فروش دستگاه شیرینی پزی در تبریز

دستگاه شیرینی پزی

دستگاه شیرینی پزی که هم اکنون به عنوان یک دستگاه پر کاربرد در خانه ها و قنادی ها یافت می شود در سراسر ایران عرضه شده است. شهر تبریز نیز یکی از شهرها می باشد که دستگاه شیرینی پزی در آنجا نیز به فروش می رسد.
مرم کشور ما علاقه ی زیادی به مصرف شیرینی جات در مراسمات مختلف دارند به همین خاطر در فروشگاه ها و قنادی های به دنبال بهترین نوع شیرینی جات هستند.
برای اینکه قنادی ها نیاز مردم را تامین نمایند و در سود آوری خود سهم داشته باشند از دستگاه های شیرینی پزی استفاده کرده اند. با این کار توانستند شیرینی ها با کیفیت و بهتری را تولید کرده و مردم را به سمت استفاده از آن و خرید به سمت خود هدایت کنند.

دستگاه شیرینی پزی

دستگاه شیرینی پزی به عنوان یک دستگاه پر کاربرد هم در قنادی به صورت صنعتی و هم به صورت خانگی و نیمه صنعتی تولید می شود. که در مورد این دو مدل در قسمت ها بعدی توضیح خواهیم داد.
دستگاه های ساخت داخل شیرینی پزی در فروشگاه ها و در کنار برندهای دیگر وجود دارد. بین این دو دستگاه خارجی و داخلی تفاوت چندانی وجود ندارد. می توان به جرات گفت که دستگاه های ایرانی کیفیت بهتری دارند و هم این گونه از نظر قیمت نسبت به دستگاه های خارجی از کیفیت بهتری برخوردار هستند.
[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]شرکت های زیادی در ایران تولید دستگاه های شیرینی پزی را بر عهده دارند[/box] که هر کدام با توجه به نیاز بازار محصول مورد نظر را تولید می کنند. یکی از شرکت های معتبر تولید و ساخت دستگاه های شیرینی پزی می توان به شرکت ایران فر اشاره کرد.

دستگاه شیرینی پزی

این شرکت با توجه به نیاز و خواسته ی مشتری و مصرف کننده اقدام به تولید می نماید. در خصوص شرکت ایران فر نیز در این مقاله صحبت خواهیم کرد.

انواع مدل دستگاه شیرینی پزی

دستگاه شیرینی پزی با توجه به اینکه مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است می تواند به عنوان یک منبع درآمد برای افرادی که در این زمینه سر رشته دارند باشد.
مدل های این دستگاه را با توجه به نوع مصرف و محلی که دستگاه در آن جا قرار بگیرد تعیین می کنند. دستگاه های شیرینی پزی در دو نوع دستگاه صنعتی و نیمه صنعتی و یا همان خانگی تولید می شود.
این دستگاه ها هر کدام دارای ویژگی ها متفاوتی می باشند. هر کدام با توجه به نوع مصرف و نیاز تولید کننده در زمینه صنعتی و نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که دستگاه های نیمه صنعتی اکنون در بازار طرفداران زیادی دارد و توانسته است نظر مصرف کننده را به خود جلب نماید.

دستگاه شیرینی پزی

دستگاه های صنعتی به عنوان دستگاه هایی که در قنادی ها مورد استفاده قرار می گیرد شناخته شده است. این دستگاه ها دارای تعداد دیس های بیشتری بوده و همچنین به راحتی قابل حمل نمی باشند. برای اینکه این دستگاه ها را در قنادی نگه داری کرد نیاز است که با توجه به متراژ مکان تعیین شده دستگاه خریداری شود. در ضمن این دستگاه ها را باید بر روی زمین محکم کرد تا در اثر فعالیت جا به جا نشود.
[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]دستگاه های نیمه صنعتی شیرینی پزی در خانه ها و کارگاه های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.[/box] از این دستگاه ها می توان در پخت مقدار کم شیرینی استفاده کرد. ویژگی بارز این محصول جابه جایی راحت و بدون دردسر آن است.
این دستگاه به خاطر اینکه در ابعاد کوچکتر طراحی شده است به راحتی از در عبور می کند. دستگاه نیمه صنعتی دارای تعداد دیس های کمتر می باشد. از این دستگاه بیشتر خانم های خانه داری که در پخت انواع شیرینی خانگی فعالیت دارند استفاده می کنند.

دستگاه شیرینی پزی

چگونگی کنترل دستگاه شیرینی پزی

دستگاه شیرینی پزی، برای اینکه بتواند کار خود را شروع کند نیاز دارد که به وسیله ی یک متخصص نصب شده و آموزش های لازم به مصرف کننده و نیروی انسانی داده شود. در ضمن شخصی که قرار است با دستگاه کار کند می تواند قبل از آماده سازی دستگاه دوره ی تخصصی کار با دستگاه را سپری نماید.
بر روی دستگاه شیرینی پزی یک پنل دیجیتالی نصب شده است که بر روی آن دکمه های زیادی قرار دارد. هر کدام از آن ها مختص به یک فعالیت و کار دستگاه می باشد. از مهمترین این دکمه ها می توان به:

  • سیستم اینورتر( این سیستم برای کنترل دمای دستگاه استفاده می شود.)
  • سیستم پی ال سی( از این سیستم برای برنامه ریزی دستگاه استفاده می شود.)
  • دکمه خاموش و روشن کردن دستگاه
  • دستگاه شیرینی پزی
  •  دکمه آخر زمان برای زمانی که پخت دستگاه تمام شده است و در آن لحظه به صورت خودکار دستگاه خاموش می شود.
  • دکمه تنظیم دمای مورد نیاز دستگاه برای پخت
    بعد از اینکه مواد مورد نیاز برای شیرینی پزی آماده شد. آن ها را درون دیس های دستگاه ها قرار می دهند. در دستگاه های صنعتی با کمک گرفتن از گاری های آهنی اقدام به جابه جایی دیس ها به درون دستگاه ها می کنند. ولی در دستگاه های نیمه صنعتی به خاطر اینکه کوچکتر هستند و به راحتی می توان آن ها را داخل گذاشت و بیرون آورد نیاز به گاری نبوده و دیس ها به راحتی درون دستگاه قرار می گیرند.

دستگاه شیرینی پزی

برای اینکه دیس ها وارد دستگاه شوند، گاری را به سمت دستگاه هدایت کرده و به شکل برگردان در درون دستگاه می چرخد. در بعضی موارد گاری می تواند تعداد دو سینی را با خود حمل نماید ولی بعضی از اندازه های آن فقط می توانند تعداد یک سینی را حمل کنند.
این دستگاه ها دارای شیشه های محکم و قوی در برابر حرارت هستند که می توان با استفاده از آن درون دستگاه را دید. در ضمن سوخت این دستگاه با استفاده از گاز و گازوئیل می باشد. در زمانی که گاز موجود نبوده و دسترسی به آن سخت باشد از گازوئیل استفاده می کنند.
به خاطر داشتن بدنه ی عایق بندی، حرارت آن کمتر بیرون منتقل می شود و در مصرف انرژی صرفه جویی می شود.

دستگاه شیرینی پزی

دستگاه شیرینی پزی کانوکشن

حتما شما که در شغل قنادی و شیرینی پزی هستید با دستگاه کانوکشن آشنایی دارید. ممکن است کسی برای اولین بار قصد خرید این دستگاه را داشته ولی اطلاعاتی در این زمینه نداشته باشد.پس بهتر است این قسمت از مقاله را از دست ندهد.
همه شما وقتی در حال تولید یک محصول هستید دوست دارید که کیفیت محصول شما حرف اول را بزند و همچنین مشتری زیادی را جذب کرده و سود دهی داشته باشید.
برای این منظور باید در تولیدات خود موارد زیادی را رعایت کنید. استفاده از دستگاه های با کیفیت، به کار بردن مواد مصرفی خوب و عالی، استفاده کردن از نیروی انسانی متخصص و همچنین پخت عالی محصول جز مواردی است که باید تولید کننده به آن دقت داشته باشد.
در اینجا باید بیان کنیم که دستگاه های نیمه صنعتی به خاطر اینکه حرارت را پخش نمی کنند ممکن است محصولات و موادی که در داخل آن ها قرار گرفته است به خوبی پخت نشود. برای همین منظور نوع دیگری از دستگاه های تولیدی وارد بازار فروش شده است که با اسم دستگاه کانوکشن عرضه می شود.

دستگاه شیرینی پزی

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]در دستگاه هایی که به صورت کانوکشن طراحی شده اند حرارت پخت به صورت غیر مستقیم بوده[/box]و همچنین از یک فن در داخل این دستگاه ها استفاده شده است. وظیفه فن این است که دمای و حرارتی را که درون دستگاه وارد می شود را به صورت متعادل به تمام قسمت ها برساند. این فن به همراه رطوبت تولید ی می تواند در پخت با کیفیت محصول کمک نماید.
حرارتی که توسط فن در بخش های مختلف دستگاه ایجاد شده است با برخورد به سینی های حامل مواد، به پخت بهتر و یکدست آن کمک می نماید.
لازم به ذکر است که این نوع سیستم تنها در دستگاه های نیمه صنعتی نظیر دستگاه ۸ دیس، ۶ دیس و ۴ دیس استفاده می شود.

دستگاه شیرینی پزی

فروش دستگاه شیرینی پزی

همان گونه که در جریان هستید دستگاه های شیرینی پزی طرفداران زیادی دارد. در کشور ما با توجه به نیاز بیشتر مردم به محصولات قنادی، تولید دستگاه های قنادی و شیرینی پزی به اوج خود رسیده است.
از دستگاه های شیرینی پزی می توان برای پخت انواع بیسکویت ها، نان های حجیم و نیمه حجیم، کلوچه و انواع کیک نیز استفاده کرد.
این محصولات به صورت سراسری در تمام نقاط کشور پخش شده است و همه افراد می توانند از این دستگاه ها استفاده نمایند. در ضمن با داشتن اطلاعات کافی به راحتی می توان خرید خوب و با کیفیتی انجام داد.
دستگاه های شیرینی پزی با گذر زمان از صورت های قدیمی به شکل امروزی تغییر چهره داده اند. هم اکنون این دستگاه ها ظاهری زیبا داشته و با توجه به سفارش مشتری می توان از انواع تاج های تخت، هلالی و منحنی استفاده کرد.

دستگاه شیرینی پزی

دستگاه های نیمه صنعتی با توجه به اینکه کوچکتر از دستگاه های صنعتی هستند ولی در طراحی مثل دستگاه های صنعتی بوده و می توان تنها تفاوت آن ها را در ابعاد دانست. دستگاه صنعتی به صورت فر گردان می باشد که در دستگاه های نیمه صنعتی از دیس ثابت استفاده شده است.
این دو دستگاه تفاوت های جزئی و کلی با یکدیگر دارند ولی در اصل هر دو برای کمک به صنعت قنادی مورد استفاده قرار می گیرد.

خدمات پس از فروش دستگاه شیرینی پزی

همه دستگاه های تولیدی داخل ایران برای اینکه بتوانند نظر مشتری را جلب کرده و مشتری مداری را رعایت نمایند [box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]برای محصولات تولیدی خود خدماتی را ارائه می کنند.[/box]این خدمات زمانی مورد قبول است که دستگاه از فروشگاه های مجاز خریداری شده و نصب آن با کمک متخصصین شرکت انجام شود.

دستگاه شیرینی پزی

همه دستگاه های تولید داخلی و خارجی هر کدام به صورت جداگانه لوگو و برند خاص خود را بر روی دستگاه های تولیدی خود هک می کنند.
یکی دیگر از مواردی که در تولید محصولات شیرینی پزی و قنادی باید رعایت شود داشتن علامت وزارت بهداشت است. این دستگاه ها به خاطر اینکه با سلامت افراد در ارتباط است باید از نظر بهداشتی کیفیت آن ها مورد قبول باشد.
داشتن علامت استاندارد و ضمانت نامه و گارنتی و خدمات پس از فروش از دیگر امکاناتی است که هر دستگاهی باید به همراه خود داشته باشد. اگر فروش دستگاهی بدون موارد ذکر شده انجام شد در کیفیت آن شک کرده و به هیچ عنوان خریداری نکنید.
بعد از اینکه دستگاه مورد نظر را انتخاب کرده و خریداری نمودید به هیچ عنوان نباید خود شما به تنهایی دست به کار شوید و آن را راه اندازی نمایید. چرا که اگر دستگاه دچار مشکل فنی باشد و یا در حین راه اندازی مشکلی برای آن ایجاد شود شرکت تولید کننده به هیچ عنوان ضمانت آن را بر عهده نمی گیرد.

دستگاه شیرینی پزی

برای همین منظور باید منتظر بمانید تا متخصصین شرکت مربوطه برای نصب اقدام کنند. اگر دستگاه مشکلی داشته باشد خود آن ها اقدام به رفع یا تعویض می نمایند. در ضمن در ضمانت نامه دستگاه باید امضا متخصص شرکت وجود داشته باشد تا اعتبار قانونی باشد.

 شرکت ایران فر تولید کننده دستگاه شیرینی پزی

مصرف کنندگانی که به دنبال یافتن شرکت های ایرانی مورد نیاز برای خرید دستگاه های شیرینی پزی هستند و همچنین قصد دارند محصولی کاملا بومی را تهیه نمایند پیشنهاد می کنیم که این قسمت را مطالعه کرده و با شرکت ایران فر و روش های ارتباط با آن آشنا شوند.

دستگاه شیرینی پزی

شرکت ایران فر، سازنده و تولید کننده انواع دستگاه های قنادی و نان پزی می باشد. این شرکت با تکیه بر نیروی جوان ایرانی و همچنین متخصصین ایرانی توانسته است محصولات با کیفیت را تولید کرده و وارد بازار خرید وفروش نماید.
شرکت ایران فر فعالیت خود را از شهر اصفهان شروع کرده است و هم اینک با توجه به نیاز بازار در حال تولید و عرضه محصولات خود به مناطق مختلف کشور می باشد.
در ضمن این شرکت با توجه به کیفیت بالای محصولات خود توانسته است صادرات زیادی به کشورهای همسایه، کشورهای اروپایی وغیره داشته باشد. داشتن کیفیت در تولید، نقش مهمی در صادرات دارد و این یک اصل برای شرکت ایران فر می باشد.

دستگاه شیرینی پزی

راه های ارتباطی شرکت ایران فر برای خرید دستگاه شیرینی پزی

اگر قصد خرید دستگاه شیرینی پزی را از شرکت ایران فر دارید روش های متفاوتی برای این کار از طرف شرکت ارائه شده است که شما به هر صورت که بخواهید می توانید خرید خود را انجام بدید.
[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]روش های خرید محصولات شرکت ایران فر[/box] به شرح زیر می باشد:
• خرید دستگاه های مورد نظر از فروشگاه های معتبر سراسر کشور
• خرید کردن از نمایندگی هایی که مجوز فروش محصولات شرکت ایران فر را دارند.
• اقدام به خرید از طریق سایت فروشگاهی شرکت ایران فر به صورت غیر حضوری و ثبت آنلاین
• حضور در شرکت ایران فر و خرید بدون واسطه از طریق شرکت
مصرف کنندگان می توانند به صورت جزئی و کلی محصولاتی نظیر دستگاه های قنادی، تجهیزات قنادی و نان پزی و همچنین دستگاه های نان پزی را از شرکت ایران فر خریداری نمایند.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران