فروش دستگاه فر پخت نان دوار در استان گلستان

دستگاه فر پخت نان دوار در کشور ایران به صورت کاملاً حرفه‌ای و استاندارد در حال تولید است که در تمام نانوایی‌های صنعتی و سنتی کاربرد زیادی دارد. در همین راستا تولیدکنندگان تصمیم گرفته‌اند تا محصولات خود را به صورت کامل و جامع در سراسر ایران پخش نموده و در بعضی مناطق شعبه‌های جدید برای تولید و فروش محصولات خود ایجاد کنند.

استان گلستان یکی از استان‌هایی است که تولیدات انواع دستگاه‌های پخت نان دوار و تونلی در حال حاضر به فروش می‌رسد. نمایندگی‌های شرکت‌های معتبر نظیر شرکت ایران فر در استان‌ها و شهرهای مختلف ایجاد شده است و مصرف کنندگان و تولیدکنندگان انواع نان می‌توانند از محصولات استفاده کرده و اقدام به خرید دستگاه پخت نان نمایند.

فروش فر دوار

ویژگی‌های دستگاه فر پخت نان دوار

دستگاه فر پخت نان دوار برای اینکه کارایی مناسبی داشته باشد با طراحی خاص و ویژه‌ای در حال تولید است. به همین جهت ویژگی‌های قابل توجه زیادی به آن اضافه شده که می‌توان این نکات را جزء نقاط قوت و نکات مثبت برای دستگاه فر پخت نان دوار در نظر گرفت. این ویژگی‌ها به صورت زیر بیان می‌شود که می‌تواند به مشتریان در انتخاب دستگاه فر پخت نان کمک نماید:

  • دستگاه فر دوار به راحتی قابلیت جابه جا شدن در نانوایی را دارد.
  • برای اینکه بتوان دستگاه فر را جابه جا کرد باید از جرثقیل استفاده نمود.
  • وجود سیستم اینورتر باعث شده است تا هزینه‌های حرارت و سوخت آن کاهش پیدا کرده و در این زمینه صرفه جویی شود.
  • می‌توان بر روی دستگاه فر دوار سیستم نان درآور را نیز نصب نمود.
  • کمک گرفتن از دو شعله به صورت مستقیم برای پخت نان
  • از دو نوع سوخت گاز و گازوئیل می‌توان استفاده کرد در صورتی که مشعل حرارت تعویض شود.
  • حجم مصرف سوخت افت کرده و پایین می اید و کمک زیادی در کم کردن هزینه‌های مصرفی می‌کند.

 

خرید و فروش دستگاه فر پخت نان دوار

بعد از اینکه مصرف کننده در رابطه با محصول مورد نظر خود تحقیقات خود را انجام داد و توانست محصول مورد نظر خود را انتخاب کند، هم اکنون نوبت به خرید دستگاه فر پخت نان دوار می‌رسد. پیشنهاد می‌شود که برای خرید از یک محل مطمئن و یک شرکت و یا نمایندگی دارای مجوز بهداشت خرید خود را انجام دهید.

دستگاه‌های پخت نان به خاطر اینکه با سلامت انسان به صورت مستقیم در ارتباط است نیازمند دقت زیادی است. پس باید سعی شود یک دستگاه مناسب با کیفیت عالی خریداری شده تا طول عمر بیشتری داشته باشد و به سلامت مردم آسیبی وارد نکند.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران