فروش دستگاه فر کیک پزی صنعتی

فروش فر کیک پزی

فروش فر کیک پزی .  کار آفرینان بزرگ و سرمایه داران موفق و ثروتمند از راه های علمی استفاده کرده اند و تمامی جوانب را مورد بررسی خود قرار می دهند شما برای راه اندازه یک تولیدی موفق در قسمت خوراکی ها و مواد غذایی باید سعی کنید که از پیشرفت علم نهایت استفاده را ببرید و خود را برای رقابت با سرمایه گذاران و تولیدی های دیگر آماده سازید .

شیرینی ها یکی از آن مواد غذایی هستند که می توانید به خوبی روی آن ها حساب باز کنید زیرا به دلیل محبوبیتی که در بین مردم دارد هیچ گاه افراد دست از خرید آن نمی کشند . پس به همین علت قنادی ها باید سعی کنند کیفیت شیرینی ها و تازگی آن را بالا ببرند تا مشتریان بیشتری را جذب خود کنند .

برای انجام این کا شما ابتدا باید از امکانات و دستگاه های مدرن استفاده کنید که کار پخت شیرینی را به صورت دقیق تری انجام بدهد این دستگاه همان فر های کیک پزی یا شیرینی پزی صنعتی می باشند که امروزه جایگاه ویژه ای در بین محصولات تولیدی دارد .

فروش فر کیک پزی

دستگاه های فر کیک پزی و صنعتی بسیار در پخت شیرینی ها و کیک های مرغوب حرفه ای و خوب عمل می کنند و شامل مدل های متنوعی می باشند .

دستگاه فر کیک پزی دارای چه مدلی و ویژه گی می باشد ؟

این دستگاه ها مدرن معمولا دارای پنج نوع هستند که بیشترین استفاده را دارند . که از اول تا پنجم به این ترتیب می باشد :

 1.  مدل ده دیس
 2. مدل هشت دیس
 3. مدل سی و دو دیس
 4. مدل دوازده دیس
 5. مدل شانزده دیس

این دستگاه ها دارای خصوصیات بسیار کاربردی و ارزشمند هستند و به عنوان دستگاه های مدرن و صنعتی وارد بازار شده اند که می تواند مقدار زیادی از خسارات را در این زمینه کاهش بدهد زیرا دارای دقت بالایی می باشد .

چگونه می تواند دستگاه فر کیک پزی صنعتی را تهیه نمود ؟

فروش فر کیک پزی:

فروش فر کیک پزی

این دستگاه ها به دست افرادی با استعداد و توانمند به تولید می رسند . شما می توانید ابتدا برای کسب اطلاعات دقیق تر و بیشتر به این مجموعه مراجعه کرده و تحقیقات خود را کامل کنید اما اگر خیلی مایل به خرید حضوری نیستید و یا توانایی آن کار را ندارید کافی است که به همان مجموعه و سایت های اینترنتی ما مراجعه کرده و به صورت اینترنتی دستگاه مورد نظر خودتان را سفارش بدهید تا به وسیله پست پس از یک مدت کوتاه به دست شما تولید کنندگان عزیز برسد .

نوع سی و دو دیس دارای چه انواعی است ؟

در دستگاه هایی مانند پخت نان و یا شیرینی سیستم بخار ارزش بالایی دارد و مدلی که این ویژه گی را در خود دارد قطعا از بقیه بهتر می باشد . این دستگاه نیز به دو گروه و یا نوع جدا می شود :

 •  نوعی که دارای سیستم بخار می باشد
 •  نوعی که بدون سیستم بخار کار خود را انجام می دهد .

این دستگاه دارای ابعاد نسبتا بزرگی به این اندازه است :

 1. ارتفاع : دو متر و چهل سانتی متر
 2. عرض : یک متر و پنجاه سانتی متر
 3. طول : دو متر و بیست سانتی متر

این دستگاه نیز دارای قابلیت های بسیار فوق العاده تری در مقایسه با سایر است زیرا دارای حرارت غیر مستقیم و سیستم کنترل حرارت می باشد که با استفاده از این سیستم می تواند تا دمای شش صد و پنجاه درجه سانتی گراد را کنترل نماید .

فروش فر کیک پزی

نوع دوازده دیس دارای چه اندازه ای می باشد ؟

فروش فر کیک پزی:

این دستگاه بسیار کوچک تر و ساده تر از مدل های دیگر می باشد :

 • ارتفاع یک متر و چهل سانتی متر
 • طول : صد سانتی متر
 • عرض : هفتاد سانتی متر

دستگاه از سه لایه استیل . استیل و پشم سنگ ساخته شده است .

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران