صادرات ماشین آلات پخت کیک و شیرینی

صادرات ماشین آلات پخت کیک

صادرات ماشین آلات پخت کیک.   پخت کیک و شیرینی امروزه به روش های قدیمی انجام نمی شود زیرا با استفاده از آن روش ها تولیدی های بزرگ و قنادی های معتبر نمی توانند شیرینی های مورد نظر خود را چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ تعداد تامین کنند با این اوصاف استفاده از اصول و راه های سنتی و قدیمی به صرفه نمی باشد و نمی تواند باعث رشد شما بشود . امروزه با استفاده از پیشرفت های چشم گیر علم در تمامی زمینه ها به خصوص مواد غذایی می توان گفت که سرمایه گذاری در آن ها کار بسیار مفید و پرسود می باشد .

برای تولید مواد غذایی مانند شیرینی که بسیار محبوب و مورد علاقه مردم است باید حساب ویژه ای باز کرد و با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته و حرفه ای که برای این کار ساخته شده است می توانید شیرینی هایی بسیار خوش مزه و با کیفیت به تولید برسانید . پخت شیرینی امروزه در سطوح مختلف و کوچک  و بزرگ انجام می شود به طوری که حتی بیشتر خانم ها در منازل خود نیز علاقه مند به پختن این خوراکی های خوش مزه هستند .

صادرات ماشین آلات پخت کیک

امروزه در شیرینی فروشی ها و قنادی ها دستگاه هایی پیشرفته و مدرن دیده می شود که فناوری های بسیار چشم گیر و قابل توجهی را در خودشان دارند .

دستگاه شیرینی پزی در چه مدلی به بازار عرضه می شود ؟

صادرات ماشین آلات پخت کیک:

دستگاه های مخصوص شیرینی پزی می توانند بسیار برای شما مفید و کمک کننده ظاهر شوند و به همین علت نیز در مدل های بسیار متنوعی در حال تولید هستند .

شما با وجود تنوع بالا و تعداد مدل های بیشتر میتوانید راحت تر انتخاب کنید و خرید خود را انجام بدهید . دستگاه های قنادی دارای چنین مدل هایی هستند که هر کدام ویژه گی خاصی در خودشان دارند . این مدل های عبارتند از :

 • نوع سی و دو دیس که بزرگ ترین آن ها می باشد .
 • نوه شانزده دیس
 • نوع دوازده دیس
 • نوع ده دیس
 • نوع هشت دیس که از لحاظ اندازه کوچک تر از بقیه می باشد ولی دارای امکانات بسیار بهتری نیز است .

صادرات ماشین آلات پخت کیک

چگونه می توان نوع دستگاه را با شرایط تولیدی  منطبق کرد ؟

دستگاه های قنادی و شیرینی پزی می توانند به اندازه های مختلف باشند همان طور که از قبل نیز به آن اشاره کردیم شما باید قبل از خرید خودتان مکانی را که برای گذاشتن دستگاه ها در نظر گرفته اید بررسی کنید .

این دستگاه ها باید در جایی قرار بگیرند که به راحتی در آن مکان جای شوند و تحت فشار نباشند . دستگاه های قنادی دارای سوختی از گاز و یا گازوئیل است که باید مکان آن دارای تمامی این انرژی ها باشد یعنی هم دارای برق باشد و هم دارای گاز باشد . شما می توانید قبل از خرید این دستگاه ها از مشاورران ما در این مجموعه که برای شما قرار داده ایم استفاده کنید  و اطلاعات بیشتری را در نظر بگیرید .

دستگاه سی و دو دیس چه شرایطی دارد ؟

صادرات ماشین آلات پخت کیک

صادرات ماشین آلات پخت کیک:

دستگاه های قنادی سی و دو دیس نسبت به بقیه دستگاه ها اندازه و ابعاد بزرگ تری دارد و به دو گروه قسیم می شوند :

 1. نوعی که دارای سیستم بخار است .
 2. نوع دوم بدونسیستم بخار کار خود را انجام می دهد .
 3. این دستگاه های دارای حرارت غیر مستقیم است که با استفاده از می تواند شیرینی هایی بسیار با کیفیت و خوش مزه و بدون هیچ سوختگی به شما تحویل بدهد و به همین علت است که ارزش زیادی دارد .
 4. دستگاه های سی و دو دیس دارای سیستم کنترل حرارت است که توانایی دارد تا دمای شش صد و پنجاه درجه سانتی گراد را کنترل کند .
 5. دستگاه های سی ودو دیس چنین ابعادی دارد : ارتفاع : دو متر و چهل سانتی متر است . طول : دو متر و بیست سانتی متر .عرض : یک متر و چهل و پنج سانتی متر .

دستگاه دوازده دیس چونه کار خود را انجام می دهد ؟

صادرات ماشین آلات پخت کیک

صادرات ماشین آلات پخت کیک:

دستگاه دوازده دیس نیز دارای ابعاد کوچک است و در تولیدی های کوچک تر قرار می گیرد اما توانایی قرار گرفتن در تولیدی های بزرگ و صنعتی را دارد .

دستگاه قنادی دوازده دیس دارای همچنین ابعاد و اندازه ای است  : ارتفاع : یک متر و چهل سانتی متر . طول : صد سانتی متر . عرض : هفتاد سانتی متر .

این دستگاه دارای یک بدنه ی خارجی است که از سه لایه درست می شود :

 • استیل
 • استیل
 • پشم سنگ

دستگاه ده دیس با  چه خصوصیتی ساخته می شود ؟

دستگاه ده دیس می تواند به راحتی و با کیفیت خوب انواع شیرنی ها با حجم های مختلف را پخت کند . همچنین دستگاه هادارای بدنه ای مستحکم است که از استیل نسوز و گالوانیزه ساخته شده است .

 • لایه استیل می تواند حرارت را کاهش بدهد تا به دستگاه آسیبی نرسد .
 • لایه گالوانیزه می تواند با خاصیت زد زنگ بودن خود عمر دستگاه را بیشتر کند و باعث شود که دیر تر فرسوده و خراب شود .

این دستگاه نیز مانند دستگاه های صنعتی دیگر با گاز و یا گازوئیل کار می کند و اندازه های این دستگاه به این شرح است :

صادرات ماشین آلات پخت کیک

 1. ارتفاع : صد و نود و پنج سانتی متر
 2. طول : صد و چهل و پنج سانتی متر
 3. عرض : صد سانتی متر
 4. وزن دستگاه : تقریبا شش صد کیلوگرم
 5. میزان برقی که این دستگاه استفاده می کند :یک و نیم کیلو وات در ساعت .

نوع هشت دیس دارای چه خصوصیت فنی می باشد ؟

ماشین آلات شیرینی پزی هشت دیس بسیار کار آمد و به صرفه می باشد که دارای چنین ویژه گی هایی است :

دستگاه دارای پایه ها و مخاضن و بدنه ای است که از جنس استیل براق است که این لایه باعث می شود ماندگاری دستگاه ها بیشتر شود و پوسیدگی آن ها به تعویق بیفتد و از آن جلوگیری شود .

این دستگاه دارای هشت دیس است که ابعاد این هشت دیس ۶۰ در ۴۰ سانتی متر . ابعاد و اندازه های این دستگاه :

ارتفاع : صد و ده سانتی متر

طول :هفتاد و پنج سانتی متر

عرض :هشتاد سانتی متر

این دستگاه دارای دو الی سه فن می باشد که باعث می شود از سوختن شیرنی ها جلوگیری شود و کیفیت آن ها بسیار بالا برود . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این مجموعه مراجعه کنید .

صادرات ماشین آلات پخت کیک

 

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران