فروش انواع دستگاه صنعتی تونلی پخت نان در سراسر کشور

دستگاه پخت نان

فروش انواع دستگاه صنعتی تونلی پخت نان.  امروزه در خواست مردم برای نیاز های ضروری مخصوصا درباره مواد غذایی زیاد شده است زیرا افراد بیشتر برای مشغله های مهم ترشان وقت می گذارند و نمی توانند نیاز های جدی خود را خودشان فراهم کنند . یکی از مهمترین مواد غذایی ها و خوراکی ها نان ها هستند که تمامی افراد به آن اهمیت می دهند و معمولا خوردن اکثر غذاها بدون نان کار آسانی نیست و در بعضی مواقع غیر ممکن است . امروزه دستگاه های صنعتی و مدرنی وار بازار شده اند که به نانوا ها اجازعه می دهند با سرعت و

دستگاه پخت نان

تعداد بالا تری نان های مورد نیاز مردم را تولید کنند تا همان طور که گفته شد افراد پرمشغله نیز بتوانند از خوردن نان لذت ببرند به علاوه که نان ها به عنوان یکی از مهمترین و پر قوت ترین خوراکی ها معرفی می شوند و به توصیه پزشک ها وجود آن سر هر سفره ای برای داشتن توانایی بالای بدنی و یک بدن  سالم اجباری است . دستگاه های صنعتی با مدل های مختلف و اندازه و ابعاد متنوع با بهترین تجهیزات و امکانات تولید می شوند و در بازار ها موجود می باشند . در این بخش ما درباره دستگاه های صنعتی نانوایی مدل تونلی به شما اطلاعاتی را منتقل می کنیم .

دستگاه پخت نان

انواع دستگاه صنعتی نانوایی

دستگاه های نانوایی در دو مدل دوار و تونلی طراحی و ساخته می شوند . هر مدل از این دستگاه ها دارای ویژه گی هایی می باشند که به پخت بهتر و کامل تر نان ها بسیار کمک می کنند . دستگاه های تونلی.

انواع دستگاه صنعتی تونلی

این نوع از دستگاه نانوایی در دو نوع می باشد : مدل چهار و نیم متری و شش و نیم متری در این بخش به مدل چهار و نیم متری خواهیم پرداخت : دستگاه های چهار نیم متری در دو مدل تمام اتومات و نیمه اتومات می باشند و از هر دو نوع تولید می شوند اما به طور معمول و غالبا در مدل نیمه اتومات هستند . این دستگاه ها فاقد سیستم بخار می باشند اما دارای حرارت غیر مستقیم هستند که نکته ی قابل احترامی است . این ویژه گی به شما کمک می کند تا نان های شما بدون سوختگی و خام ماندگی به طور کامل و یک دست پخته شود و از خوش مزه گی خاصی برخوردار باشد . این دستگاه با دو مشعل کار می کند و دارای سیستم اینورستی و پی ال سی می باشد که باعث بهتر کنترل کردن دستگاه می شود .

دستگاه پخت نان

نوع ششو نیم متری دستگاه صنعتی تونلی

این دستگاه دارای سیستم بخار می باشد و با یک مشعل کار می کند . دستگاه شش و نیم متری دارای حرارت غیر مستقیم است و می تواند محصولاتی مانند نان ها و شیرینی ها را با هر اندازه و ضخامت به خوبی پخت کند . درباره فواید حرارت غیر مستقیم در بخش قبلی توضیح داده شده است . این دستگاه نیز دارای سیستم اینورستی و پی ال سی است که وجودش بسیار در بهتر کنترل کردن دستگاه کمک کننده است و تاثیر زیادی دارد . این مدل از دستگاه دارای زیبایی زیادی است و می تواند علاوه بر نظم و ترتیب دهی به تولیدات شما به سریع شدن شما در پخت نان نیز کمک کند .

دستگاه پخت نان

محصولاتی که دستگاه تونلی پخت می کند

این دستگاه توانایی پخت انواع نان ها را از جمله نان سنگک . بربری . لواش و تافتون را دارد با هر اندازه و هر ضخامتی .

روش خرید دستگاه تونلی

امروزه با پیشرفت علم و امکانات شما می توانید به ساده ترین روش ها روی بیاورید یعنی با استفاده از رایانه و یا هر وسیله هوشمند دیگری که امروزه هر کسی در اختیار دارد وارد سایت شوید و با اطلاعات دقیق تر و جزئی تر محصول مورد نظر خود را سفارش دهید .

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران