عرضه دستگاه قنادی

دستگاه قنادی صنعتی

عرضه دستگاه قنادی شرکت ایران فر می باشد . شرکت ایران فر تولید و صادرکننده دستگاه های قنادی و پخت نان محصولات خود را با ااستاندارد های روز دنیا تولید می کند و در تلاش است تا شرایطی را فراهم سازد تا مشتریان بتوانند دستگاه های مد نظر خود را با رضایت کامل خریداری کنند ، و اما در ادامه به سوالات شما در باره راه های خرید و مشخصات فنی دستگاه به وجود می آید جواب خواهیم داد :

دستگاه قنادی صنعتی

فاصله سینی های دستگاه های قنادی در گاری به یک دیگر چقدر می باشد ؟ جنس بدنه دستگاه های قنادی و سینی هایی که شیرینی ها در آن قرار می گیرد از چه فلزی می باشد ؟حرارت دستگاه قنادی به چه صورت می باشد ؟  دستگاه های قنادی ۳۲ دیس در هر ساعت  قابلیت پخت چه مقدار شرینی را دارد ؟

فاصله سینی دستگاه قنادیی

سینی های دستگاه های قنادی را با یک گاری که سینی ها در طبقه های آن قرار می گیرند در دستگاه قرار می گیرد و دستگاه شروع به کار می کند ، فاصله هر سینی با سینی دیگر هم در این دستگاه ۱۰ الا ۱۱ یانت می باشد تا شما بتوانید شیرینی و نان های نیم حجیم را به راحتی در آن پخت کنید .

جنس بدنه دستگاه قنادی

اکثر بدنه دستگاه های قنادی از ۳ لایه ساخته می شود که لایه اول از یک ورق استیل یا گالوانیزه ضخیم و در لایه دوم یک لایه پشم سنگ مقاوم در برابر حرارت کار گذاشته می شود و در آخر دوبار یک وق ضخیم گلوانیزه یا استیل کار گذاشته می شود ، این سه لایه باعث می شود تا حرارت تولید شده در دستگاه به فضایت اطاف پخش نشود .

حرارت دستگاه قنادی

حرارت دستگاه های قنادی بصورت غیر مستقیم می باشد  تا محصولات را با کیفیت بهتر و قابل قبولتری پخت کند ، حرارت غیر مشتقیم بودن دستگاه های قنادی موجب می شود تا حرارت در تمام نقات سینی ها پخش شود و شیرینی ها به صورت یک دست پخت شود .

دستگاه قنادی صنعتی

 

عرضه دستگاه قنادی

دستگاه های قنادی ۳۲ دیس قابلیت پخت در هر ساعت ۱۰۰ کیلو گرم را دارد که این مقدار برای تولید بالا مناسب است ، یکی دیگر از مزایای این دستگاه این است که می توان برای ۸ هست ساعت متوالی کار کند و با تایم استرحت کوتاه از دوباره می توانید باز شروع به کار کنید .

اگر شما هم خریدار دستگاه قنادی و پخت نان هستید می توانید با تماس گروه پشتیبانی ما دستگاه مد نظر خود را سفارش و خریداری کنید .

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران