دستگاه صنعتی
خانه - دستگاه شیرینی پزی صنعتی - صادر کننده انواع ماشین آلات کیک پزی جدید

صادر کننده انواع ماشین آلات کیک پزی جدید

صادر کننده ماشین آلات کیک پزی.   برای انجام یک کار به صورت حرفه ای و درست و بر طبق اصول شما بایداز راه وروش خاص خودش پیش بروید در غیر این صورت شما از بقیه رقبا و عرصه عقب خواهید ماند این در مسئله کسب  و کار و تولید یک مواد غذایی به معنا ور شکستگی و یا از دست دادن مشتری می تواند جلوه کند . پیشرفت علم به بشر کمک کرده است که با کمترین عمل بیشترین بازخورد با کیفیت بیشتری به وجود بیاید .

در زمینه شیرینی پزی و پخت شیرینی علم مساوی است با دستگاه های صنعتی و پیشرفته ای که برای پخت آن ها تولید شده است و هروز در حال به روز رسانی و رشد می باشد . این دستگاه ها دارای روش های فنی و خاصی برای کار کردن دارند اما می توانند بسیار بهتر از روش های دیگر برای شما شیرینی پخت کنند . این دستگاه ها ابزار حرفه ای و مفیدی هستند که در زمینه شیرینی پزی شما را جزو صاحب نام ها و  با اعتبار ترین قنادی ها می برند و می توانید با پخت انواع شیرینی با کیفت مشتری های خود و در نتیجه سود تان را بیشت تر کنید . از طرف دیگری شیرینی ها به دلیل مزه خوب و خوش مزه ای که دارند جزو خوراکی های مورد علاقه افراد هستند و خرید آن حتمی است .

صادر کننده ماشین آلات کیک پزی

دستگاه و ماشین آلات قنادی و کیک پزی در چه مدلی به تولید می رسد ؟

این دستگاه ها به علاوه تمام ویژه گی های فوق العاده ای که در بخش های بعدی به آن اشاره خواهیم کرد دارای تنوع می باشند که جزو بهترین و مفید ترین خصوصیت های آنان است . دستگاه های قنادی در مدل های خود گوناگون است و این تنوع باعث شده است شما بتوانید با راحتی نوع دستگاه هتان را مطابق با شرایط خودتان انتخاب کنید . انواع این دستگاه ها به این شرح است :

 1. دستگاه نوع سی و دو دیس (بزرگ ترین و بیشترین تعداد دیس را دارد )
 2. نوع ده دیس
 3. نوع هشت دیس
 4. نوع دوازده دیس
 5. نوع شانزده دیس

دستگاه ده دیس با چه قیمتی در بازار عرضه می شود ؟

صادر کننده ماشین آلات کیک پزی:

صادر کننده ماشین آلات کیک پزی

این دستگاه بسیار پرکاربرد و تاثیر گذار در رشد کیفیت شیرینی های شما است و می تواند با امکاناتی که دارد انواع گوناگونی از شیرینی ها از جمله ضخیم و کم حجم را برای شما به آسانی پخت نماید .

این دستگاه نیز مانند سایر دستگاه های پیشرفته دارای یک بدنه خارجی است که از لایه گالوانیزه و استیل پوشیده شده است که از پوسیدگی بدنه ی خارجی دستگاه جلوگیری می کند .

این دستگاه با استفاده از گاز  و یا گازوئیل شیرینی ها را پخ می کند و دارای ده دیس می باشد .

ابعاد و اندازه دستگاه ده دیس این چنین است :

 • ارتفاع دستگاه : صد و نود و پنج سانتی متر
 • طول دستگاه : صد و چهل و پنج سانتی متر
 • عرض : صد سانتی متر و یا یک متر است .

وزن این دستگاه به طور تقریبی شش صد کیلوگرم است و برقی که این دستگاه مصرف می کند به طور متوسط در هر ساعت یک کیلو وات است .

خرید دستگاه قنادی صنعتی و ماشین آلات کیک پزی چگونه است ؟

صادر کننده ماشین آلات کیک پزی:

صادر کننده ماشین آلات کیک پزی

امروزه هر کسی می تواند با استفاده از یک ابزار هوشمند و اتصال به اینترنت تمام کار های مهم و ضروری خود را انجاک بدهد . دستگاه های قنادی نیز دارای سایت هایی می باشند که شما می توانید با مراجعه به آن ها مشکلات و سوالات خود را با مشاوران ما در میان بگذارید و یا اینکه اطلاعات بیشتر نسبت به دستگاه ها به دست بیاورید و پس از آن با انتخاب نوع دستگاه آن  را در سایت سفارش داده و پس از مدتی دریافت نمایید . این کار های زمان بسیار کمی را از شما می گیرند .

دستگاه سی و دو دیس چه امکاناتی دارد ؟

صادر کننده ماشین آلات کیک پزی:

این دستگاه ابتدا به بزرگ ترین نوع این دستگاه ها معروف است که بیش ترین تعداد دیس را دارد و به همین علت شیرینی های بیشتری به طور هم زمان پخت می کند و با توجه به این توصیفا برای تولیدی های بزرگ و پر فروش مناسب هستند . دستگاه سیو دو دیس دو نوع دارد:

 • سیستم بخار دارد
 • فاقد سیتم بخار

این دستگاه از سیستم کنترل حرارت و حرارت غیر مستقیم نیز بهره می برد .سیستم کنترل حرارت تا دمای شش صد و پنجاه درجه را پوشش می دهد و حرارت غیر مستقیم به شما شیرینی کاملا پخته و یک دست و یک رنگ تحویل می دهد . ابعاد و اندازه این دستگاه پیشرفته :

صادر کننده ماشین آلات کیک پزی

 • طول : دو متر و بیست سانتی متر
 • ارتفاع : دو متر و چهل سانتی متر
 • عرض : یک متر و چهل و پنج سانتی متر

خرید انواع دستگاه هشت دیس قنادی

دستگاه هست دیس با این حال که کوچک ترین نوع دستگاه قنادی است اما دارای امکانات و فروش بسیار زیادی می باشد این دستگاه در گاهی اوقات برای مصارف خانگی و یا پخت پیتزا نیز به کار می رود .

دستگاه هشت دیس دارای چنین اندازه هایی می باشد :

 1. ارتفاع : صد و ده سانتی متر
 2. طول : هفتاد و پنج سانتی متر
 3. عرض : هشتاد سانتی متر است  .

این دستگاه دارای هشت دیس است که هر دیس آن دارای ابعادی به طول و عرض ۶۰ در ۴۰ می باشد . دستگاه هست دیس دارای دیس هایی است که از لحاظ اندازه با انواع بزرگ تر صنعتی برابری می کند و یکسان است . این دستگاه دارای پایه و مخضنی می باشد که به همراه بدنه آن از استیل براق پوشیده شده اند که این استیل براق باعث جلوگیر ی از پوسیدگی دستگاه می شود .

دستگاه هست دیس دارای دو الی سه فن خنک کننده است که باعث می شوند شیرینی ها سوخته نشوند .

صادر کننده ماشین آلات کیک پزی

دستگاه دوازده دیس دارای چه هزینه ای است ؟

این دستگاه با وجود اندازه کوچکی که دارد اما در تولیدی ها و قنادی های بزرگ دیده میشود زیرا دارای قابلیت ها و توانمندی های بسیار بزرگی است . دستگاه دوازده دیس دارای دوازده دیس است و از گاز و یا گازوئیل برای کار خود استفاده می کند . ابعاد این دستگاه عبارتند از : ارتفاع : یک مترو چهل سانتی متر . طول : صد سانتی متر . عرض : هفتاد سانتی متر .

سه لایه ای که بدنه ی  دستگاه را پوشانده اند :  استیل . استیل . پشم سنگ میباشند .

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمود بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09119659363
telephone icon شماره ثابت: 02532928234
telegram icon کانال تلگرام: ovenshop@
telegram icon پاسخگویی تلگرام: behyar9363@
whatsapp icon واتس اپ: 09119659363
email icon پست الکترونیکی: company.iranfer@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه پخت نان صنعتی فانتزی

قیمت تولید دستگاه فر صنعتی ۳۲ دیس شیرینی پزی

دستگاه فر صنعتی ۳۲ دیس، یکی از انواع دستگاه های صنعتی پر مصرف است که …