فروشنده دستگاه صنعتی کیک پزی ۱۶ دیس

فروشنده دستگاه صنعتی

برای خرید دستگاههای قنادی می توانید به فروشنده دستگاه صنعتی قنادی مراجعه کنید. فروشندگان دستگاه های قنادی به صورت عمده و جزئی محصولات را از شرکت‌های تولیدکننده دریافت کرده و به دست مصرف کننده می رسانند. به همین خاطر به راحتی می توان در فروشگاه های آن ها انواع دستگاه های قنادی با قیمت های مختلف را خریداری کرد.
[box type=”info” align=”alignright” class=”” width=””]دستگاه قنادی کیک پزی ۱۶ دیس به دستگاه مینی نیز نامیده می شود،[/box] برای پخت کیک و شیرینی جات مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه صنعتی مورد استفاده باید از طریق وزارت بهداشت و استاندارد کشور تایید شده و سپس روانه بازار شود. دستگاه هایی که در فروشگاه های تجهیزات قنادی عرضه می شوند باید ویژگی هایی نیز داشته باشند.

فروشنده دستگاه صنعتی

این ویژگی ها نظیر هک شدن برند شرکت تولیدکننده، مدارک و خدمات پس از فروش، آرم و علامت به وزارت بهداشت و استاندارد کشور و مواردی که به شما اطمینان بدهد که این دستگاه اصل بوده و به صورت مجاز و زیر نظر بهداشتی تولید شده است. به خاطر اینکه افراد زیادی هم اکنون از محصولات قنادی استفاده می‌کنند اگر کیفیت پایینی داشته باشند احتمال آسیب زدن به سلامت افراد را دارد.
به همین دلیل باید محصولی را خریداری نمایید که براب سلامتی مضر نباشد. بهترین راه خرید از فروشندگان دستگاه صنعتی معتبر است و در ضمن از کسی که اطلاعات خوبی راجع به دستگاه داشته و شما را برای انتخاب بهتر کمک کند خرید نمایید.فروشنده دستگاه صنعتی

ویژگی دستگاه صنعتی ۱۶ دیس قنادی

دستگاه های صنعتی قنادی با توجه به نیاز مشتری و بازار در حال حاضر در انواع مختلف تولید می‌شود. در شرکت‌ ایران فر تعداد دستگاه‌های صنعتی قنادی تولید شده عبارت اند از: ۱۰ دیس، ۱۲ دیس، ۱۶ دیس و ۳۲ دیس را می توان نام برد. بزرگترین دستگاه صنعت قنادی ۳۶ دیس است.
این دستگاه به صورت عمده در شرکت ایران فر تولید نمی شود ولی در صورتی که مشتری سفارش خود را ارائه کرده و این محصول نیاز داشته باشد شرکت توانایی ساخت این محصول نیز دارد.
از ویژگی های دستگاه قنادی ۱۶ دیس می‌توان به:

  • فروشنده دستگاه صنعتی
  • دارای ۱۶ سینی برای قرار دادن مواد در داخل مخزن پخت
  • دستگاه های قنادی ۱۶ دیس را می‌توان در ابعاد عریض با توجه به سفارش مشتری نیز انجام داد.
  • دستگاه های ۱۶ دیس با حرارت غیرمستقیم محصولات خود را پخت می نمایند.
  • استفاده از سیستم دیجیتالی به روز در دستگاه ۱۶ دیس
  • هر دیس دستگاه قنادی در ابعاد ۶۰ در ۴۰ می باشد.
  • دستگاه قنادی ۱۶ دیس صنعتی ساخت شرکت ایران فر
  • استفاده کردن از شیشه نشکن در ضربه دستگاه قنادی برای حفاظت از آن و همچنین دیدن محتویات درون مخزن

فروش دستگاه شرکت ایران فر

شرکت ایران فر در شهر اصفهان فعالیت خود را آغاز نموده و هم اکنون توانایی ساخت انواع دستگاه های قنادی و پخت نان را دارد. با پیشرفت شدن صنعت و تجهیزات قنادی دستگاه های قنادی و پخت آن نیز به روز تر شده و سیستم های جدید و مدرن در آنها به کار رفته است. شرکت ایران فر توانسته در بازارهای جهانی نیز خود را ثابت نموده و تجهیزات قنادی و پخت نان خود را صادر نماید.

فروشنده دستگاه صنعتی
به جرات می توان گفت که شرکت ایران فر در حال حاضر در کشور جزء برترین های تولید دستگاه های قنادی و پخت نان محسوب می شود. این شرکت هم اکنون توانسته محصولات خود را به تمام مراکز و نقاط ایران ارسال نماید و همین امر باعث شده در جای جای کشور از محصولات شرکت ایران فر استفاده شود.
شرکت ایران فر برای بالا بردن فروش خود و همچنین جذب مشتری اقدام به اخذ نمایندگی های در سراسر ایران نموده است و همچنین توانسته با جذب نمایندگی های فروش خود را افزایش دهد.

فروشنده دستگاه صنعتی

برای اینکه بتوانید محصول اصل و همچنین با کیفیت شرکت ایران فر را خریداری کنید، به شما پیشنهاد می شود که از نمایندگی‌های مجاز اقدام فرمایید. اگر در منطقه شما نمایندگی شرکت ایران فر وجود ندارد بهترین کار خرید از فروشگاه های معتبر است.
یا اینکه می توانید به صورت آنلاین از سایت فروشگاهی شرکت ایران فر در صورت اطمینان از امن بودن سایت خرید خود را انجام دهید. در ضمن استفاده از سایت فروشگاهی می‌تواند قیمت‌های به روزی را برای شما به نمایش بگذارد و با توجه به آدرس هک شده در سفارش دستگاه به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران