فروش دستگاه فر قنادی ۱۶ سینی

دستگاه فر قنادی 16 سینی

دستگاه فر قنادی ۱۶ سینی، یا همان مینی فر می باشد که دارای ۱۶ دیس برای پخت انواع محصولات قنادی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه به صورت کاملا حرفه ای و با کیفیت در حال تولید است. شرکت های ایرانی هم اکنون تجهیزاتی را که مورد نیاز قنادی می باشد را با کیفیت بالا تولید می کنند.
تجهیزات قنادی مورد نیاز که فر صنعتی یکی از اصلی ترین دستگاه ها در این صنعت می باشد توسط شرکت های ایرانی تولید می شود. در بازار خرید این محصولات، برندهای خارجی در کنار برندهای ایرانی خودی نشان می دهند.

دستگاه فر قنادی 16 سینی

با آنکه برندهای خارجی مورد استفاده بعضی از مصرف کنندگان قرار می گیرد ولی همچنان برندهای ایرانی مورد استقبال افرادی زیادی می باشد.

در زمینه فر های صنعتی قنادی نکات زیادی قابل توجه است که می توان به انواع آن اشاره کرد. این دستگاه ها به خاطر تفاوت در حجم تولید شده محصول، با یکدیگر تفاوت دارند. سایز این دستگاه ها در هر حجم و تعدادی دیس متفاوت است و فروش آن با توجه به نیاز مصرف کننده امکان پذیر است.
دستگاه صنعتی فر ۱۶ دیس یکی از کوچکترین دستگاه هایی است که می توان در محل های کوچک مورد استفاده قرار داد. پخت حجم کمی از محصولات قنادی با استفاده از این دستگاه امکان پذیر است.

دستگاه فر قنادی 16 سینی

مصرف کنندگان این محصولات هم اکنون قادر هستند که با شرکت ایران فر تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند.

در چه مواقعی می توان از دستگاه صنعتی ۱۶ سینی استفاده کرد؟

دستگاه فر صنعتی ۱۶ سینی، دارای تعداد ۱۶ دیس می باشد که در آن کیک ها، شیرینی ها، بیسکویت ها و کلوچه ها پخت می شود. این دستگاه با استفاده از فر گردان به پخت محصولات کمک می کند.

دستگاه فر قنادی 16 سینی

دستگاه صنعتی ۱۶ سینی به صورت ایستایی تولید شده است و می تواند در کارگاه های قنادی کوچک مورد استفاده قرار بگیرد. در مواقعی که حجم محصولات تولیدی کم باشد بهتر است از این دستگاه استفاده شود. به خاطر اینکه هم در مصرف انرژی صرفه جویی می شود و هم اینکه پخت بهتری انجام می شود.
برای اینکه شیرینی ها و محصولات نیاز به پخت را وارد دستگاه فرصنعتی نمایند از گاری هایی که درون این دستگاه وجود دارد استفاده می کنند. با استفاده از این گاری های سینی های پخت را به درون دستگاه هدایت می کنند. در بعضی موارد این گاری ها توانایی حمل دو سینی را دارند ولی در بعضی از دستگاه فقط قادر هستند که یک سینی را به درون دستگاه وارد و خارج کنند.

دستگاه فر قنادی 16 سینی

حرارتی که برای پخت درون این دستگاه وارد می شود به صورت غیر مستیم بوده و همچنین به خاطر اینکه سیستم این دستگاه به صورت فر گردان است حرارت درون دستگاه به صورت متعادل پخش می شود که این امر باعث پخت بهتر مواد داخل دستگاه می شود.
دستگاه فر صنعتی دارای ۴ نوع می باشد که هر کدام از آن ها سایز و اندازه ی مختلفی دارند. از آن ها در تولید حجم کم محصول و در حجم بالا استفاده می شود. در ضمن ناگفته نماند که از این دستگاه ها در تولید انواع نان حجیم و نیمه حجیم نیز می توان استفاده کرد.

دستگاه فر قنادی 16 سینی

این موضوع را نیز باید در نظر داشت که شرکت ایران فر توانایی این را دارد که انواع دستگاه فر صنعتی را تولید کند. اما برای تولید دستگاه ۳۶ سینی، در صورتی که مصرف کننده نیاز به این دستگاه داشته باشد در صورت ثبت سفارش تولید را انجام می دهد.

محل فروش دستگاه های فر قنادی صنعتی

ممکن است افرادی که تازه قصد خرید این محصولات را دارند به دنبال محل فروش و خرید این محصولات باشند. باید به این افراد گفت که در تمام فروشگاه های تجهیزات قنادی و نان پزی و همچنین نمایندگی های مجاز می توان این محصولات را خریداری کرد.

دستگاه فر قنادی 16 سینی

هم اکنون که استفاده از اینترنت در بین همگان افزایش پیدا کرده است و کسب و کارهای اینترنتی نیز پیشرفت نموده، می توان با استفاده از اینترنت محل های خرید را پیدا کرد.
شرکت ایران فر هم اکنون سایت های فعالی برای این امر اختصاص داده است و مصرف کننده را کمک کرده است تا بتواند با مراجعه به آن از قیمت ها اطلاع پیدا کرده و بتواند محصولات را با محصولات شرکت های دیگر مقایسه کند.
کیفیت برای شرکت ایران فر به عنوان یکی از اصلی ترین اصول مورد توجه قرار گرفته است.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران