فروشنده دستگاه صنعتی نانوایی بربری

دستگاه نانوایی

دستگاه نانوایی

دستگاه نانوایی همان طور که از نامش پیداست، نوعی ابزار برای پخت نان می باشد. از آن جا که نان های متنوعی در اقسان نقاط کشور پخت می شود، از این رو تمامی این دستگاه ها مخصوص پخت نان های سنتی و فانتزی طراحی شده و در مرحله تولید در نوع کم و انبوه می رسند. برخی از انواع این تجهیزات، به صورت تمام اتومات بوده و برخی دیگر در حالت نیمه اتومات ساخته می شوند.
به همین دلیل هر کدام از دستگاه های نان پزی قیمت متفاوتی دارند که با توجه به امکانات و قابلیت های آن ممکن است بالا و یا پایین باشند. شرکت های صنعتی واحد هایی هستند که در زمینه تولید ارقام مختلف تجهیزات نانوایی و دستگاه های جانبی آن و همچنین واردات و صادرات آن فعالیت دارند و با نام تجاری خاص به فروش این کالا می پردازند.
شرکت ایران فر یکی از تولیدکنندگان این محصول می باشد که در زمینه تولید انواع دستگاه های پخت نان و قنادی فعالیت می نماید امروز در مورد دستگاه ‌های مختلف این شرکت با همدیگه صحبت خواهیم کرد و خواهیم گفت که چگونه می‌توان این دستگاه ها را از خود تولیدی به صورت مستقیم خریداری نمود.

سازنده دستگاه نانوایی

دستگاه نانوایی

دستگاه های نانوایی در انواع مختلفی ساخته می شود و همانطور که در بالا گفتیم برای پخت نان های سنتی و صنعتی هر کدام از این مدل دارای اشکال و نوع نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک می باشند که بر اساس مقدار نیاز و نوع تولید و امکان پذیری آن ساخته شده و وهله تولید سید و آن را به مشتریان ارائه می نمایند.
دستگاه های پخت نان یا همان دستگاه های نانوایی در مدل های تونلی و دوار ساخته می‌شوند که برای پخت نان‌های سنتی عکس سرم دست خواهید آورد و برای پخت نان های صنعتی از دستگاه های تونلی استفاده میشود.
دستگاه های پخت نان به صورت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در شرکت ایران فر تولید می‌شود.
دستگاه های نانوایی یکی از مزیت هایی که دارند این است که کار پختن آن را به صورت انبوه انجام داده و محصولات را با کیفیت درجه یک به شما تحویل خواهند داد این.
برای خرید این محصولات و گرفتن مشاوره برای انتخاب یک دستگاه ها خوب می‌توانید و گروه پشتیبانی ما در شرکت ایران فر در ارتباط بوده و محصول مورد نظر خود را با اطمینان کامل و کیفیتی در جه ۱ خریداری نمایید.

دستگاه نانوایی

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران