فروشنده دستگاه تونلی پخت نان ۶٫۵ متری

امروزه برای پخت نان در نانوایی ها دستگاه های پیشرفته و اتوماتیک روی کار آمده اند تا عمل پخت با کیفیت و سرعت بالا انجام شود. دستگاه تونلی پخت نان ۶٫۵ متری نمونه پر مصرفی از این تولیدات است که قابلیت پخت انواع نان را دارد و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم دارای سایزهای مختلفی است که هر کدام امکانات و قابلیت های خاص خود را دارند. این فروشنده دستگاه تونلی را به صورت عمده و جزیی به فروش می رساند. 

فروشنده دستگاه تونلی پخت نان 6.5 متری

ویژگی های دستگاه تونلی پخت نان

ویژگی های دستگاه تونلی پخت نان از ویژگی های دستگاه تونلی پخت نان می توان به قدرت بالای آن اشاره کرد که در مدت زمان اندک می توان حجم بالایی را تهیه کند.‌این سیستم کم مصرف بوده و این امر خود باعث صرفه جویی بیشتر در هزینه ها می شود. از دیگر ویژگی ها می توان به بدنه مقاوم اشاره کرد که در مقابل حرارت بالا دوام زیادی دارد. 

این سیستم قابل تنظیم بوده و شما می توانید متناسب با فعالیت خود آن را کنترل کنید. کیفیت نانی که در این دستگاه پخته می شود بسیار بالا بوده و هیچ گونه عوارضی برای بدن ندارد. ابن سیستم از نظر نوع عملکرد به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک است که هر کدام کارایی مختص به خود را دارند. 

قیمت مناسب و وزن سبک دیگر مزیت های این سیستم است که باعث می شود تا به راحتی جابجا شود. بدنه ضد ضربه به دوام و ماندگاری بیشتر دستگاه کمک می کند به همین سبب بهترین عملکرد را دارد. 

تولید کننده دستگاه تونلی پخت نان ۶٫۵ متری

تولید کننده دستگاه تونلی پخت نان 6.5 متری این شرکت با تولید دستگاه پخت نان ۶/۵ متری توانسته به خوبی نیاز مصرف کنندگان را برطرف سازد. شرکت های بزرگ ایرانی برترین تولید کننده در جهان می باشند. این شرکت ها با به استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا توانسته اند دستگاه درجه یک را تولید کنند و باعث رونق اقتصادی کشور گردند. 

ادوات تولید ایران مطابق با استاندارد های جهانی بوده و از نظر امنیت کاملا تست شده می باشد و مهر استاندارد در بسته بندی های آن هک شده است. آنها خاطر کیفیت عالی و قیمت استثنایی به بسیاری از نقاط جهان به ویژه کشور های حاشیه خلیج فارس صادر می گردند و باعث افزایش بهبود وضعیت اقتصادی کشور می شوند. 

این شرکت با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و فرمولاسیون دقیق و مواد اولیه مرغوب و همچنین اعمال کنترل کیفی فراگیر باعث توسعه و پیشرفت تولید شده است و توانسته به نحوی هوشمندانه محصولان با کیفیت و مرغوب را به دست مشتریان برساند و از این طریق رضایت آن ها را جلب کند.

تبلیغات شرکت ایران فر

پاسخ دهید

تماس با مشاوران