دستگاه صنعتی
خانه / دستگاه تونلی پخت نان / فروشنده انواع دستگاه تونلی پخت نان و شیرینی

فروشنده انواع دستگاه تونلی پخت نان و شیرینی

یک تولید کننده خوب و پر درامد در این روز ها حتما سعی می کند از پیشرفت علم و امکانات استفاده کند تا ازبقیه تولید کنندگان عقب نماند و بتواند به خوبی محصولات مورد نظر خود را تولید کند . یکی از پرطرفدار ترین مواد غذایی و حیاطی ترین آنها برای کشور ما نان ها و شیرینی ها می باشند . این خوراکی وجودشان در کشور ما ضروری است و سرمایه گذاری در این عرصه می تواند بسیار ثمر بخش باشد و موفقیت آمیز باشد به خصوص زمانی که از دستگاه های مدرن صنعتی استفاده کنید با این روش شما می توانید با سرعت زیاد تعداد بالایی

فروشنده انواع دستگاه تونلی

محصول را به طور همزمان پخت کنید و به موقع و با کیفیت خوب به دست مشتریان خود برسانید . در کشور ما به دلیل زیاد بودن لعیاد و مناسبت ها افراد و مردم حجم مصرفی شیرینی و نانشان نسبت به سایر کشور ها بسیار بالا است و قطعا از محصولاتی که کاملا پخته و خوش مزه هستند بیشتر استفبال می کنند و به دیگر آشنا های خود نیز آن را معرفی می کنند . پس اگر شما دارای یک قنادی و یا نانوایی هستید و یا اگر قصد بر پا کردن آن را دارید به شما پیشنهاد می شود از دستگاه های صنعتی برای پخت نان و شیرینی استفاده کنید .

فروشنده انواع دستگاه تونلی

دستگاه های صنعتی پخت نان و شیرینی و انواع آن

این دستگاه ها دارای دو نوع هستند که هر کدام طرفداران مختص به خود را دارند . مدل دوار و مدل تونلی . در این بخش ما قصد داریم تا اطلاعاتی درباره دستگاه های پخت نان و شیرینی مدل تونل دار به شما ارائه بدهیم .

انواع دستگاه  تونلی برای پخت نان وشیرینی

این دستگاه در دو نوع تولید و در بازار عرضه می شود . نوع چهار و نیم متری و نوع شش و نیم متری .هردو نوع دارای سیستم تمام اتومات و نیمه اتومات می باشند اما مدل چهار و نیم متری بیشتر در نوع نیمه اتومات ساخته می شود و مدل شش و نیم متری نیز غالبا در نوع تمام اتوماتیک طراحی و تولید می شود اما هردو مورد دارای هردو سیستم یعنی اتومات و تمام اتومات هستند .

فروشنده انواع دستگاه تونلی

ویژه گی مدل چهار و نیم متری دستگاه پخت نان و شیرینی

این مدل از دستگاه های صنعتی در نوع تونل دار دارای چند خصوصیت می باشد .این دستگاه فاقد سیستم بخار می باشد اما دارای کیفیت بسیار بالایی است . دستگاه چهار و نیم متری با دو مشعل کار می کند و دارای حرارت غیر مستقیم می باشد که بسیار مورد اهمیت است زیرا این ویژه گی می تواند محصول شما را به طور کامل بپزد بدون هیچ سوختگی و یا خام ماندگی خمیر .علاوه بر آن باعث می شود که محصول شما یک رنگ و زیبا پخته شود و نظر همه را به سمت خود جلب کند . این دستگاه دارای سیستم پیشرفته اینورستی و پی ال سی می باشد که می تواند به خوبی دستگاه را کنترل کند تا عمر بیشتری داشته باشد .

فروشنده انواع دستگاه تونلی

ویژه گی نوع شش و نیم متری دستگاه پخت نان و شیرینی

این دستگاه دارای سیستم بخار می باشد که بسیار دارای اهمیت می باشد همچنین این دستگاه دارای سیستم اینورستی و پی ال سی است که به بهتر کنتر کردن دستگاه کمک می کند و جزو بهترین امکانات دستگاه های صنعتی به شمار می رود . دستگاه های شش و نیم متری دارای یک مشعل می باشند و از زیبایی بیشتری نسبت به سایر برخوردار هستند . این دستگاه دارای حرارت غیر مستقیم می باشد که می تواند کحصول را به طور کامل بپزد .

فروشنده انواع دستگاه تونلی

راه خرید دستگاه تونلی پخت نان و شیرینی

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر درباره این دستگاه ها کافی است به راحتی وارد سایت های مربوطه بشوید و یا به این سایت مراجعه کنید و محصول خود را سفارش بدهید .

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمود بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09119659363
telephone icon شماره ثابت: 02532928234
telegram icon کانال تلگرام: ovenshop@
telegram icon پاسخگویی تلگرام: behyar9363@
whatsapp icon واتس اپ: 09119659363
email icon پست الکترونیکی: company.iranfer@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش دستگاه تونلی نانوایی

نمایندگی فروش دستگاه تونلی شش و نیم متری

فروش دستگاه تونلی نانوایی.  ما می توانیم در زندگی خود برای نان ها جایگاه ویزه …