عرضه کننده انواع دستگاه پخت نان با قیمت مناسب

دستگاه صنعتی قنادی

عرضه کننده انواع دستگاه پخت نان . امروزه اکثر انسان ها دارای مشغله زیاد می باشند و به اصطلاح سرشان شلوغ است زیرا زندگی کردن در دنیای مدرن و پیشرفته به شما اجازه نمی دهد وقت خود را صرف چیز های روزمره بکنی کار هایی مانند پخت نان که در قدیم همه این کار را انجام می دادند اما الان اکثر افراد ترجیح می دهند نان مورد نیاز خود را از نانوایی ها با هر کیفیتی تهیه بفرمایند اما باتوجه به نیاز حیاتی که بدن ما به نان ها دارد هیچ انسانی هر چقدر هم پرمشغله نمی تواند از خوردن نان صرف نظر کند زیرا برای داشتن سلامی و نیروی کافی برای انجام کارهایش به ان نیازمند است خوشبختانه در این روز ها دستگاه های به روز و صنعتی نانوایی وارد بازار شده است که به نانوا ها این اجازه را می دهد برای تمامی مشتریان خود نان تهیه کنند و دیگر

دستگاه صنعتی قنادی

مانند زمان های قبل تر نان کم نیاورند با وجود این دستگاه ها و تنوعشان خیال مردم از بابت نان ها بسیار راحت شده است زیرا این دستگاه ها می توانند با سرعت و کیفیت بسیار بالا و مرغوب نان های مورد نیاز افراد را توسط نانوا ها به دستشان برساند همچنین امکانات بالای این دستگاه ها باعث شده که کار نانواها برای پخت نان راحت تر و کم تر از قبل شود و میزان خستگی ان ها بسیار کاهش پیدا کند.

انواع دستگاه پخت نان

دستگاه های پخت نان دارای مدل ها و تنوع بالایی هستند اما دو نوع از پرکاربرد ترین ان ها که اکثرا در تمامی مغازه های پیشرفته دیده می شود مدل دوار و تونلی این دستگاه ها می باشد .

دستگاه صنعتی قنادی

مدل تونلی : این نوع از دستگاه ها محبوبیت بیشتری دارند و دارای دو دسته می باشند : نوع چهار و نیم متری و نوع شش و نیم متری همچنین باید گفت که مدل چهار و نیم متری بیشتر نیمه اتومات تولید می شود و مدل شش و نیم متری بیشتر تمام اتومات در بازار موجود است اما هردو این مدل ها دارای نیمه اتومات و تمام اتومات هستند دستگاه های چهار و نیم متری تفاوت هایی با شش و نیم متری دارند از جمله سیستم بخار و مشعل ان ها که نوع شش و نیم متری دارای سیستم بخار است اما چهار و نیم متری این ویژه گی را ندارد و همچنین مدل شش و نیم متری با یک مشعل کار می کند اما چهار و نیم متری دارای دو مشعل است البته هردو این دستگاه ها دارای حرارت غیر مستقیم هستند که بسیار برای خریداران خوشایند است و اینکه باید گفته که این دستگاه های باکیفیت دارای سیستم پی ال سی و اینورستی هستند که به بهتر کنترل شدن دستگاه کمک می کند .

دستگاه صنعتی قنادی

مدل دوار : این دستگاه چهار نوع است مدل سه متری و مدل یکی و نیم متری و مدل دو متر و بیست سانتی متری و مدل دو متر و نیمی همچینین باید گفت که این دستگاه از پنج لایه برای بدنه ساخته شده است که عبارتند از گالوانیزه . استیل . استیل نسوز . پشم سنگ و پشم شیشه .

این دستگاه به صورت گردان کار می کند و دارای دو شعله است همچنین باید گفت که سنگ های زیری این دستگاه که در زیر نان ها قرار می گیرند از جنس چون هستند که بسیار مفید است زیرا می تواند گرما را تا مدت زیادی درون خود حفظ کند که این سبب می شود از مصرف گاز تا حد زیادی کاهش می یابد همچنین لایه ی گالوانیزه این دستگاه از لحاظ زد زنگ بودنش بسیار مورد توجه و با ارزش است .

دستگاه صنعتی قنادی

راه خرید دستگاه پخت نان

برای خرید این دستگاه به راحتی وارد سایت های مرتبط بشوید و مدل دستگاه ها انتخاب و سفارش بدهید .

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران