فروش بهترین دستگاه صنعتی قنادی در پائیز ۹۸

  دستگاه صنعتی قنادی

دستگاه صنعتی قنادی.  شیرینی ها در تمامی نقاط ایران یافت می شوند و قدمتی دیرینه دارند این خوراکی های خوش مزه که از زمان های دور تر و با روش های گوناگون به پخت رسیده است همواره مورد توجه و پسند مردم قرار داشته است و همه ترجیح می  دهند به بهانه های گوناگون برای خرید این خوراکی به قنادی ها مراجعه فرمایند .

این ماده غذایی و به نوعی تنقلات کاربرد های بسیار مختلفی دارد و معمولا برای مراسمات شادی مانند ( تولد ها . عروسی . و….) استفاده می شوند و یکی از ارکان رسمی پذیرایی در این نوع جشن ها هستد .

اما امروزه روش های تولید این ماده با راه های قدیمی بسیار تفاوت کرده است و از قنادی ها به نام صنعتی شیرینی پزی یاد می شوند و کارگاه های بسیار یزرگ و صنعتی هستند که شیرینی های این قنادی ها را تامین می کنند . این شیرینی ها امروزه به وسیله دستگاه های صنعتی که برای پخت شیرینی طراحی شده اند به تولید می رسند و به همین علت نیز شیرینی ها روز به روز خوش مزه تر و مزه های متنوع تری از آن ها وارد بازار می شود . دستگاه های شیرینی پزی با سرعت بالایی که در پخت و تحویل این شیرینی ها دارند باعث شده اند که شیرینی های تازه ای به دست افراد برسد .

  دستگاه صنعتی قنادی

دستگاه شیرینی پزی از چه طریقی باعث پیشرفت قنادی می شود ؟

این دستگاه جزو مدرن ترین دستگاه های صنعتی روز می باشد و با امکاناتی که دارد شما را چند قدم از رقبای دیگر خود جلو می اندازد . این دستگاه که قابلیت های گوناگونی دارد می تواند با سیستم های هوشمند که در خودش دارد شیرینی هایی برای شما پخت کند که از نظر کیفیت در سطح بسیار بالایی باشند .تولیدات این دستگاه ها ها از میزان محبوبیت بالایی برخوردار است و برای خرید تنوع بالایی نیز دارد . از جمله کارایی هایی که این دستگاه ها دارند این است که می توانند شیرینی ها را  به خوراکی هایی تازه و خوش مزه تبدیل کنند ورضایت مشتری ها را به سمت خود جلب کنند .

تنوع مدل دستگاه شیرینی پزی نیمه صنعتی و صنعتی با قیمت مناسب

  دستگاه صنعتی قنادی

دستگاه صنعتی قنادی:

دستگاه های قنادی برای سهولت در فروش و همچنین راحت تر شدن انتخاب برای خریداران  دارای مدل های گوناگون می باشند . این شرکت که شرکت بسیار گسترده ای می باشد سعی کرده است که در حد استاندار های بالا کار خود را انجام بدهد و مدل های دستگاه های خود را نیز گسترده کرده است که می توانند در عرصه ها و مکان های مختلف کار خود را انجام بدهند . دستگاه های قنادی که معمولا با نام تعداد دیس هایشان شناخته می شوند به این شرح هستند :

  • مدل دستگاه قنادی ده دیس
  • مدل دستگاه هشت دیس
  • مدل دوازده دیس
  • مدل شانزده دیس
  • مدل سی و دو دیس

دستگاه های قنادی در تمامی مراکز فروش شرکت موجود هستند و از طریق سایت نیز قابل خرید است که در ادامه توضیحات گسترده تری خواهیم داد .

  دستگاه صنعتی قنادی

خرید اینترنتی دستگاه قنادی صنعتی جدید

دستگاه های صنعتی قنادی مانند هر محصول دیگری باید قبل از خرید اطلاعاتی از آن ها کسب شود تا بتوانید مدل مناسب را برای کارگاه خود در نظر بگیرید و اشتباهی صورت نگیرید که البته در این صورت شرکت می تواند به شما کمک کند . در سایت های فعال شرکت ایران فر تمامی اطلاعاتی که باید در اختیار شما قرار بگیرد موجود است و شما با دریافت آن ها می توانید نوع دستگاه خود را راحت تر پیدا کنید . در سایت تمامی تصاویر از نقاط مختلف دستگاه نیز در اختیار شما است و در مرحله آخر نیز شما می توانید با سفارش دستگاه از طریق سایت آن را درب کارگاه خود تحویل بگیرید .

فروشنده انواع دستگاه سی و دو دیس با کیفیت بالا

  دستگاه صنعتی قنادی

دستگاه صنعتی قنادی:

فر های سی و دو دیس قنادی که به عنوان یکی از پرمصرف ترین دستگاه های صنعتی به کار گرفته می شوند دارای فوایدی هستند که آن ها را به این وضعیتی که الان دارند رسانده است . بیشتر تولیدی های بزرگ و معتبر که شیرینی ها تعداد زیادی از قنادی ها را به پخت می رسانند از دستگاه های سی و دو دیس استفاده می کنند که می توانند با دیس های زیادی که دارند شیرینی های بسیار زیادی را تولید و به پخت برسانند .

این دستگاه با کیفیت دارای دو مدل مجزا است که یکی از آن ها دارای سیستم بخار می باشد و نوع دیگر این خاصیت را ندارد . دستگاه های سی و دو دیس دارای چنین اندازه هایی است :

  • ارتفاع : دو متر و چهل سانتی متر
  • عرض : یک متر و چهل و پنج سانتی متر
  • طول : دو متر و بیست سانتی متری

دستگاه های سی و دو دیس همچنین دارای سیستم کنترل حرارت می باشند که می تواند تا دمای شش صد و پنجاه درجه را تحت کنترل داشته باشد . دستگاه ها از سیستم حرارت غیر مستقیم استفاده می کنند که باعث می شود شیرینی ها  کیفیت بالا تری داشته باشند و سوخته نشوند .

  دستگاه صنعتی قنادی

شرکت تولیدی دستگاه هشت دیس برای پخت شیرینی

دستگاه صنعتی قنادی:

دستگاه های هشت دیس صنعتی دارای ارتفاع : صد و ده دسانتی متری . طول : هفتاد و پنج سانتی متر . عرض : هشتاد سانتی متر است . این دستگاه همچنین بدنه ی بسیار قوی دارد که از لایه های استیل براق پوشانده شده است که از پوسیدگی آن ها تا حد زیادی جلوگیری می کند .

برای دستگاه های هشت دیس دو یا سه عدد فن در درون دستگاه قرار داده شده است که می تواند از سوخته شدن شیرینی ها و کیک ها و یا محصولات جلوگیری نماید و باعث شود که کیفیت آن ها بالا تر برود .

این دستگاه با امکانات دارای هشت عدد دیس می باشد که فاصله بین آن ها در حد مناسب و استاندارد است تا شیرینی ها با یکدیگر برخورد نکنند همچنین اندازه طول و عرض این هشت عدد دیس ۶۰ سانتی متر در ۴۰ سانتی متر می باشد که با دستگاه های بزرگ صنعتی مانند مدل سی و دو دیس یکسان است .

  دستگاه صنعتی قنادی

این دستگاه به دلیل اینکه اندازه کوچکی دارد و قابل حمل است برای مصارف خانگی نیز مورد استفاده است همچنین برای پخت سایر محصولات مانند پخت پیتزا نیز مناسب است و به عنوان پیتزا پز نیز استفاده می شود .

 

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران