صادرات دستگاه قنادی به تمام دنیا

صادرات دستگاه قنادی به تمام . تولید مواد غذایی و محصولاتی که مورد پسند مردم است می تواند برای یک تولید کننده سود زیادی را در بر داشته باشد البته ان محصول باید کیفیت لازم و تازگی داشته باشد و همچنین با سرعت به دست مردم برسد یکی از ان خوراکی ها و مواد غذایی شیرینی ها می باشند که در ایران طرفداران زیادی دارند و تازگی ان ها بسیار برای طرفدارانشان با اهمیت است برای همین با استفاده از ابزار های پخت شیرینی قدیمی نمی توان نیاز های امروزی را برای مردم بر طرف کرد به خصوص اینکه با وجود این دستگاه

دستگاه صنعتی قنادی

های پیشرفته شیرینی هایی به بازار امده که پخت ان ها در توان وسایل قدیمی نیست پس تولیدی های شیرینی که مدرن و به روز می باشند از دستگاه های صنعتی و پیشرفته قنادی و شیرینی پزی استفاده می کنند البته این دستگاه ها دارای مدل های متنوعی هستند و روز به روز در حال پیشرفت می باشند همچنین بسیاری از این دستگاه ها در کشور خودمان و با بهترین ابزار و تجهیزات ساخته می شوند که باعث خوشحالی و مسرت می باشد زیرا ما با استفاده از این دستگاه های مدرن ایرانی هم به  تولید بهتر خودمان کمک می کنیم و هم به پیشرفت اقتصاد داخلی کشورمان .

دستگاه صنعتی قنادی

قیمت دستگاه قنادی

صادرات دستگاه قنادی به تمام:

این دستگاه ها همان گونه که در قسمت قبلی به ان اشاره کردیم ساخت داخلی هستند و به عمین علت قمیت مناسبی دارند و بسیار به صرفه می باشند همچنین شما با خریدتان از این مجموعه و از این دستگاه ها می توانید باعث به وجود امدن شغل های زیادی برای جوان های کشور بشوید تا انها بتوانند با هوش و توانایی هایشان دستگاه های مدرن تر و هوشمند تری بسازند و در اینده خیلی نزدیک توانایی رقابت با نمونه های خارجی را پیدا کنند و یا حتی تولیدات خود را به خارج از کشور ارسال کنند و این دستگاه ها را به مرحله صادرات برسانند .

دستگاه صنعتی قنادی

انواع دستگاه قنادی

صادرات دستگاه قنادی به تمام:

این دستگا ها اکثرا در دو مدل طراحی و تولید می شوند مدل دوازده دیس و مدل سی و دو دیس که توانایی های بالایی دارند اما نوع دوازد دیس به دلیل ابعاد و اندازه های کوچک تری که دارد برای تولیدی های کوچک تر مناسب می باشد اما مدل سی و دو دیس برای مغازه ها و قنادی های بزرگ به کار گرفته می شود .

مدل دوازده دیس : این نوع دارای اندازه هایی به این شرح است : یک متر و چهل سانتی متر ارتفاع و صد سانتی متر طول و هفتاد سانتی متر عرض است همچنین این نوع از سه لایه تشکیل شده است . استیل پشم سنگ استیل .

دستگاه صنعتی قنادی

نوع سی و دو دیس ارتفاع دو متر و چهل سانتی متر و عرض یک متر و چهل و پنج سانتی متر و طول دو متر و بیست سانتی متر است .

این دستگاه دارای سیستم بخار است که یکی از مهمترین خصوصیات این نوع از دستگاه ها می باشند همچنین دارای حرارت غیر مستقیم است که می تواند کحصولات را به طور کامل پخت کند تا سوختگی و خام ماندگی خمیر نداشته باشند و دارای رنگی یک دست باشند همچنین این دستگاه دارای سیستم کنترل حرارت است و می تواند تا دمای شش صد و پنجاه درجه سانتی گراد را کنترل کند و به راحتی شیرینی های مورد نظر را پخت کند .

دستگاه صنعتی قنادی

محصولاتی که می توانند پخت کنند

صادرات دستگاه قنادی به تمام:

این دستگاه ها با توجه به ویژه گی هایی که دارند می توانند انواع شیرینی جات و و نان هارا با هر مدل و اندازه ای و حجمی پخت کنند که بسیار قابل اهمیت است اگر شما مایل به خرید این دستگاه ها می باشید می توانید به راحتی به این مجموعه مراجعه کنید و دستگاه مورد پسند خود را سفارش بدهید .

دستگاه صنعتی قنادی

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران