عرضه انواع دستگاه قنادی ۴و ۶ دیس نیمه صنعتی

دستگاه قنادی نیم صنعتی

عرضه انواع دستگاه قنادی ۴و ۶ دیس . شیرینی ها یکی از بهترین محوصلات غذایی در جهان می باشد که در روز مقدار زیادی از آن از طریق انسان ها مورد استفاده قرار می گیرد، از قدیم این شیرینی ها را با ابزار های مختلف پخت می کردند، امروزه با ساخت دستگاه های پیشرفته تولید این شیرینی ها بصورت عمده بصورت خیلی آسانی امکان پذیر شده است، امروزه در جا های مختلف در کافی شاپ ها و در پیراشکی فروشی ها و حتی در شیرینی پزی های بسیار کوچک و شیرینی پزی های خانگی از یکسری دستگاه های کوچک که به آن ها دستگاه های نیم صنعتی دیجیتالی گفته می

شماره تماس مدیر فروش

 

شود استفاده می کنند، این دستگاه ها در سه ابعاد ۴ ، ۶ ، ۸ دیس ساخته می شوند،دستگاه های نیم صنعتی دارای مزیت های بسیار و همینطور کارایی های بسیار زیادی می باشد  که ما در این متن سسعی داریم در مورد این مزایا و کارایی ها صحبت کنیم حال اگر شما هم خریدار این محصو چه بصورت عمده و چه بصورت تکی هستید و می خواهید به سوالات خود در مورد راه های خرید این محصول و مشخصات فنی آن پاسخ دهید می توانید با ما در خواندن ادامه این مطلب همراه باشید، و جواب سوالات خود را پیدا کنید:

عرضه انواع دستگاه قنادی ۴و ۶ دیس:

دستگاه قنادی نیم صنعتی

مشخصات فنی دستگاه نیم صنعتی

عرضه انواع دستگاه قنادی ۴و ۶ دیس:

دستگا های قنادی نیم صنعتی همانطور که در قسمت بالا گفته شد در سه نوع ۴ و ۶ و ۸ دیس ساخته می شود که در بازار اکثرا از این سه نوع وجود دارد، دستگاه های قنادی نیم صنعتی دارای مزیت های بسیار زیادی هستند یکی از این مضیعت ها قسمت کنترل دستگاه می باشد که شامل قسمت های مختلف و دکمه های مختلف برای کنترل دستگاه می باشد که شامل دکمه وقسمت های :

دستگاه قنادی نیم صنعتی

 • قسمت کنترل درجه دما
 • قسمت روشن و خاموش دستگاه
 • جرقه زن و روشن کن دستگاه
 • قسمت روشن و خاموش کن فن دستگاه
 • قسمت مقدار زمان پخت و خاموش شدن دستگاه

خوب مواردی که در بالا گفته شد در صفحه نمایش کناری دتگاه ها وجود دارد و برای استفاده در زمان کار با دستگاه تعبیه شده است. یکی دیگر از موشوعات ابعاد این سه نوع دستاه می باشد که شامل:

 • ابعاد دستگاه قنادی ۴ دیس: طول دستگاه ۷۴ سانتی متر، عرض دستگاه ۵۴ سانتی متر، ارتفاء دستگاه ۶۰ سانتی متر، وزن دستگاه هم بصورت تقریبی ۱۵۰ کیلو گرم.
 • ابعاد دستگاه قنادی ۶ دیس: طول دستگاه ۷۴ سانتی متر، عرض دستگاه ۵۴ سانتی متر، ارتفاء دستگاه ۸۰ سانتی متر، وزن دستگاه هم بصورت تقریبی ۲۲۰ کیلو گرم.
 • ابعاد دستگاه قنادی ۸ دیس کانوکشن: طول دستگاه ۷۴ سانتی متر، عرض دستگاه ۵۴ سانتی متر، ارتفاء دستگاه ۱۰۰ سانتی متر، وزن دستاه هم بصورت تقریبی ۳۵۰ کیلو گرم.

دستگاه قنادی نیم صنعتی

بهترین راه خرید دستگاه قنادی

عرضه انواع دستگاه قنادی ۴و ۶ دیس:

یکی از موضوعات مهم در خرید یک محصول این است که چگونه باید خرید و باید از چه کسی خرید؟ این موضوع در بعضی اوفات برای بعضی از خریداران مشکل ایجاد می کند، چند نکته مهم در خرید دستگاه ها جود دارد که شامل:

 1. از یک شرکت خوب که دارای اجناس با کیفیت است خریداری کنیم.
 2. دستگاهی را خریداریکنیم که دارای ضمانت از طرف شرکت باشد و خدمات پس از فروش داشته باشد، (گول قیمت های بسیار پایین که در بازار وجود دارد و برای مشتریان دردسر ساز بوده است را نخوریم که دستگاه های بی کیفیت می باشند).
 3. دستگاهی را که خریداری می کنیم بصورت قانونی باشد، و در مدت زمان طولانی برای شما کارایی داشته باشد.

سه نکته ای که در پایین بیان کردیم موضوعاتی هست که در خرید یک دستگاه مهم است و باید به آن توجه داشته باشید.

دستگاه قنادی نیم صنعتی

روش خرید در شرکت ایران فر به دو صورت می باشد که روش اول همان روش قدیمی حضوری و روش دوم بصورت آنلاین می باشد که شما می توانید با سفارش محصولات مورد ننظر خود هم با کمترین هزینه آن را خریداری کنید و هم از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران