فروش دستگاه فر قنادی ۳۲ دیس با قیمت ارزان

دستگاه فر قنادی 32 دیس

دستگاه فر قنادی ۳۲ دیس، برای تولید حجم های بالا محصولات استفاده می شود. دستگاه فر قنادی به عنوان یکی از مهم ترین تجهیزات مورد استفاده در قنادی می باشد. این دستگاه با قیمت های متفاوت در فروشگاه ها عرضه می شود.
دستگاه های فر صنعتی قنادی انواع مختلفی دارد. این دستگاه در دو نوع نیمه صنعتی و صنعتی تولید شده است. دستگاه قنادی برای تولید انواع کیک ها، شیرینی ها، کلوچه ها و بیسکویت ها مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های قنادی برای پخت این محصولات به صورت ثابت و گردان تولید شده اند.

دستگاه فر قنادی 32 دیس

شرکت ایران فر می تواند محصولات و تجهیزات قنادی را با قیمت مناسب به شما ارائه کند. این تجهیزات در بر گیرنده خمیرگیر، میکسر، فر قنادی، برش زن و داغ زن می باشد. تجهیزات دیگری نیز در این شرکت تولید می شود که می توان در صورت نیاز آن ها را خریداری کرد.
هم اکنون با رشد صنعت و تکنولوژی، دستگاه های قنادی نیز پیشرفته تر شده اند و به عنوان یک دستگاه کامل در اختیار قنادی ها و کارگاه های شیرینی پزی قرار گرفته اند. دستگاه های قنادی با به روز شدن و پیشرفت کردن نوع ساختار آن ها باعث شده است کیفیت محصولات آن نیز بهتر شده و پخت بهتری انجام شود.

معرفی انواع دستگاه های قنادی و ویژگی های آن ها

دستگاه فر قنادی 32 دیس

دستگاه های قنادی تولید شده در ایران با استفاده از استانداردهای جهانی طراحی و ساخته شده است. برای ساخت این دستگاه ها از بهترین مواد و تجهیزات کاملا با کیفیت استفاده شده است. برای اینکه محصول حاصله کیفیت خوبی داشته باشد و سلامت افراد را به خطر نیندازد باید از تجهیزاتی که دارای کیفیت خوب و بالا می باشد استفاده کرد.
هر کدام از دستگاه ها در نوبه ی خود برای نوعی از پخت استفاده می شود. همان گونه که گفته شد دستگاه های قنادی در دو نوع گردان و ثابت طراحی شده اند. در دستگاه های گردان حرارتی که به دیس های حاوی شیرینی ها و کیک ها وارد می شود به صورت غیر مستقیم بوده و با استفاده از فن های موجود باعث می شود که حرارت به صورت متعادل درون دستگاه پخش شود.

دستگاه فر قنادی 32 دیس

در دستگاه های قنادی ثابت حرارت به صورت مستقیم بوده و از بالا و پایین به دیس ها بر خورد می کند. در ضمن اگر به دنبال پخت نان های حجیم و نیمه حجیم هستید پیشنهاد می شود که از دستگاه هایی استفاده کنید که به صورت گردان هستند.
انواع دستگاه های قنادی به صورت زیر تقسیم بندی می شود:

دستگاه فر قنادی 32 دیس– دستگاه قنادی ۳۲ دیس صنعتی( گردان)
– دستگاه قنادی ۱۶ دیس صنعتی( گردان)
– دستگاه قنادی ۱۰ دیس صنعتی( گردان)
– دستگاه قنادی ۸ دیس نیمه صنعتی (ثابت)
– دستگاه قنادی ۶ دیس نیمه صنعتی( ثابت)
– دستگاه قنادی ۴ دیس نیمه صنعتی( ثابت)

دستگاه فر قنادی 32 دیس

این محصولات در شرکت ایران فر قابلیت تولید دارند و در صورتی که قصد خرید داشته باشید می توانید با نمایندگی ها و یا مراجعه به شرکت ایران فر اقدام به خرید نمایید. تنها یک نکته را باید در اینجا بیان کرد که در صورتی که نیاز به دستگاه های قنادی ۳۶ دیس داشته باشید می توانید سفارش خود را ثبت کرده تا محصول مورد نظر برای شما ساخته شود.

قیمت دستگاه قنادی ۳۲ دیس ارزان قیمت

قیمت دستگاه های قنادی در شرکت ها متفاوت است. با توجه به برند محصولات قنادی و همچنین نوع و کیفیت، قیمت ها با یکدیگر فرق می کند. دستگاه های قنادی ۳۲ دیس به خاطر اینکه از نظر ابعاد و حجم از دستگاه های دیگر بالاتر است در نتیجه قیمت تمام شده ی آن نیز افزایش پیدا می کند.

دستگاه فر قنادی 32 دیس

منظور از دستگاه ۳۲ دیس، یعنی دستگاهی که تعداد ۳۲ تا سینی در درون آن قرار دارد. این سینی ها که برای قرار دادن مواد آماده ی کیک ها، شیرینی ها و انواع کلوچه ها استفاده می شود با استفاده از گاری های موجود در دستگاه به درون دستگاه هدایت شده تا پخت آن انجام شود.
برای اینکه کیفیت پخت بالاتر برود بر روی دستگاه زمان سنج و تعیین دمای پخت طراحی شده است. در دستگاه های ۳۲ دیس از سیستم اینورتر نیز استفاده شده است.
شرکت ایران فر برای محصولات تولیدی خود قیمت های مناسبی را ارائه می کند. این قیمت ها با توجه به شرکت های تولیدی دیگر ارزان تر بوده و می توان این محصولات را تهیه و خریداری کرد.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران