دستگاه صنعتی
خانه - دستگاه قنادی صنعتی - طراحی فر صنعتی قنادی ۱۶ سینی

طراحی فر صنعتی قنادی ۱۶ سینی

 

فر صنعتی قنادی ۱۶ سینی به عنوان یک مینی فر در بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان شناخته شده است. این دستگاه در قنادی ها و کارگاه های شیرینی پزی مورد استفاده قرار می گیرد. فر های قنادی در انواع مختلفی تولید می شوند که فر ۱۶ سینی یکی از این انواع می باشد.

در برخی شرکت های ایرانی تعداد تنوع محصول بسیار بالا می باشد ولی در شرکت ایران فر تنها می توان فر های صنعتی ۱۰، ۱۲،۱۶ و ۳۲ سینی را خریداری کرد. هم اکنون مشتریان و مصرف کنندگان فرهای ۳۶ سینی می توانند با شرکت تماس گرفته و یا به صورت حضوری مراجعه کنند.

فر صنعتی قنادی16 سینی

وقتی ثبت سفارش آن ها انجام شد شرکت به صورت سفارشی دستگاه فر صنعتی ۳۶ دیس را با کیفیت عالی در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.
فر صنعتی قنادی برای پخت انواع کیک ها، شیرینی ها، بیسکویت ها، کلوچه ها مورد استفاده قرار می گیرد. هم چنین می توان از این فرها برای پخت نان های حجیم و نیمه حجیم نیز استفاده کرد. برای این که بتوان نان های حجیم و نیمه حجیم را با استفاده از فر های صنعتی قنادی پخت کرد باید دستگاه به سیستم بخار مجهز باشد.
این دستگاه ها با بالا رفتن نیاز مردم و استفاده از انواع شیرینی ها و کیک ها، برای تهیه ی خوراکی های نام برده نیاز به استفاده از دستگاه های فر صنعتی قنادی افزایش پیدا کرد.

فر صنعتی قنادی 16 سینی

برای اینکه بتوانید یک خرید راحت و بدون دغدغه داشته باشید هم اکنون قادر هستید از طریق سایت ها به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید و محصول مورد نظر را در درب محل کار خود تحویل بگیرید.

تفاوت بین فرهای صنعتی و نیمه صنعتی در چیست؟

فرهای قنادی تولید شده برای استفاده راحت تر و بهینه سازی در هزینه ها و مصرف عموم مردم، اقدام به طراحی در دو مدل صنعتی و نیمه صنعتی کرده است.

فر صنعتی قنادی 16 سینی

با استفاده از این تکنیک افراد زیادی می توانند از این دستگاه ها استفاده کنند. دستگاه های نیمه صنعتی و صنعتی با توجه به نیازها و شرایط محیطی که شخص در آن قرار دارد مورد استفاده قرار می گیرد.
بین دستگاه های نیمه صنعتی و صنعتی تفاوت هایی وجود دارد که باعث شده است این دو محصول با یکدیگر متمایز باشند. همین ویژگی ها هستند که در انتخاب برای خرید فر های قنادی تاثیر گذار می باشند.
این تفاوت ها بین دستگاه های نیمه صنعتی و صنعتی به صورت ذیل می توان بیان کرد:
• استفاده از دستگاه های صنعتی قنادی در مکان های بزرگ و جا دار است ولی استفاده از دستگاه های نیمه صنعتی مختص محل های کوچکتر که جای کمتری دارند و به صورت خانگی می باشد.

فر صنعتی قنادی 16 سینی

• دستگاه های صنعتی دارای فر گردان هستند در صورتی که دستگاه ها نیمه صنعتی از فر ثابت استفاده می کنند.
• از دستگاه های صنعتی نمی توان به عنوان دستگاه رو میزی استفاده کرد ولی دستگاه نیمه صنعتی قابلیت استفاده بر روی میز را نیز دارد.
• حرارتی که برای پخت دستگاه های صنعتی استفاده می شود به صورت غیر مستقیم بوده اما در دستگاه های نیمه صنعتی حرارتی که برای پخت نیاز است به صورت مستقیم بر مواد وارد می شود.
• حجمی که برای دستگاه های نیمه صنعتی تعیین شده است بسیار کمتر از حجم دستگاه های صنعتی می باشد.

فر صنعتی قنادی 16 سینی

خرید انواع دستگاه فر صنعتی قنادی در شرکت ایران فر

شرکت ایران فر در بازار عرضه و تقاضای محصولات قنادی و تجهیزات آن به عنوان یک شرکت معتبر و نامی مطرح است. این شرکت با استفاده از مهندسین و طراحان اقدام به تولید محصولات و تجهیزات قنادی نموده است. هم اکنون شرکت ایران فر توانایی طراحی فر صنعتی و نیمه صنعتی قنادی را دارد.
این فرها با توجه به سلیقه مشتری طراحی می شوند و دارای سه نوع تاج است. تاج ها با نظر و پیشنهاد مشتری بر روی دستگاه قنادی قرار می گیرد.

فر صنعتی قنادی 16 سینی

لازم به ذکر است که شرکت ایران فر به عنوان یک تولید کننده توانسته است در بازار های داخلی و همچنین بازار های خارجی به عنوان یک تولید کننده مطرح شود.
عرضه ی این محصولات و صادرات آن به خارج از کشور تنها نشانه این است که محصولات ایران فر دارای کیفیت و کمیت خوبی است و توانایی این را دارد که محصولات خود را به بهترین نحو ممکن تولید کند. مشتریان عزیز می توانند با استفاده از روش های مختلف ارائه شده با شرکت ایران فر در ارتباط باشند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمود بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09119659363
telephone icon شماره ثابت: 02532928234
telegram icon کانال تلگرام: ovenshop@
telegram icon پاسخگویی تلگرام: behyar9363@
whatsapp icon واتس اپ: 09119659363
email icon پست الکترونیکی: company.iranfer@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دستگاه صنعتی شیرینی پزی

قیمت دستگاه صنعتی شیرینی پزی ۱۶ دیس در اصفهان

دستگاه  صنعتی شیرینی پزی با توجه به نوع شیرینی ها و همچنین تعداد آنها مورد …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.