عرضه دستگاه فر نانوایی با قیمت مناسب

عرضه دستگاه فر نانوایی

عرضه دستگاه فر نانوایی. در این روز ها احتیاج مردم به نیاز های جدی شان مخصوصا مواد غذایی بسیار زیاد شده است به ویژه مواد غذایی مهم و با ارزشی مانند نان که در بین ما ایرانی ها از ارزش و جایگاه بالایی برخوردار است و وجودش سر سفره هایمان بسیار اهمیت دارد .

امروزه با وجود مشغله زیاد افراد مخصوصا سرپرست های خانه وار و کار های زیاد انسان ها کمتر به تهیه مواد غذایی خود اهمیت می دهند و ترجیح می دهند آن را به صورت اماده با دادن پول از بیرون تهیه فرمایند به همین علت کار مغازه های نانوایی بیش از پیش زیاد شده است و دیگر کمتر کسی نان مورد نیازش را خودش به صورت شخصی پخت می کند در زندگی

عرضه دستگاه فر نانوایی

شهری امروز از این موارد تقریبا ناممکن است در این صورت نانوایی ها و کسانی که در تولیدی های نان روز مره افراد هستند باید با سرعت و کیفیت بالاتری نان های خود را به دست مشتریان برسانند به همین دلیل به دستگاه های قوی تر و پیشرفته تر که دارای امکانات بیشتری هستند نیاز مند هستند تا نان های مورد نیاز مشتریان خود را به دست شان برسانند .

عرضه دستگاه فر نانوایی

امروزه دستگاه های صنعتی پخت نان دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد.

مدل دستگاه صنعتی نانوایی

عرضه دستگاه فر نانوایی:

این دستگاه ها دو مدل از پرفروش ترین آنها نوع دوار و تونلی است که دارای امکانات خوبی می باشد و به کسب در آمد بیشتر برای تولید کنندگان بسیار کمک کننده است .

مدل تونلی: این دستگاه دارای دو نوع می باشند به نام های چهار و نیم متری و شش و نیم متری هر دو نوع این دستگاه ها دارای مدل های اتومات و نیمه اتومات هستند اما مدل چهار و نیم متری بیشتر نیمه اتومات و مدل شش و نیم متری اکثرا در غالب تمام اتومات تولید و به فروش می رسد . دستگاه شش و نیم متری دارای امکانات بیشتری نسبت به مدل چهار و

عرضه دستگاه فر نانوایی

نیم متری می باشد از جمله سیستم بخار که دارای اهمیت فراوانی است . دستگاه ها هر دو دارای حرارت غیر مستقیم هستند و توانایی پخت هر نوع نان را با هر اندازه ضخامت و حجم را دارند مانند : بربری . سنگک و تافتون . لواش و …. این دستگاه ها دارای سیستم پی ال سی و اینورستی می باشند که به آنها کمک می کند بهتر دستگاه کنترل شود و از خطرات دور بماند .

دستگاه چهر و نیم متری با دو مشعل پخت می کند و مدل شش و نیم متری دارای یک مشعل است .

نوع دوار دستگاه نانوایی

عرضه دستگاه فر نانوایی:

این مدل از دستگاه ها در چهار نوع می باشند که دارای اندازه های متفاوتی هستند البته باید گفت که این اندازه ها متراژ قطر دستگاه می باد و دستگاه ها حالت دایره مانن دارند .

مدل یک و نیم متری و مدل دوم دو متر و بیست سانتی متری و مدل سوم دو متر و پنجاه سانتی متری و نوع اخر سه متری می باشد همچنین این دستگاه ها از پنج لایه درست می شوند که از اول تا اخر عبارتند از : پشم سنگ . پشم شیشه. دو لایه استیل و گالوانیزه که دارای طرفداران زیادی نیز می باشند .

عرضه دستگاه فر نانوایی

این دستگاه ها در قسمت کف خود دارای سنگ هایی از جنس چدن هستند که زیر نان ها قرار می گیرند و این جنس از سنگ می تواند گرما را تا مدت طولانی در خود ذخیره کند که باعث می شود مصرف گاز برای نانوایی ها و تولید کنندگان نان بسیار کاهش پیدا کند .

راه خرید دستگاه نانوایی

برای تهیه این محصول شما باید وارد سایت های اینترنتی بشوید و در آن قسمت با کسب اطلاعات و اگاهی بیشتر دستگاه مناسب را انتخاب کرده و سفارش بدهید سپس پس از چند روز تحویل بگیرید .

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران