عرضه مستقیم فر پخت نان دوار ۲ متری

فر پخت نان دوار ۲ متری برای پخت نان های بربری و سنگک مورد استفاده قرار می ‌گیرد.  این دستگاه های دوار در دو نمونه معمولی و پرتابل به صورت عرضه مستقیم در اختیار مصرف کنندگان قرار می ‌گیرد.

عرضه مستقیم فر پخت نان دوار 2 متری

جنس فلزهای به کار رفته در فر دوار

جنس فلزهای به کار رفته در فر دوار دستگاه پخت نان دوار در دو نمونه معمولی و پرتابل تولید می ‌شود. این دستگاه ‌ها به کمک آلیاژ ها و فلز های متفاوت تولید می‌ گردند.  به نوعی که جنس فلزهای فر دوار در نمونه های متفاوت در قسمت بدنه از جنس استیل انتخاب می گردد که در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی مقاومت بالای داشته باشد. همچنین زیبای این دستگاه را حفظ ‌کند. در زمینه طراحی بدنه داخلی مخزن این نوع دستگاه ها از فلز های فولاد نسوز استفاده می شود که در برابر دما و حرارت مقاومت زیادی دارند و ذوب نمی شوند.

همچنین در داخل دستگاه های دوار نان پزی از عایق های پشم شیشه و پشم سنگ استفاده می ‌شود که بتواند حرارت دستگاه فضای دور و بر را گرم نکند.

دستگاه های دوار دارای مشعل های شیپوری هستند که حرارت به صورت یکنواخت در تمام نقاط این دستگاه ها پخش می شود.  تولید این مشعل ها به کمک آلیآژ های مدرن با فناوری روز دنیا ساخته شده است و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار می باشد.

همچنین در تولید انواع دستگاه فر پخت نان دوار از چرخ هایی با آلیاژهای مستحکم استفاده می ‌شود که حمل و نقل  این دستگاه ها را در فاصله های کم جابجایی آسان می نماید و نیاز به جرثیقل ندارند.

همان طور که اشاره کردیم از دستگاه ‌های فر پخت نان دوار در نمونه های متفاوت برای پخت نان سنگک و نان بربری استفاده می‌شود و این نوع دستگاه ‌ها معمولاً در ابعاد دو متری، دو و نیم متری و سه متری تولید می‌ شوند.

مرکز خرید فر پخت نان دوار ۲ متری

مرکز خرید فر پخت نان دوار 2 متری در مرکز خرید، فر پخت نان دوار در ابعاد متفاوت دو متری، سه متری و دو و نیم متری  در رقم‌های قیمتی متفاوت معرفی می ‌شود.  تفاوت قیمت این نوع دستگاه ها طبق مواردی که در متن قبل اشاره کردیم مربوط به جنس فلز های به کار برده شده در تولید آنها می باشد و در طراحی این محصولات فلز های انتخاب می ‌شود که بتوانند در برابر حرارت استقامت بالایی داشته باشند و در راستای این موضوع قیمت خرید و فروش  این دستگاه ها بالا است.

در مرکز خرید، این نوه دستگاه ها در برند های ایرانی و خارجی ارائه می گردد که این مورد هم روی تفاوت قیمت آن ها موثر است.

تبلیغات شرکت ایران فر

پاسخ دهید

تماس با مشاوران