صادر کننده انواع ماشین آلات کیک پزی جدید

صادر کننده ماشین آلات کیک پزی

صادر کننده ماشین آلات کیک پزی.   برای انجام یک کار به صورت حرفه ای و درست و بر طبق اصول شما بایداز راه وروش خاص خودش پیش بروید در غیر این صورت شما از بقیه رقبا و عرصه عقب خواهید ماند این در مسئله کسب  و کار و تولید یک مواد غذایی به معنا ور شکستگی و یا از دست دادن مشتری می تواند جلوه کند . پیشرفت علم به بشر کمک کرده است که با کمترین عمل بیشترین بازخورد با کیفیت بیشتری به وجود بیاید .

در زمینه شیرینی پزی و پخت شیرینی علم مساوی است با دستگاه های صنعتی و پیشرفته ای که برای پخت آن ها تولید شده است و هروز در حال به روز رسانی و رشد می باشد . این دستگاه ها دارای روش های فنی و خاصی برای کار کردن دارند اما می توانند بسیار بهتر از روش های دیگر برای شما شیرینی پخت کنند . این دستگاه ها ابزار حرفه ای و مفیدی هستند که در زمینه شیرینی پزی شما را جزو صاحب نام ها و  با اعتبار ترین قنادی ها می برند و می توانید با پخت انواع شیرینی با کیفت مشتری های خود و در نتیجه سود تان را بیشت تر کنید . از طرف دیگری شیرینی ها به دلیل مزه خوب و خوش مزه ای که دارند جزو خوراکی های مورد علاقه افراد هستند و خرید آن حتمی است .

صادر کننده ماشین آلات کیک پزی

دستگاه و ماشین آلات قنادی و کیک پزی در چه مدلی به تولید می رسد ؟

این دستگاه ها به علاوه تمام ویژه گی های فوق العاده ای که در بخش های بعدی به آن اشاره خواهیم کرد دارای تنوع می باشند که جزو بهترین و مفید ترین خصوصیت های آنان است . دستگاه های قنادی در مدل های خود گوناگون است و این تنوع باعث شده است شما بتوانید با راحتی نوع دستگاه هتان را مطابق با شرایط خودتان انتخاب کنید . انواع این دستگاه ها به این شرح است :

 1. دستگاه نوع سی و دو دیس (بزرگ ترین و بیشترین تعداد دیس را دارد )
 2. نوع ده دیس
 3. نوع هشت دیس
 4. نوع دوازده دیس
 5. نوع شانزده دیس

دستگاه ده دیس با چه قیمتی در بازار عرضه می شود ؟

صادر کننده ماشین آلات کیک پزی:

صادر کننده ماشین آلات کیک پزی

این دستگاه بسیار پرکاربرد و تاثیر گذار در رشد کیفیت شیرینی های شما است و می تواند با امکاناتی که دارد انواع گوناگونی از شیرینی ها از جمله ضخیم و کم حجم را برای شما به آسانی پخت نماید .

این دستگاه نیز مانند سایر دستگاه های پیشرفته دارای یک بدنه خارجی است که از لایه گالوانیزه و استیل پوشیده شده است که از پوسیدگی بدنه ی خارجی دستگاه جلوگیری می کند .

این دستگاه با استفاده از گاز  و یا گازوئیل شیرینی ها را پخ می کند و دارای ده دیس می باشد .

ابعاد و اندازه دستگاه ده دیس این چنین است :

 • ارتفاع دستگاه : صد و نود و پنج سانتی متر
 • طول دستگاه : صد و چهل و پنج سانتی متر
 • عرض : صد سانتی متر و یا یک متر است .

وزن این دستگاه به طور تقریبی شش صد کیلوگرم است و برقی که این دستگاه مصرف می کند به طور متوسط در هر ساعت یک کیلو وات است .

خرید دستگاه قنادی صنعتی و ماشین آلات کیک پزی چگونه است ؟

صادر کننده ماشین آلات کیک پزی:

صادر کننده ماشین آلات کیک پزی

امروزه هر کسی می تواند با استفاده از یک ابزار هوشمند و اتصال به اینترنت تمام کار های مهم و ضروری خود را انجاک بدهد . دستگاه های قنادی نیز دارای سایت هایی می باشند که شما می توانید با مراجعه به آن ها مشکلات و سوالات خود را با مشاوران ما در میان بگذارید و یا اینکه اطلاعات بیشتر نسبت به دستگاه ها به دست بیاورید و پس از آن با انتخاب نوع دستگاه آن  را در سایت سفارش داده و پس از مدتی دریافت نمایید . این کار های زمان بسیار کمی را از شما می گیرند .

دستگاه سی و دو دیس چه امکاناتی دارد ؟

صادر کننده ماشین آلات کیک پزی:

این دستگاه ابتدا به بزرگ ترین نوع این دستگاه ها معروف است که بیش ترین تعداد دیس را دارد و به همین علت شیرینی های بیشتری به طور هم زمان پخت می کند و با توجه به این توصیفا برای تولیدی های بزرگ و پر فروش مناسب هستند . دستگاه سیو دو دیس دو نوع دارد:

 • سیستم بخار دارد
 • فاقد سیتم بخار

این دستگاه از سیستم کنترل حرارت و حرارت غیر مستقیم نیز بهره می برد .سیستم کنترل حرارت تا دمای شش صد و پنجاه درجه را پوشش می دهد و حرارت غیر مستقیم به شما شیرینی کاملا پخته و یک دست و یک رنگ تحویل می دهد . ابعاد و اندازه این دستگاه پیشرفته :

صادر کننده ماشین آلات کیک پزی

 • طول : دو متر و بیست سانتی متر
 • ارتفاع : دو متر و چهل سانتی متر
 • عرض : یک متر و چهل و پنج سانتی متر

خرید انواع دستگاه هشت دیس قنادی

دستگاه هست دیس با این حال که کوچک ترین نوع دستگاه قنادی است اما دارای امکانات و فروش بسیار زیادی می باشد این دستگاه در گاهی اوقات برای مصارف خانگی و یا پخت پیتزا نیز به کار می رود .

دستگاه هشت دیس دارای چنین اندازه هایی می باشد :

 1. ارتفاع : صد و ده سانتی متر
 2. طول : هفتاد و پنج سانتی متر
 3. عرض : هشتاد سانتی متر است  .

این دستگاه دارای هشت دیس است که هر دیس آن دارای ابعادی به طول و عرض ۶۰ در ۴۰ می باشد . دستگاه هست دیس دارای دیس هایی است که از لحاظ اندازه با انواع بزرگ تر صنعتی برابری می کند و یکسان است . این دستگاه دارای پایه و مخضنی می باشد که به همراه بدنه آن از استیل براق پوشیده شده اند که این استیل براق باعث جلوگیر ی از پوسیدگی دستگاه می شود .

دستگاه هست دیس دارای دو الی سه فن خنک کننده است که باعث می شوند شیرینی ها سوخته نشوند .

صادر کننده ماشین آلات کیک پزی

دستگاه دوازده دیس دارای چه هزینه ای است ؟

این دستگاه با وجود اندازه کوچکی که دارد اما در تولیدی ها و قنادی های بزرگ دیده میشود زیرا دارای قابلیت ها و توانمندی های بسیار بزرگی است . دستگاه دوازده دیس دارای دوازده دیس است و از گاز و یا گازوئیل برای کار خود استفاده می کند . ابعاد این دستگاه عبارتند از : ارتفاع : یک مترو چهل سانتی متر . طول : صد سانتی متر . عرض : هفتاد سانتی متر .

سه لایه ای که بدنه ی  دستگاه را پوشانده اند :  استیل . استیل . پشم سنگ میباشند .

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران