فروشنده دستگاه قنادی صنعتی در اصفهان

دستگاه صنعتی ۱۲ دیس قنادی

در این روز ها با پیشرفته شدن تکنولوژی و ساخت وسایل پیشرفته اکثر کار ها راحت تر شده است و با ساخت دستگاه های صنعتی به روز و مدرن تولید سرعت بیشتر و کیفیت بالایی پیدا کرده است در تمامی زمینه یکی از آنها در عرصه شیرینی و نان و اینجور مواد غذایی است که در کشور ما به دلیل اعیاد زیاد ومناسبت های مختلف و علاقه زیاد مردم به شیرینی ها و کیک ها قنادی ها در آمد خوبی را کسب می کنند. دستگاه های قنادی که امروزه وارد بازار شده است. با انواع و اقسام مدل های مختلف کمک بسیار زیادی به این جور تولید کنندگان

دستگاه صنعتی ۱۲ دیس قنادی

کرده است. تا شیرینی های خود را با بالاترین کیفیت و سرعت به دست مشتریان برسانند و نظر آنها را جلب کنند . این دستگاه ها اندازه و ابعاد گوناگونی دارند و می توان آنها را در هر قنادی و تولیدی با هر اندازه قرار داد . یکی از انواه آن دستگاه ها مدل ۳۲ دیس است که یکی از پیشرفته ترین آنها به شمار می رود و طرفداران زیادی دارد به دلیل حجم بالایی که می تواند در خود جای دهد و تولید کند . این دستگاه از امکانات بیشتری نسبت به سایر برخوردار است .

دستگاه صنعتی ۱۲ دیس قنادی

دستگاه ۳۲ دیس و اندازه و ابعاد آن

فروشنده دستگاه قنادی صنعتی:

این دستگاه ها در ابعاد بزرگ و اندازه های عظیم تولید و عرضه می شوند . دستگاه های ۳۲ دیس معمولا به دلیل حجم زیادی که می توانند همزمان پخت کنند و اندازه بزرگی که دارند معمولا برای تولیدی ها ی بزرگ و قنادی هایی با جای زیاد استفاده می شود که توانایی این را داشته باشد این دستگاه را به خوبی با مکان و فضای مناسب در خود جای دهد . این دستگاه دارای ارتفاعی به اندازه دو متر و چهل سانتی متر و طول دو متر و بیست سانتی متر و عرض یک متر و چهل و پنج سانتی متر است و شما باید مطابق با فضایی که در اختیار دارید این دستگاه را جای گذاری کنید تا مشکلی پیش نیاید .

دستگاه صنعتی ۱۲ دیس قنادی

نمونه هایی که می تواند پخت کند

دستگاه ۳۲ دیس یکی از بهترین نمونه های دستگاه های تولیدی برای قنادی ها است . این دستگاه بیشتر برای شیرینی استفاده می شود اما توانایی پخت تمامی کیک ها و نان ها را نیز دارد با هر اندازه و هر کلفتی می تواند کاملا مغز پخت شده و یک دست آن را به شما تحویل دهد به دلیل اینکه دارای حرارت غیر مستقیم می باشد و محصولات شما را سوخته و یا خام تحویل نمی دهد . شما می توانید به راحتی هر اندازه خمیر را با هر مخلفات و موادی برای پخت داخل این دستگاه بگذارید و یک محصول خوشمزه و کاملا پخته تحویل بگیرید . این دستگاه می تواند تا حرارت ۶۵۰ درجه سانتی گراد را نیز کنترل کند و آسیبی نبیند .

دستگاه صنعتی ۱۲ دیس قنادی

انواع دستگاه های ۳۲ دیس

فروشنده دستگاه قنادی صنعتی:

این دستگاه دارای دو نوع می باشد اولی دارای دستگاه بخار و دومی بدون دستگاه بخار که هرکدام ویژه گی و مزایای خاص خود را دارد اما نمونه ی بخار دارش بیشتر مورد خرید و پسند قرار می گیرد . نوعی که دارای دستگاه بخار است از کیفیت بالاتری برخوردار است و می تواند میفیت محصولات شما را بالا ببرد و کا شما را و کارگرهایتان را راحت تر میکند اما نوعی که بدون دستگاه بخار است از لحاظ قیمت به صرفه تر است و هزینه کمتری دارد .

قیمت دستگاه ۳۲ دیس

این دستگاه ها با مقاومت بالا و کیفیت مرغوبی در داخل کشورمان تولید می شوند به همین علت دارای قیمت مناسبی هستند و نسبت به کارایی که دارند بسیار به صرفه هستند به خصوص برای تولیدی ها بزرگ کشور . شما برای خرید این محصول و دریافت جزییات و اطلاعات دقیق تر می توانید به این مجموعه مراجعه کنید و دستگاه مورد نظر خود را سفارش داده و تحویل بگیرید .

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران