فروش بهترین دستگاه قنادی اتوماتیک

 فروش بهترین دستگاه قنادی

فروش بهترین دستگاه قنادی.  شیرینی پزی امروزه به یکی از محبوب ترین کار ها تبدیل شده است و تمامی خانم ها دوست دارند یک بار پخت آن را تجربه کنند . این به این دلیل است که امروزه پخت شیرینی کار نسبتا راحت تری از روش های قدیمی در زمان های گذشته است و برای کیک پزی و شیرینی پزی ابزار ها و وسایلی موجود است که به شما اجازه می دهد از پختن شیرنی لذت ببرید در عین حال شیرینی با کیفت و خوش مزه ای نیز پخت کنید .

دستگاه هایی که در این روز ها مخصوص پخت شیرینی و کیک وارد بازار شده اند و دارند با استفاده از جوانان و مهندسان کار کشته به تولید می رسند می توانند جایگزین خوبی برای تنور های قدیمی باشند .

دستگاه هایی که قابلیت های بسیار بالایی دارند و تمامی سرمایه داران بزرگ در زمینه شیرینی پزی از آن ها استفاده می کنند . این دستگاه ها با امکاناتی که دارند می توانند شما را تبدیل به یک برند و یک تولیدی

 فروش بهترین دستگاه قنادی

بزرگ و معتبر شیرینی و قنادی در کشور و یا جهان کنند . این دستگاه ها بسیار پیشرفته می باشند و استفاده از آن ها برای تمامی سطوح از خانه تا کارخانه امکان پذیر است زیرا این دستگاه ها انواع گوناگونی دارند که ابعاد و ویزه گی های متفاوتی دارند .

چه نوع دستگاه قنادی دارای قیمت مناسب می باشد ؟

فروش بهترین دستگاه قنادی:

دستگاه های قنادی به علت اینکه در داخل تولید می شوند و مشتریان زیادی دارند دارای کیفیت بالا و قیمت پایین و نسبتا مناسب است . این دستگاه ها برای سرمایه گذاری بسیار مناسب هستند زیرا هزینه زیادی را لازم ندانرد اما می شود با آن ها سرمایه بسیار زیادی را به دست آورد و اعتبار زیادی را کسب نمود . انواع مختلف این دستگاه های کاربردی به این شرح است :

 • دستگاه دوازده دیس
 • دستگاه سی و دو دیس
 • دستگاه شانزده دیس
 • دستگاه ده دیس
 • دستگاه هشت دیس

این پنج دستگاه مدل های معروف و پرکاربرد دستگاه های قنادی صنعتی هستند که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم .

 فروش بهترین دستگاه قنادی

چگونه می توانیم مدل مناسب دستگاه قنادی برای کارگاه خود انتخاب کنیم ؟

این مشکل  ممکن است برای افراد زیادی هنگام خرید به وجود آمده باشد زیرا انتخاب از بین این دستگاه های متنوع  به وطریکه با شرایط تولیدی و یا کارگاه هم خوان باشند بسیار کار مشکلی است .

دستگاه های قنادی دارای ابعاد و اندازه هایی هستند که باید قبل از خرید به آن ها توجه نمود همچنین مواردی که ان ها برای کار کردن نیاز دارند مانند گاز و برق و یا گازوئیل باید در آن قنادی فراهم باشد و جای کافی برای گذاشتن این دستگاه ها به طور راحت و باز وجود داشته باشد . پس به هیمن علت شما می توانید با مشاوران ما که در سایت های این مجموعه آماده خدمت رسانی هستند درباره خرید خود مشورت نمایید و انتخاب درستی داشته باشید .

 فروش بهترین دستگاه قنادی

هزینه قابل پرداخت برای دستگاه سی ودو دیس

دستگاه سی ودودیس که به بزرگ ترین و پر مصرف ترین نوع این دستگاه ها مشهور است دارای بیشترین تعداد دیس می باشد در نتیجه می تواند در یک زمان مشخص تعداد بسیار بیشتری نسبت به سایر شیرینی پخت کند . این دستگاه چنین اندازه ها و ابعادی دارد :

 • ارتفاع : دو متر و چهل سانتی متر
 • طول : دو متر و بیست سانتی متر
 • عرض : یک متر و چهل و پنج سانتی متر

دستگاه سی ودو دیس دو نوع دارد . نوع اول دارای سیستم بخار است و نوع دوم بدون سیستم بخار کار می کند . این دستگاه همچنین از سیستم حرارت غیر مستقیم نیز بهره می برد که می تواند با استفاده از آن شیرینی هایی بسیار با کیفیت و به شما بدهد بدون هیچ گونه سوختگی و یا خام ماندگی این سیستم به شما محصولاتی کاملا یک دست و یک رنگ ارائه می دهد .

دستگاه سیو دو دیس دارای سیستم کنترل حرارت نیز است و این کنترل را تا دمای شش صد و پنجاه درجه انجام می دهد .

 فروش بهترین دستگاه قنادی

قیمت دستگاه و ماشین آلات ده دیس در کشور

فروش بهترین دستگاه قنادی:

دستگاه ده دیس بسیار پیشرفته و کار آمد می باشد می تواند شیرینی های بسیار با کیفیت برای شما به آسانی پخت کند . این دستگاه دارای وزنی حدود شش صد کیلوگرم دارد و مقدار برقی که مصر می کند . یک و نیم کیلو وات در ساعت می باشد .

دستگاه ده دیس بدنه ای بسیار مقاوم دارد که از لایه گالوانیزه ضد زنگ و استیل درست شده است که باعث جلوگیری از پوسیدگی و در نتیجه عمر بیشتر دستگاه است . دستگاه ده دیس توانایی این را دارد که انواع شیرینی از ضخیم تا کم حجم را به آسانی پخت کند . ابعاد و اندازه های دستگاه ده دیس به این شرح است : طول : صد و چهل و پنج سانتی متر و ارتفاع . صد و نود و پنج سانتی متر و عرض : صد سانتی متر می باشد . این دستگاه نیز دارای ده دیس می باشد و با گاز کار می کند .

خرید و فروش انواع دستگاه هشت دیس

 فروش بهترین دستگاه قنادی

دستگاه های هست دیس دارای توانمندی های بسیار خوبی هستند به طوری که از آن ها می توان برای پیتزا پختن نیز استفاده نمود .  دستگاه های هست دیس به دلیل ابعادی که دارند در مصارف خانگی نیز مورد استفاده قرار می گیرند و بیشتر مورد استفاده کارگاه های کوچک می باشند . دستگاه هشت دیس دارای این چنین اندازه هایی است :

 1. ارتفاع : صد و ده دسانتی متر
 2. طول : هفتاد و پنج  سانتی متر
 3. عرض : هشتاد سانتی متر است

این دستگاه دارای پایه ها و مخاضن و بدنه ای است که از استیل براق پوشیده ش ده است که باعث ماندگاری بیشتر دستگاه میشود . دستگاه هشت دیس دارای دو یا سه فن است که نمی گذارند شیرینی ها سوخته شوند .

این دستگاه هشت دیس دارد که با فاصله ای استاندارد روی یکدیگر قرار گرفته اند و ابعاد این دیس ها طول و عرض آن ها ۶۰ در ۴۰ است که با ابعاد دیس  دستگاه های بزرگ صنعتی برابری می کند .

 فروش بهترین دستگاه قنادی

تولید دستگاه دوازده دیس قنادی صنعتی

فروش بهترین دستگاه قنادی:

دستگاه های دوازده دیس از سه لایه برای بدنه درست شده اند و این سه لایه به این شرح هستند:

 1. استیل
 2. پشم سنگ
 3. استیل

دستگاه دوازده دیس ابعادی به این شکل دارد : طول : صد سانتی متر . عرض : هفتاد سانتی متر . ارتفاع : یک مترو چهل سانتی متر .

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران