فروش دستگاه قنادی در شیراز

فر قنادی صنعتی پخت

فروش دستگاه قنادی در شیراز با شرکت ایرران فر تجربه کنید . شرکت ایران فر تولید کننده انواع های نان پزی و قنادی ، محصولات خود را با توجه به رضایت مشتری تولید و به بازار عرضه می کند. در گاهی اوقات برای خریداران دستگاه های صنعتی یک سری سوالاتی در باره مشخصات دستگاه و چگونگی خرید و از این موارد پیش می اید که ما در این متن به بعضی از این سوالات جواب خواهیم داد :

فر قنادی صنعتی پخت

آیا دستگاه های که از شرکت ایران فر خریداری می کنیم خدمات پس از فروش هم دارد ؟ چگونه دستگاه قنادی صنعتی را در خود شیراز خریداری کنیم ؟ در هر ساعت چه مقدار شیرینی را می توان با این دستگاه ها پخت کرد ؟ و در قسمت آخر کمی با شرکت ایران فر اشنا خواهیم شد.

حال می رویم سوراق جواب دادن به این سوالات:

خدمات پس از فرش دستگاه

شرکت ما برای تمامی محصولاتی که به بازار عرضه می کند خدمات پس از فروش قرار داده است تا شما دیگر نگران این نباشید که اگر دستگاه نیازی به تعمیر داشت چگونه آن را در کمترین زمان تعمیر کنم و با کمترین حزینه آن را دست کنم ، شرکت ایران فر با داشتن نمایندگان سراسر کشور این امر را برای شما آسان ساخته است .

فر قنادی صنعتی پخت

چگونه دستگاه را در شهر خودم بخرم ؟

شرکت ایران فر برای مشتریان خود این امکان را قرار داده است بتوانند خرید خود را تنها با یک تلفن انجام دهند و با سفارش محصول مد نظر خود آن را خریداری کرده و تحویل بگیرید ( حزینه بار بری محصولات بر عهده مشتری می باشد ) از این بابت دیگر نیاز نیست شما به کار خانه آمده و محصول مد نظر خود را خریداری کنید .

ظرفیت پخت دستگاه قنادی

در این قسمت ظرفیت پخت یک دستگاه ۳۲ دیس را مثال خواهیم زد :

دستگاه های قنادی ۳۲ دیس قابلیت پخت ۱۰ کیلو گرم در هر ساعت و پخت ۸ ساعت متوالی را دارند که این مقدار هم برای تولید بالا و هم برای سریع شدن کار بسیار مناسب است ، این دستگاه ها با کمترین استراحت می توانند دوباره شروع به کار کرده و تا ۸ ساعت دیگر کار کرد .

فر قنادی صنعتی پخت

شرکت ایران فر تولید انواع دستگاه پخت

شرکت ایران فر یکی از تولید کنندگان دستگاه های قنادی و نان پزی و کلوچه زن و …. می باشد ، شرکت ما سعی دارد تا با بالا بردن کیفیت و ارزان بودن قیمت ها دست مشتریان را برای خرید دستگاه ها باز بگزارد و آنها با رضایت بیشتری خرید خود را انجام دهند و تگران قیمت بالای محصولات نباشند .

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران