فروش انواع دستگاه طبقه ای نان فانتزی در سراسر کشور

دستگاه فانتزی پزی

انواع دستگاه طبقه ای نان فانتزی. امروزه با وجود شرایط سخت اقتصادی اکثر قشر های ضعیفجامعه که تقریبا کل کشور را شامل می شوند برای بهبود شرایط اقتصادی خود تصمیم گرفته اند که از خوردن بعضی مواد غذایی که هزینه زیادی را شامل می شود چشم پوشی کنند و یا اندازه استفاده شان را نسبت به قبل کاهش بدهند به جز یک چیز که نان است زیرا این مواد غذایی در جدول اصلی ترین خوراکی ها است و هر خانواده ای سعی می کند تا انجایی که می تواند همیشه بر سر سفره خد نان را داشته باشند زیرا نان ها از هر

دستگاه فانتزی پزی

خوراکی قدرتمند تر و مفید تر برای بدن حساب می شوند که این مسئله برای داشتن بدنی سالم بسیار حیاتی است به طوری که می توان این خوراکی جزو تقویت کننده های ارزان قیمت به شمار اورد .

در این روز ها این نان ها با سرعت بیشتری به دست افراد رسیده می شود زیرا همان طور که قبلا گفته شد مدرن شدن ابزار و زندگی ها این امکان را فراهم کرده تا از دستگاه های صنعتی استفاده شود که می تواند در امد بیشتری را برای نانوا ها به ارمغان بیاورد .

در این روز ها نان های فانتزی و خوشمزه ای به بازار امده که می تواند جای شیرینی جات را برای ما بگیرد .

دستگاه فانتزی پزی

انواع دستگاه طبقه ای پخت نان

این دستگاه ای به روز و مدرن دارای دو نوع هستند که امروزه مورد استقبال بیشتری قرار گرفته اند هم از طرف تولید کنندگان و هم از طرف مردم زیرا این دستگاه ها برای پخت نان های فانتزی طراحی شده و به بازار امده است و نان های فانتزی این روز ها طرفداران زیادی پیدا کرده اند .

نوع اول این دستگاه مدل هشت دیس و مدل شانزده دیس می باشد همچنین این دستگاه ها دارای سیستم بخار می باشند و به صورت ثابت می باشند البته این دستگاه مخصوص پخت نان های حجیم با اندازه های بزرگ است و به ان منظور تولید می شود .

دستگاه فانتزی پزی

ویژه گی دستگاه طبقه ای نانوایی

این دستگاه از قابلیت های پر اهمیتی برخوردار است و بسیار کار امد و پیشرفته می باشد که برای تولیدی های بزرگ و معتبر بسیار مناسب است .

این دستگاه دارای بدنه استیل می باشد همچنین دارای سیستم های پی ال سی و اینورتر است که مسئولیت هشدار را در این دستگاه بر عهده دارند و به عبارتی می توانند دستگاه را بهتر کنترل کنند این دستگاه دارای سیستم کنترل حرارت نیز می باشد و می تواند تا دمای چهار صد و هشتاد الی پانصد و شصت درجه را تحمل و کنترل کند .

دستگاه فانتزی پزی

دستگاه ها در قسمت زیره خودکه نان ها روی ان قرار می گیرند دارای سنگ هایی از جنس چودن می باشند این چون ها از بهترین نوع های چون هستند که ایرانی و المانی می باشند و همان طور که می دانید این سنگ های چون ویژه گی مهم خودش را دارد همچنین رو بدنه این مدل از دستگاه از استیل می باشد و درب ان از نوع زد زنگ است که نکته بسیار پر اهمیتی است و برای خریداران این دستگاه بسیار مهم می باشد .

دستگاه فانتزی پزی

قیمت دستگاه طبقه ای پخت نان

این نوع از دستگاه با بهترین و مرغوب ترین تجهیزات و امکانات در کشور خودمان ایران تولید می شوند و به همین دلیل دارای قیمت مناسبی هستند خصوصا برای تولیدی های بزرگ که بسیار در سودشان موثر است زیرا این روز ها استقبال مردم از نان های فانتزی بسیار بیش از پیش شده است و طرفداران زیادی را به سمت خود کشانده .

برای تهیه این محصولات می توانید وارد سایت های اینترنتی مربوطه بشوید که در ان قسمت اطلاعات جزئی تر و دقیق تر قرار داده شده است .

دستگاه فانتزی پزی

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران