صادر کننده دستگاه پخت نان صنعتی

صادر کننده دستگاه پخت نان

صادر کننده دستگاه پخت نان.  هر فردی در این روز ها با توجه به زندگی کردن در دنیای مدرن می تواند به راحتی نیاز های اساسی و روزانه خود را برطرف کند که یکی از آن نیاز ها نان می باشد که جزو اصلی ترین مواد غذایی است که انسان سالم به ان نیازمند است و بدون استفاده از این خوراکی ارزشمند بدن انسان توانایی انجام کار های ساده خود را نیز از دست می دهد چه برسد به کار های مهم و ضروری زندگی خود به همین علت است که پزشتکان به خوردن نان کافی مخصوصا در وعده صبحانه بسیار توصیه می کنند .

امروزه دستگاه های صنعتی و به روزی وارد بازار شده است که پخت این ماده غذایی مهم را تا حد زیادی آسان کرده است و فردی می تواند بدون معتلی در صف نان مقدار نان مورد نیاز خود را خریداری بکند .

صادر کننده دستگاه پخت نان

مدل تونلی دستگاه نانوایی به چه دلیل از اهمیت زیادی برخوردار است ؟

صادر کننده دستگاه پخت نان:

نانواها می توانند با خرید این دستگاه زحمت خود را برای پخت نان تا حد زیادی کاهش بدهند زیرا با امکاناتی که این دستگاه درون خود دارد همه را حیرت زده می کند .

دستگاه تونلی دو نوع است که یک نوع آن به نام شش و نیم متری و نوع دیگر آن چهار و نیم متری می باشد این دو نوع دارای تفاوت های کوچکی می باشند مثلا اینکه مدل شش و نیم متری بیشتر تمام اتومات ساخته می شوند اما نوه چهار و نیم متری به حالت نیمه اتومات بیشتر دیده می شود البته که شرکت تولیدی این دستگاه ها در هر دو نوع حالت نیمه اتومات و تمام اتومات را دارد.

دومین تفاوت این دو مدل این است که شش و نیم متری با یک مشعل کار می کند اما چهار و نیم متری دارای دو مشعل است و اینکه نوع شش و نیم متری  دارای سیستم بخار می باشد و اما شباهت های این دو دستگاه : دستگاه های شش و نیم متری و چهار و نیم متری هردو دارای سیستم پی ال سی و اینورستی هستند که به بهتر کنترل شدن دستگاه کمک می کنند و می توانند خطر را هشدار بدهند و شباهت بعدی در حرارت غیر مستقیم این دو است  .

صادر کننده دستگاه پخت نان

مدل دوار دستگاه نانوایی دارای چه حالتی می باشد ؟ چرا ؟

صادر کننده دستگاه پخت نان:

این نوع از دستگاه نیز دارای چهار مدل است که نام آن ها بر اساس اندازه قطرشان تعین شده است زیرا این دستگاه ها گرد می باشند و فاقد طول و عرض هستند  پس بر حسب قطرشان نام گذاری شده اند .

مدل یک متر و پنجاه سانتی متری و مدل دو متر و پنجاه سانتی متری و مدل دو متر  و بیست سانتی متری و آخرین مدل سه متری می باشد .

این دستگاه دارای دو مشعل می باشد و از پنج لایه برای ساخت بدنه آن استفاده شده است که عبارتند از : استیل . پشم سنگ . پشم شیشه . استیل نسوز و در آخر گالوانیزه که از لحاظ جایگاه می تواند بالاتر از بقیه قرار بگیرد زیرا دارای ویژه گی بسیار مهمی است و آن خصوصیت زد زنگ بودن آن است که توجه افراد زیادی را به خود جلب می کند همچنین در کف این دستگاه سنگ هایی قرار گرفته است که زیر نان ها قرار می گیرند و این سنگ ها از جنس چودن است که می توان تا یک مدت طولانی  گرمای خارج شده از شعله ها را در خود حفظ کند که این خصوصیت باعث می شود تا مصرف گاز نانوایی تا اندازه زیادی کاهش پیدا کند .

صادر کننده دستگاه پخت نان

محصولاتی که پخت می کنند دارای کیفیت مطلوبی است ؟

این دستگاه های به صرفه و پرکاربرد می توانند انواع نان ها از جمله سنگک . لواش . تافتون . بربری را با هر اندازه و ضخامتی پخت کند شما برای خرید این محصول کافی است به راحتی وارد سایت های مربوطه بشوید و محصول خود را سفارش بدهید .

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران