فروشنده انواع دستگاه تونلی پخت نان و شیرینی

فروشنده انواع دستگاه تونلی

یک تولید کننده خوب و پر درامد در این روز ها حتما سعی می کند از پیشرفت علم و امکانات استفاده کند تا ازبقیه تولید کنندگان عقب نماند و بتواند به خوبی محصولات مورد نظر خود را تولید کند . یکی از پرطرفدار ترین مواد غذایی و حیاطی ترین آنها برای کشور ما نان ها و شیرینی ها می باشند . این خوراکی وجودشان در کشور ما ضروری است و سرمایه گذاری در این عرصه می تواند بسیار ثمر بخش باشد و موفقیت آمیز باشد به خصوص زمانی که از دستگاه های مدرن صنعتی استفاده کنید با این روش شما می توانید با سرعت زیاد تعداد بالایی

فروشنده انواع دستگاه تونلی

محصول را به طور همزمان پخت کنید و به موقع و با کیفیت خوب به دست مشتریان خود برسانید . در کشور ما به دلیل زیاد بودن لعیاد و مناسبت ها افراد و مردم حجم مصرفی شیرینی و نانشان نسبت به سایر کشور ها بسیار بالا است و قطعا از محصولاتی که کاملا پخته و خوش مزه هستند بیشتر استفبال می کنند و به دیگر آشنا های خود نیز آن را معرفی می کنند . پس اگر شما دارای یک قنادی و یا نانوایی هستید و یا اگر قصد بر پا کردن آن را دارید به شما پیشنهاد می شود از دستگاه های صنعتی برای پخت نان و شیرینی استفاده کنید .

 

فروشنده انواع دستگاه تونلی

دستگاه تونلی که انواع مختلفی دارد می تواند در پخت انواع شیرینی و نان های حجیم نیز کمک کند. این دستگاه همان گونه که مشخص است به صورت تونلی بوده و دارای دو طول مختلف است. این سدتگاه می تواند پخت های با حجم زیاد را به راحتی انجام بدهد. یکی از این پخت ها می توان به شیرینی جات، کیک ها و نان های حجیم و نیمه حجیم اشاره نمود.
برای اینکه در مورد این دستگاه اطلاعات کافی به سدت بیاورید بهتر است ما را تا آخر همراهی نمایید.

فروشنده انواع دستگاه تونلی پخت نان

انواع دستگاه صنعتی پخت نان و شیرینی

این دستگاه ها دارای دو نوع هستند که هر کدام طرفداران مختص به خود را دارند . مدل دوار و مدل تونلی . در این بخش ما قصد داریم تا اطلاعاتی درباره دستگاه های پخت نان و شیرینی مدل تونل دار به شما ارائه بدهیم .
دستگاه تونلی بعد از دستگاه دوار دومین دستگاه پر مصرف رد صنعت پخت نان و شیرینی می باشد. چرا که این دستگاه قادر است تعداد زیادی محصول را با حجم بالا تولید نماید. برای اینکه بتوان از دستگاه تونلی استفاده زیادی کرد باید به این موضوع دقت کنید که این دستگاه در طراحی به دو صورت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک می باشد.
دستگاه های تمام اتوماتیک برای پخت انواع نان های مسطح به کار می رود. این دستگاه دارای پنل مدیریت دیجیتال بوده و با کمک سیستم اینورتر و پی ال سی می تواند دمای داخل خود را کنترل کند. لازم به ذکر است که به خاطر داشتن عایق بندی مناسب این دستگاه مصرف انرژی کمتری را دارد و به همین خاطر بسیار مناسب می باشد.

فروشنده انواع دستگاه تونلی پخت نان

انواع دستگاه  تونلی برای پخت نان وشیرینی

این دستگاه در دو نوع تولید و در بازار عرضه می شود . نوع چهار و نیم متری و نوع شش و نیم متری .هردو نوع دارای سیستم تمام اتومات و نیمه اتومات می باشند اما مدل چهار و نیم متری بیشتر در نوع نیمه اتومات ساخته می شود و مدل شش و نیم متری نیز غالبا در نوع تمام اتوماتیک طراحی و تولید می شود اما هردو مورد دارای هردو سیستم یعنی اتومات و تمام اتومات هستند .

فروشنده انواع دستگاه تونلی

ویژگی مدل چهار و نیم متری دستگاه پخت نان و شیرینی

این مدل از دستگاه های صنعتی در نوع تونل دار دارای چند خصوصیت می باشد .این دستگاه فاقد سیستم بخار می باشد اما دارای کیفیت بسیار بالایی است . دستگاه چهار و نیم متری با دو مشعل کار می کند و دارای حرارت غیر مستقیم می باشد که بسیار مورد اهمیت است زیرا این ویژه گی می تواند محصول شما را به طور کامل بپزد بدون هیچ سوختگی و یا خام ماندگی خمیر .علاوه بر آن باعث می شود که محصول شما یک رنگ و زیبا پخته شود و نظر همه را به سمت خود جلب کند . این دستگاه دارای سیستم پیشرفته اینورستی و پی ال سی می باشد که می تواند به خوبی دستگاه را کنترل کند تا عمر بیشتری داشته باشد .

فروشنده انواع دستگاه تونلی

دستگاه چهار و نیم متری به خاطر اینکه فقد سیستم بخار است برای پخت نان های حجیم و نیمه حجیم مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه با سیستم جدید توانسته است کمک زیادی در صنعت پخت نان و پخت شیرینی نماید. دستگاه های تونلی که دارای یک مشعل می باشند. بدنه ۵ لایه تشکیل شده اند که این ۵ لایه بودن بدنه کمک می کند تا عایق بندی خوبی در برابر گرما داشته باشد.

ویژگی نوع شش و نیم متری دستگاه پخت نان و شیرینی

این دستگاه دارای سیستم بخار می باشد که بسیار دارای اهمیت می باشد همچنین این دستگاه دارای سیستم اینورستی و پی ال سی است که به بهتر کنتر کردن دستگاه کمک می کند و جزو بهترین امکانات دستگاه های صنعتی به شمار می رود . دستگاه های شش و نیم متری دارای یک مشعل می باشند و از زیبایی بیشتری نسبت به سایر برخوردار هستند . این دستگاه دارای حرارت غیر مستقیم می باشد که می تواند کحصول را به طور کامل بپزد .

فروشنده انواع دستگاه تونلی

روش خرید دستگاه تونلی پخت نان و شیرینی

برای اینکه مصرف کنندگان به راحتی برای خرید این دستگاه ها اقدام نمایند شرکت ایران فر این امکان را فراهم کرده است که بتوان از هر نقطه ای ایران به محصولات مورد نظر دسترسی داشت. هم اکنون کسانی که استفاده از انواع دستگاه تونلی نان پزی و شیرینی پزی را نیاز دارند می توانند به روش های زیر برای خرید اقدام نمایند.

  • خرید کردن از فروشگاه ها و نمایندگی های مجاز شرکت ایران فر در سراسر کشور
  • استفاده کردن از سایت فروشگاهی شرکت ایران فر با درج قیمت آنلاین و ثبت سفارش به صورت آنلاین
  • مراجعه ی حضوری برای خرید به شرکت ایران فر و انتخاب دستگاه مورد نظر

در ضمن این دستگاه ها را می توان با قیمت دسته دوم نیز خریداری کرد. برای اینکه یک خرید ایمن و با کیفیت داشته باشید بهتر است که به شرکت ایران فر مراجعه نمایید تا بتوانید محصولی را که خریداری کرده اید با اطمینان و مطمئن باشد.

فروشنده انواع دستگاه تونلی پخت نان

حرف آخر

دستگاه های پخت نان و شیرینی پزی هم اکنون به صورت غیر مجاز و بی کیفیت نیز در کشور یافت می شود. در بعضی مواقع افرادی برای اینکه قیمت کمتری برای تهیه این دستگاه ها پرداخت کنند با مراجعه به افرادی که اقدام به فروش این محصولات می کنند سعی دارند که دستگاه را با قیمت کمتر تهیه نمایند.
خرید این دستگاه ها می تواند به مصرف کننده ضرر و زیان فراوانی وارد کند. چرا که تولید نان با استفاده از این دستگاه های بی کیفیت بسیار کیفیت پایینی خواهد داشت و احتمال اینکه دستگاه نیازمند تعمیر باشد و یا زودتر خراب شود نیز هست.
در این مواقع مجبور به خرید دستگاه دیگری می شوند که می تواند در هزینه های آن ها تاثیر بگذارد. پس در قدم اول برای خرید بهتر است به دنبال دستگاه های با کیفیت در تولید نان بروید تا دچار هزینه های اضافی نشوید.

فروشنده انواع دستگاه تونلی پخت نان
برای اینکه بتوانید محصول با کیفیت و بی کیفیت را از یکدیگر تشخیص بدهید باید با مشاورین خبره در این مورد مشورت نمایید. این مشاورین به صورت انلاین و تلفنی آماده پاسخگویی به شما می باشند. با کمک گرفتن از مشاورین می توانید به سراغ تهیه ی دستگاه با کیفیت بروید.
دستگاه ای با کیفیت و مورد نیاز خود را از فروشگاه ها و افرادی تهیه نمایید که معتبر می باشند. چرا که این دستگاه ها با سلامت انسان رابطه ی مستقیم دارد و اگر تولیدات آن کیفیت خوبی نداشته باشد و همچنین مواد اضفی وارد آن ها شود می تواند اسیب جدی به مردم وارد نماید.
دستگاه های تونلی شیرینی پزی و پخت نان با برند شرکت ایران فر را می توانید از تمام فروشگاه های معتبر خریداری نمایید.

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران