فروشنده دستگاه صنعتی قنادی

فروشنده دستگاه صنعتی

فروشنده دستگاه صنعتی.  دستگاه هایی که برای تولید های گسترده در حال ساخت می باشند بسیار کمک کننده و جدی از طرف تولید کنندگانی که به آنان احتیاج دارند پیگیری می شوند . این تولید کنندگان می دانند که برای داشتن یک روند تولیدی سریع باید از دستگاه های پیشرفته و ابزار آلات جدید و حرفه ای استفاده کنند تا از سایر تولید کنندگان عقب نمانند .

این دستگاه دارای قابلیت های پیچیده و کاربردی هستند و افرادی که قرار است به عنوان کارگر بالای سر آن ها بایستند باید تخصص این دستگاه ها و یا هر دستگاه صنعتی دیگری را داشته باشند زیرا اگر در انجام کار با آنان مهارت کافی موجود نباشد ممکن است خساراتی را یا به خودش و یا به مجموعه عرضه نماید .

دستگاه ها می توانند به عنوان یک پشتوانه قوی برای شما تولیدات انجام بدهند زیرا در صورت خراب شدن و یا آسیب دیدن این مجموعه توانایی تعمیر آنان را دارد .

فروشنده دستگاه صنعتی

دستگاه های قنادی صنعتی به چند دلیل دارای جایگاه ارزشمند و پر فروشی هستند :

 1. شیرینی ها علاقه مندان زیادی دارند و قنادی ها به دلیل فروش خوب به سمت خرید این دستگاه های قنادی مایل می شوند .
 2. دستگاه ها می توانند به خوبی سرعت تولید محصولات و شیرینی ها را بالا ببرند که این ویزه گی می تواند ازه گی شیرینی ها را بسیار بالا ببرد .
 3. همچنین کیفیت محصولات بالا می رود .

دستگاه صنعتی قنادی در چه قیمتی به فروش می رسد ؟

فروشنده دستگاه صنعتی:

این دستگاه ها بر خلاف نام های بزرگی که دارند دارای قیمت های پایین و بسیار مناسب هستند و سرمایه گزاران با خرید آنان به هیچ عنوان ضرر نخواهند کرد .

همیشه اعتماد کردند به علم نتیجه مثبتی به همراه دارد و این دستگاه ها به دلیل برنامه های دقیقی که به آنان داده می شود درصد اشتباهات بسیار پایین تری نسبت نیرو های انسانی هستند .

یکی دیگر از دلایلی که باعث شده است این دستگاه ها قیمت مناسبی داشته باشند این است که در کشور خودمان به تولید می رسند .

فروشنده دستگاه صنعتی

همچنین تنوع قیمت و مدل این دستگاه ها بالا می باشد و شما می توانید نسبت به سرمایه ای که در اختیار دارید یک دستگاه مناسب و با کیفیت خریداری نمایید .

انواع دستگاه صنعتی قنادی چه خصوصیاتی دارند ؟

دستگاه های صنعتی قنادی همان طور که در بخشی قبلی نیز به آن اشاره کردیم دارای انواع مختلفی می باشند و بسیار متنوع هستند و هرکدام از آن ها در یک ویژه گی و اندازه با دیگری متفاوت می باشند .

انواع این دستگاه ها به این شرح است :

 • نوع سی و دو دیس که از بقیه بزرگ تر و پیشرفته تر می باشد .
 • نوع دوازده دیس نسبت به سایر ساده تر و کوچک تر می باشد.
 • مدل شانزده دیس دارای امکانات خوب و پرکاربردی است .
 • نوع ده دیس دارای ویزه گی های مختصر و تعداد دیس کمتر می باشد .
 • نوع هشت دیس که کوچکترین مدل دستگاه صنعتی قنادی می باشد .

هرکدام از آن ها متناسب با شرایط قنادی ها و محل تولید از طرف تولید کنندگان خریداری می شود اگر شما نیز قصد خرید این دستگاه را دارید می توانید با مشاوران این مجموعه قبل از خرید درباره مدل دستگاه مشورت نمایید .

فروشنده دستگاه صنعتی

مدل سی و دو دیس پیشرفته ترین نوع دستگاه صنعتی قنادی

فروشنده دستگاه صنعتی:

شما می توانید به نوع سی و دو دیس به عنوان یک دستگاه پرقدرت و پیشرفته نگاه کنید زیرا با ویزه گی هایی که دارد می تواند برای شما بسیار سودمند و مفید ظاهر شود از جمله چیز هایی که درباره این دستگاه جالب می باشد ابعاد آن است . که به دلیل این ابعاد بیشتر در تولیدی های بسیار بزرگ و گسترده استفاده می شود :

 1. ارتفاع : دو متر و چهل سانتی متر
 2. طول : دو متر و بیست سانتی متر
 3. عرض : یک متر و چهل و پنج سانتی متر

همجنین باید گفت که این دستگاه دارای دو گونه می باشد :

 • مدلی که از سیستم بخار بهره مند است .
 • مدلی که بدون سیستم بخار کار می کند در واقع فاقد سیستم بخار می باشد .

مهمترین و با اهمیت ترین ویژه گی آن حرارت غیر مستقیم آن است که به تولید کنندگان اجازه می دهد با خیال راحت خمیر های خود را درون دستگاه قرار بدهند زیرا بعد از زمان مشخص شده به شما شیرینی هایی کاملا پخته شده و بدون سوختگی تحویل می دهند .

آخرین خصوصیت این دستگاه جدید و مدرن سیستم کنترل حرارت آن می باشد که توانایی کنترل دما را تا شش صد و پنجاه درجه سانتی گراد دارد و از گرم شدن زیاد از حد دستگاه جلوگیری می کند .

فروشنده دستگاه صنعتی

نوع دوازده دیس در چه قنادی استفاده می شود ؟

این دستگاه های کوچک و نقلی دارای ابعادی بسیار کم حجم تر از دیگر دستگاه ها می باشد که به همین علت نیز در قنادی هایی استفاده می شوند که در تعداد زیاد شیرینی پخت نمی کنند و کم وسعت می باشند .

اندازه نوع دوازده دیس :

 • ازتفاع نوع دوازده دیس : یک متر و چهل سانتی متر
 • طول : صد سانتی متر (یک متر )
 • عرض هفتاد سانتی متر

این دستگاه پر قدرت دارای بدنه ای مستحکم نیز می باشد که از سه لایه ساخته می شود : استیل . استیل . پشم سنگ .

امروزه چگونه می توان دستگاه صنعتی قادی را خریداری کرد ؟

اینترنت می تواند یکی از مهم ترین چیز هایی باشد که در زندگی مدرن مورد استفاده قرار می گیرد  و باعث این تغیرات بزرگ در زندگی افراد شده است . در خصوص خرید کالا شما می توانید با مراجعه به سایت های اینترنتی این مجموعه با یک تیر دو نشان بزنید .

فروشنده دستگاه صنعتی

این به این معناست که شما می توانید با مراجعه به سایت هم اطلاعات مورد نیاز خودتان را درباره دستگاه ها به دست بیاورید و هم اینکه در همان قسمت محصول خود را سفارش بدهید و پس از مدتی دستگاه ها درب کارخانه خود و یا تولیدی تان تحویل بگیرید .

در سایت ها تمامی اطلاعات لازم به علاوه تصاویر دستگاه ها در اختیار شما گذاشته شده است که می تواند به شما در انتخاب صحیح نوع دستگاه بسیار کمک کند .

شما می توانید برای دریافت و آگاهی از اطلاعات بیشتر و دقیق تر به سایت اینترنتی این مجموعه مراجعه فرماییدو یک خرید خوب را تجربه نمایید .

 

 

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران