صادر کننده انواع دستگاه فر نانوایی صنعتی

دستگاه صنعتی پخت نان

صادر کننده انواع دستگاه فر نانوایی . یکی از مهمترین و اصلی ترین مواد خوردنی در سراسر جهان به ویژه ایران نان ها هستند که از قدیم تا الان در دنیای مدرن برای همه اهمیت زیادی دارد و در اکثر خانه ها و سفره ها با هر بودجه مالی و شرایط اقتصادی شما می توانید به راحتی تکه ای نان پیدا کنید . هروزه نانوایی ها باید تعداد زیادی نان پخت کنند تا بتوانند نیاز مردم را بر طرف بکنند و همچنین سود خوبی را از ایم راه بدست بیاورند پس اکثر نانوایی ها سعی می کنند امکانات تولیدی خود را بالا ببرند و از دستگاه های پیشرفته و خوب که امروزه وارد بازار شده است استفاده بکنند.

انواع دستگاه فر نانوایی

با پیشرفت صنعت و نیاز مردم به این محصول، دستگاه های متنوعی برای تولید نان وارد بازار خرید و فروش شده است. قبل از هر چیز دستگاه دوار معمولی به عنوان اولین تولید کننده نان با امکانات کمتر وارد بازار و مورد استفاده قرار گرفت.

اکنون با پیشرفت و به روزتر شدن محصولات دیگر دستگاه دوار معمولی مورد نیاز نیست و جایگزین آن دستگاه دوار پرتابل شده است. در ضمن به جز دستگاه دوار، دستگاه تونلی نیز وارد عرصه تولید نان شده است. با این دستگاه ها می توان انواع نان را تولید کرده و به دست مصرف کننده رساند.

دستگاه صنعتی پخت نان

دستگاه هایی که برای پخت نان طراحی شده اند از بهترین تجهیزات و جنس ها ساخته می شوند تا هم سرعت تولید را بالا ببرند و همچنین دقت در پخت نان ها زیاد بشود و نان ها کاملا پخته بشوند و خمیر و یا سوخته نمانند .معمولا اکثر مردم از نان هایی که درست بخته نشده اند شکایت می کنند وسعی می کنند از یک نانوایی خوب و پیشرفته نان مورد نیاز خود را تهیه کنند .پس اگر شما دارای نانوایی و تولیدی نان هستید به شما پیشنهاد می شود حتما از یک دستگاه فر نانوایی پیشرفته استفاده بکنید .

صادر کننده انواع دستگاه فر نانوایی:

دستگاه صنعتی پخت نان

انواع دستگاه فر نانوایی

این دستگاه ها دارای دو نوع می باشند که عبارتند از : تونلی و دوار . نوع دوار آن بیشتر استفاده می شوند و محصولات این نوع از دستگاه ها طرفداران بیشتری دارد و قابلیت های بالا تری نیز دارد .

دستگاه های دوار و تونلی به عنوان پر مصرف ترین دستگاه های پخت نان مورد استفاده قرار می گیرند. ولی باید این نکته را در نظر داشت که این دستگاه ها برای اینکه نان های مورد نظر را پخت نمایند به چند دسته تقسیم یم شوند.

صادر کننده انواع دستگاه فر نانوایی

دستگاه های دوار پرتابل، برای پخت انواع نان های مسطح و حجیم ونیمه حجیم نیاز به دستگاه مناسبی دارند. این دستگاه در اندازه های سه متری، دو و نیم متری، دو متر و بیست سانتی متری و یک متر و نود سانتی متری تولید می شوند.
از دستگاه های سه متری و سه و نیم متری برای پخت نان سنگک و نان بربری استفاده می شود. از دستگاه دو و بیست سانتی متری برای پخت نان های مسطح استفاده می شود. و دستگاه یک متر و نود سانتی متری در پیتزا پزی ها، فست فود ها و رستوران ها به کار می رود.

صادر کننده انواع دستگاه فر نانوایی

دستگاه تونلی نیز به مانند دستگاه دوار برای پخت نان تقسیم بندی می شود. این دستگاه به دو نوع دستگاه تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم بندی شده و با استفاده از این دستگاه ها می توان انواع نان را پخت کرد.
از دستگاه تمام اتوماتیک که طول آن به شش و نیم متر می رسد برای پخت نان های مسطح و نان سنگک استفاده می شود. این دستگاه به خاطر داشتن سیستم بخار طول آن  از دستگاه نیمه اتوماتیک بیشتر است.
دستگاه تونلی نیمه اتماتیک که برای پخت نان های حجیم و نیمه حجیم استفاده می شود دارای طول چهار و نیم متر می باشد و به خاطر اینکه در این دستگاه سیستم بخار وجود ندارد از دستگاه تمام اتوماتیک کوتاهتر است.

صادر کننده انواع دستگاه فر نانوایی

اندازه و ابعاد دستگاه فر نانوایی

صادر کننده انواع دستگاه فر نانوایی:

در این قسمت از اندازه نوع دوار این فر ها گفته می شود . این دستگاه های نانوایی دارای چهار نوع می باشند که اندازه های مختلفی دارد و اندازه هایی که گفته می شود قطر این دستگاه ها می باشد که عبارتند از : دستگاه با قطر یک متر و پنجاه سانتی متر و دو متر و بیست سانتی متر و دو متر و پنجاه سانتی متر و سه متر در بازار موجود می باشند شما باید مطابق با اندازه تولیدی و نانوایی خود دستگاه خود را انتخاب کنید .

دستگاه صنعتی پخت نان

طراحی دستگاه فر نانوایی

این دستگاه ها از نوع دوار دارای پنج لایه می باشد که به شرح زیر است : پشم سنگ . پشم شیشه. دو لایه ی استیل و گالوانیزه. در کف این دستگاه دارای سنگ های زیادی می باشد که نان هنگام پخت روی آن قرار می گیرد فایده این سنگ ها از همه لحاظ چشم گیر است اولین مزیت وجود این سنگ این است که باعث می شود نان ها خوشمزه تر و کامل تر پخته بشوند و دومین که برای نانوایی ها از اهمیت زیادی برخوردار است این است که این سنگ ها چون از جنس چودن می باشند می توانند گرما را با اندازه زیاد و مدت طولانی در خود

دستگاه صنعتی پخت نان

نگه دارد که این می توانند مفدار حجم مصرفی گاز را کم کند تا گاز زیادی اصراف و هدر نرود .این مسئله برای  تمامی نانوایی ها دارای اهمیت بالایی می باشد به همین دلیل این دستگاه یکی از پرفروش ترین ها به شمار می روند و بیشتر از سایر مورد پسند قرار می گیرد .

روش خرید دستگاه فر نانوایی

صادر کننده انواع دستگاه فر نانوایی:

دستگاه صنعتی پخت نان

این دستگاه ها با بهترین وسایل و تجهیزات در کشور خودمان تولید می شوند و جزو محصولات ایرانی به شمار می روند که در بهبود و رشد اقتصاد ملی و داخلی تاثیر زیادی دارد شما با خرید این دستگاه همزمان هم تولید و کیفیت نان های خود را بالا برده این و همچنین باعث ایجاد شغل های بیشتری برای جوانان می شوید .
در حال حاضر برای خرید این دستگاه ها روش های زیادی وجود دارد که با توجه به شرایط خریدار و مصرف کننده می توان از ان ها استفاده کرد. قیمت های خرید برای این دستگاه ها توسط اتحادیه های مربوطه قیمت گذاری می شوند و همچنین با توجه به شرایط بازار این قیمت ها در حال تغییر هستند.

صادر کننده انواع دستگاه فر نانوایی
شرکت ایران فر که یکی از شرکت های تولید کننده این محصولات می باشد برای خرید آسان مشتریان خود راه کارهایی را ارئه نموده است که یکی از این راه کارها مراجعه به سایت های شرکت ایران فر و استفاده از خرید غیر حضوری می باشد.
شرکت ایران فر در تمام نقاط کشور نمایندگی هایی را جذب کرده است که می تواند محصولات این شرکت را به صورت کاملا اورجینال و اصل در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. هم اکنون در هر کجا ایران که باشید می توانید محصولات این شرکت را خریداری نمایید.

صادر کننده انواع دستگاه فر نانوایی

فروشگاه های تجهیزات پخت نان نیز هم اکنون این دستگاه ها را به صورت جزیی در اختیار مصرف کننده گان قرار می دهد. در این بین دستگاه های تولید شرکت ایران فر در کنار دستگاه های وارداتی قرار گرفته است. این دستگاه ها از نظر کیفیت و قیمت با دستگاه های وارداتی متفاوت است و می توان گفت که دستگاه های شرکت ایران فر جایگزین مناسبی برای دستگاه های خارجی می باشد.

اگر قیمت های فروشگاه ها برای شما گران می باشد روش دیگری که می توانید خرید خود را انجام بدهید، مراجعه ی حضوری به شرکت ایران فر است. این شرکت در استان اصفهان قرار دارد و می توانید با مراجعه به شرکت با حذف واسطه ها، دستگاه خود را به قیمت کارخانه تهیه نمایید.

صادر کننده انواع دستگاه فر نانوایی

حرف آخر

دستگاه های فر نانوایی به دلیل اینکه محصول مورد نیاز مردم را تهیه می کند باید دارای کیفیت بالایی باشد. چرا که نداشتن کیفیت می تواند رد تولید محصول مورد مشکلاتی را ایجاد نماید.
شرکت های ایرانی در کنار تولیدات خارجی توانسته اند کیفیت را ملاک خود قرار داده و هم اکنون در تولید این دستگاه صدر نشین باشند. به راحتی می توانید این دستگاه ها را خریداری کرده و از آن ها برای پخت انواع نان استفاده نمایید.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران