برای چه چیزی تولید می شود ؟

صادرات دستگاه صنعتی نانوایی:

این دستگاه دارای طرفداران زیادی می باشد و می تواند در پخت هرچه بهتر نان ها بسیار تاثیر گذار باشد و دو نوع مهم و پرکاربرد این دستگاه مدل تونلی و دوار این دستگا ها می باشد که در این بخش به توضیح ان ها خواهیم پرداخت .

مدل تونلی دستگاه نانوایی : این دستگاه دارای دو مدل است . یک مدل چهار و نیم متری و مدل شش و نیم متری که این دو مدل به دو حالت تمام اتومات و نیمه اتومات تولید می وشند اما شما در بازار مدل شش و نیم متری را بیش تر تمام اتومات می بید و اکثرا نوع چهار و نیم متری به حالت نیمه اتومات به چشم می خورد .

این دستگاه دارای خصوصیات بسیار منحصر به فردی است و نوع دستگاه چهار و نیم متری فاقد سیستم بخار است اما مدل شش و نیم متری این سیستم را دارد اما هردو این دستگاه ها دارای حرارت غیر مستقیم است که به نانوا اجازه می دهد تا نان را به صورت کاملا پخته شده به دست شما برساند البته مدل چهار و نیم متری با دو مشعل کار می کند و نوع شش و نیم متری دارای تنها یک مشعل است همچنین باید گفت که این دستگاه ها هردو دارای سیستم پی ال سی و اینورتر هستند که به بهتر کنترل شدن دستگاه بسیار کمک می کند .

صادرات دستگاه صنعتی نانوایی

مدل دوار : این دستگاه فوق العاده کار امده و مفید می باشد این دستگاه دارای چهار نوع است و حالتی گرد دارد که به صورت گردان می چرخد و چهار نوع این دستگاه عبارتند از : مدل یک متر و پنجاه سانتی متری  و مدل دو متر و پنجاه سانتی متری و مدل دو متر و بیست سانتی متری و مدل سه متری و اینکه این دستگاه دارای دو مشعل برای پخت نان ها می باشد و بدنه هان به صورت بسیار مقاوم تهیه شده است که دارای پنج لایه است : پشم سنگ . پشم شیشه . استیل و استیل نسوز و گالوانیزه که نسبت یه بقیه لایه ها به دلیل زد زنگ بودنش اهمیت بیشتری دارد و می تواند کمک زیادی به افزایش طول عمر دستگاه بکند .

قیمت دستگاه نانوایی صنعتی را چه کسانی تعین می کنند ؟

صادرات دستگاه صنعتی نانوایی:

صادرات دستگاه صنعتی نانوایی

برای خرید این دستگاه شما لازم نیست هزینه ی زیادی بکنید زیرا این دستگاه دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد و البته دارای کیفیت مطلوب و خوبی است همچنین این دستگاه می تواند به راحتی انواع نان های لواش . بربری . تافتون وسنگک را پخت کند و شما برای خرید این محصول کافی است به این مجموعه مراجعه کرده و با بهترین و کیفیت و قیمت محصول خود را سفارش بدهید.

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران