صادرات ماشین آلات صنعتی قنادی اتوماتیک

صادرات ماشین آلات قنادی

صادرات ماشین آلات قنادی .  در حوزه قنادی و پخت شیرینی مغازه ها و تولیدی های بسیار بزرگ و معتبری در کشور موجود است که همه آن ها توانسته اند با پخت شیرینی های با کیفیت و تازه توجه و رضایت مشتریان خود را جلب کنند و روز و به روز سودشان بیشتر و مشتری هایشان نیز افزایش پیدا کند . این قنادی ها برای انجام کار خود در تمامی زمینه ها دارای برنامه ریزی دقیق و مناسب هستند تا بتوانند به آن تولیدی ایده آل خود دست پیدا کنند .

اما مهم ترین عاملی که اتوانسته است به پیشرفت این  قنادی ها و کارگاه ها کمک کند استفاده از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته ای است که برای پخت شیرینی وارد بازار شده است و می تواند به جای تمامی روش های قدیمی قرار بگیرد و برای شما شیرینی هایی تازه و با کیفیت به پخت برساند . این دستگاه ها دارای قابلیت های بسیار خوب و مهمی هستند که با وجود آن ها شما می توانید با خیال راحت تری مغازه و قنادی خود را مدیریت کنید . با وجود این دستگاه شما نیاز کمتری به نیرو های انسانی پیدا می کنید و به دلیل امکانات مدرنی که در این دستگاه ها موجود است شما خسارت کمتری خواهید دید و در آمد بسیار بیشتری را نسبت به گذشته کسب خواهید نمود .

صادرات ماشین آلات قنادی

صادرات ماشین آلات صنعتی قنادی به چه شکل صورت می گیرد ؟

صادرات ماشین آلات قنادی:

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]دستگاه های قنادی به نوعی تولید داخلی می باشند و به دلیل سطح کیفی خوبی که دارند می توانند با دیگر رقبا به خوبی جلو بروند و در مقایسه با نمونه های خارجی قرار بگیرند البته که کشور های آسیایی بسیار صاحب نام در حوزه ماشین آلات صنعتی دارند اما این دستگاه ها با عمل کرد خوبی که از خودشان نشان داده اند ثابت کردند که می توانند جزو بهترین ها قرار بگیرند و به آسانی و با خیال راحت صادر شوند .[/box] دستگاه های صنعتی قنادی همچنین دارای قیمت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری هستند و با وجود اعتماد به آن ها شما به سود بسیار خوبی دست خواهید یافت .

انواع گوناگون دستگاه صنعتی قنادی چگونه تولید می شود ؟

صادرات ماشین آلات قنادی

صادرات ماشین آلات قنادی:

این دستگاه ها دارای شرایط بسیار یهتری نسبت به دیگر دستگاه ها می باشند و می تواند از همه لحاظ روی آن ها حساب باز کرد . دستگاه های قنادی که در این مجموعه معتبر به تولید می رسند توانایی های بسیار خوبی دارند که به پخت هرچه بهتر شیرینی های شما و در نتیجه در آمد بالاتر شما کمک می کنند . یکی دیگر از ویژه گی های قابل تحسین این دستگاه ها این است که دارای مدل های متنوعی هستند که این کار را برای خرید مشتریان بسیار راحت تر کرده است . انواع این دستگاه به این شرح است :

 • نوع دستگاه قنادی ده دیس
 • دستگاه سی و دو دیس
 • دستگاه هشت دیس
 • دستگاه شانزده دیس
 • دستگاه دوازده دیس

هر پنج مدل دستگاه  قنادی اتوماتیک و کاملا به روز و پیشرفته می باشند .

خرید و صادرات انواع دستگاه ده دیس

دستگاه های ده دیس کیفیت بالایی دارند و به عنوان یکی از دستگاه های توانمند به حساب می آیند . این دستگاه دارای چنین ویژه گی های فنی می باشد :

صادرات ماشین آلات قنادی

دستگاه ده دیس می تواند هر نوع شیرینی را با کیفیت خوب و مرغوب پخت کند چه حجیم باشد چه کم حجم . این دستگاه دارای یک بدنه با دوام می باشد زیرا از استیل ضد حرارت و گالوانیزه ضد زنگ درست شده است . این دستگاه بسیار محبوب است و با وجود ابعادی که دارد زیاد مورد سفارش و خرید قرار می گیرد . وزن تقریبی دستگاه : شش صد کیلوگرم می باشد و میزان برقی که در هر ساعت نیاز دارد : یک و نیم کیلو وات در ساعت است . اندازه های دستگاه به این شکل می باشد :

 1. ارتفاع : یک متر  نود و پنج سانتی متر
 2. طول : یک متر و چهل و پنج سانتی متری
 3. عرض : صد سانتی متر است .

این دستگاه دارای ده دیس می باشد که بین این دیس ها فاصله ی مناسبی موجود است تا شیرینی ها با یکدیگر برخورد نکنند .

فروش و تعمیر ماشین آلات قنادی صنعتی هشت دیس

صادرات ماشین آلات قنادی

صادرات ماشین آلات قنادی:

دستگاه هشت دیس دارای وضعیت بسیار مطلوبی در بین این دیس ها می باشد و طرفداران زیادی را به خودش جلب کرده است زیرا تنها برای پخت شیرینی نمی باشد .

دستگاه هشت مانند تمامی دیس های دیگر دارای یک بدنه ی خارجی است که از لایه هایی بسیار خوب و مقاوم پوشیده شده است تا عمر بیشتری داشته باشد و به خوبی برای شما کار کند . پایه ها و مخاضن و بدنه ی دستگاه از لایه استیل براق درست شده است که از پوسیدگی دستگاه جلوگیری می کند .

دستگاه هشت دیس با توجه به نامی که دارد دارای هست دیس است و ابعاد و اندازه های دیس هایی که دارد ۶۰ در ۴۰  می باشد . این دیس ها اندازه هایی مانند دیس های دستگاه های بزرگ تر صنعتی دارند .

ابعاد و اندازه های دستگاه هشت دیس :

 • ارتفاع : صد و ده سانتی متر
 • طول : هفتاد و پنج سانتی متر
 • عرض : هشتاد سانتی متر

این دستگاه به دلیل اندازه هایی که دارد در مصارف خانگی نیز کاربرد دارد می توان به عنوان یک پیتزا پز عمل کند و حالت چند گانگی داشته باشد .

صادرات ماشین آلات قنادی

این دستگاه دارای دو الی سه فن خنک کننده است که به جلوگیری از سوختن شیرینی ها کمک می کند و باعث می شود کیفیت آن ها بسیار بالا تر برود . دستگاه هشت دیس و تمامی دستگاه های این مجموعه دارای ضمانت و خدمات پس از فروش بلند مدت هستند .

نوع دوازده دیس از چه روشی برای پخت استفاده می کند ؟

این دستگاه مانند هر دستگاه قنادی صنعتی دیگری بسیار پرفروش و کار آمد می باشد دستگاه دوازده دیس دارای بدنه ای است که از سه لایه ساخته میشود و این سه لایه کمک می کند تا دستگاه دوام بیشتری پیدا کند . استیل . استیل . پشم سنگ

اندازه ها و ابعاد دستگاه :

 1. ارتفاع : یک مترو چهل سانتی متر
 2. طول : صد سانتی متر
 3. عرض : هفتاد سانتی متر است .

خرید و فروش نوع سی ودو دیس

دستگاه سی و دو دیس دو نوع است که یکی از آن ها سیستم بخار دارد و دیگری ندارد . این دستگاه دارای سیستم کنترل حرارت نیز است و بزرگ ترین ابعاد را دارد .

صادرات ماشین آلات قنادی

 

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران