فروش دستگاه قنادی صنعتی در زمستان ۹۸

فروش دستگاه قنادی صنعتی

فروش دستگاه قنادی صنعتی.  برای خوردن شیرینی ها بسیاری از افراد شوق نشان می دهند و علاقه مردم نسبت به این خوراکی ها از زمان های گذشته ثابت شده است . شیرینی ها مشتریان پر و پاقرصی دارند که سعی می کنند در تمامی مراسمات و جشن های خود از آن استفاده کنند و از خوردن آن لذت ببرند . این مواد غذایی که تقریبا در جهان آشنا و معروف است از طریق روش های گوناگون و مختلفی ساخته و به تولید می رسد و مزه ها و مدل های بسیار متنوعی دارد .

شیرینی ها بسیار پرفروش و محبوب هستند و اگر کسی قصد راه اندازی شغل مناسبی را دارد می تواند از وجود ایم مواد غذایی و خوراکی های پرطرفدار استفاده نماید .

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و علم و مدرن شدن سبک زندگی ها کمتر قنادی با راه و روش سنتی می تواند شیرینی های جدید و خوش مزه را پخت کند و به موقع و به اندازه کافی آن را در اختیار مشتریان قرار بدهد .

فروش دستگاه قنادی صنعتی

در این روز ها دستگاه ها و فر هایی به تولید رسیده است که می تواند به جای تمامی فر های قدیمی شیرینی های مدرن و خوش طعم پخت کند . این دستگاه ها با قابلیت ها و خصوصیت های هوشمندی که در خودشان دارند می توانند جای بسیاری از فر ها و گاز های کهنه را در قنادی شما بگیرند .

دستگاه قنادی و ماشین آلات شیرینی پزی در چه مدلی به تولید می رسد ؟

دستگاه های شیرینی پزی مانند خود شیرینی ها انواع مختلفی دارند که هرنوع دارای اندازه های گوناگون و مشخصات متفاوتی هستند اما همه آن ها شیرینی هایی با کیفیت به پخت می رسانند و توانایی های بسیار زیادی در این زمینه دارند . دستگاه ها طوری برنامه ریزی و طراحی شده اند که می توانند شیرینی هایی بدون نقص و بسیار با کیفیت را پخت کنند . این دستگاه های متنوع به این شرح هستند :

فروش دستگاه قنادی صنعتی

 • دستگاه قنادی صنعتی سی و دو دیس
 • دستگاه قنادی شانزده دیس
 • دستگاه قنادی دوازده دیس
 • دستگاه صنعتی ده دیس
 • دستگاه هشت دیس

این دستگاه ها دارای ویژه‌گی های فنی هستند که در این قسمت به آن ها اشاره خواهیم کرد .

خرید و فروش دستگاه صنعتی قنادی در سرتاسر ایران

فروش دستگاه قنادی صنعتی:

شرکت ایران فر با افتخار سعی کرده است بهترین شرایط را برای مشتریان دستگاه های باکیفیت خود به وجود بیاورد تا تمامی قنادی ها از هر کجای ایران بتوانند این دستگاه هارا خریداری و تهیه نمایند . دستگاه های قنادی از طریق سایت های اینترنتی به فروش می رسند . شما می توانید به سایت های اینترنتی ایران فر سر بزنید و تمامی اطلاعات و جزییات مورد نیاز خود را درباره این دستگاه ها به دست آورید سپس با کمک مشاوران آنلاین این مجموعه نوع دستگاه خودتان را انتخاب کنید و سفارش بدهید و آن را درب کارگاه و تولیدی خودتان تحویل بگیرید .

فروش دستگاه قنادی صنعتی

صادرکننده دستگاه دوازده دیس در ابعاد گوناگون

دستگاه های دوازده دیس دارای اندازه ای متوسط در میان دستگاه های قنادی می باشند . این دستگاه های ریز نقش صنعتی توسط یک بدنه خارجی قوی محافظت می شوند که این بدنه از سه لایه درست شده است :

 1. لایه اول استیل
 2. لایه دوم پشم سنگ
 3. لایه سوم استیل

دستگاه های دوازده دیس در اندازه هایی به این صورت طراحی می شوند که به همین علت به دستگاه های نسبتا کوچک قنادی صنعتی معروف می باشند : ارتفاع : یک متر و چهل سانتی متر . طول : صد سانتی متر

عرض دستگاه هفتاد سانتی متر است .

تولید کننده و فروشنده دستگاه قنادی اتوماتیک مدل ده دیس

فروش دستگاه قنادی صنعتی:

فروش دستگاه قنادی صنعتی

دستگاه های ده دیس همان شکلی که از نامشان مشخص است از ده عدد دیس استفاده می کنند . این دستگاه دارای بدنه ی بیرونی است که از جنس استیل براق ساخته می شود .

استیل براق از حرارت زیاد جلوگیری کرده و بدنه ای مقاوم را مهیا می کند . این دستگاه با توانایی هایی که دارد می تواند همه نوع شیرینی چه کم حجم و چه حجیم را به آسانی به پخت برساند به همین علت نیز مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گرفته است .

دستگاه های ده دیس دارای وزنی حدود شش صد کیلوگرم است و در هر ساعت یک و نیم کیلو وات برق مصرف می کند . اندازه و ابعاد این دستگاه :

 • ارتفاع : یک مترو نود و پنج سانتی متر
 • طول یک متر و چهل و پنج سانتی متر
 • عرض : صد سانتی متر است .

خرید و تعمیرات ماشین آلات قنادی و شیرینی پزی هشت دیس

فروش دستگاه قنادی صنعتی

دستگاه های هست دیس بسیار کاربردی و پر فروش این دستگاه ها بیشتر از هر نوع دیگری مورد استفاده قرار می گیرند . دستگاه های هشت دیس قبل از هرچیز دارای یک بدنه بسیار با دوام و با کیفیت است که به همراه پایه ها و مخاضن از استیل و گالوانیزه درست شده است . که می تواند از پوسیدگی دستگاه جلوگیری نماید .

این دستگاه ها دارای چنین اندازه هایی هستند : ارتفاع : صد و ده سانتی متر . طول : هفتاد و پنج سانتی متر . عرض : هشتاد سانتی متر می باشد . این دستگاه معمولا دارای دو الی سه عدد فن می باشند که مسئولیت خنک کردن دستگاه را بر عهده دارند به کم شدن حرارت و بالا رفتن کیفیت شیرینی ها بسیار کمک می کنند .

دستگاه های هشت دیس دارای هشت عدد دیس پخت شیرینی هستند که اندازه طول و عرض ان ها ۶۰ در ۴۰ می باشد . دستگاه های هشت دیس دارای دیس هایی می باشد که هم اندازه دیس های بزرگ صنعتی است .

فروش دستگاه قنادی صنعتی

این دستگاه در مصارف خانگی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان پیتزا پز نیز از آن استفاده می شود . دستگاه به علت اندازه کوچکی که دارد در منازل نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

فروش انواع دستگاه سی و دو دیس قنادی اتوماتیک و نیمه صنعتی

فروش دستگاه قنادی صنعتی:

دستگاه های سی و دو دیس دارای چنین اندازه هایی هستند و در چنین ابعادی ساخته می شوند :

 1. ارتفاع : دو متر و چهل سانتی متر
 2. طول : دو متر و بیست سانتی متر
 3. عرض : یک مترو چهل و پنج سانتی متر

دستگاه دارای دو نوع است که مدل اول سیستم بخار دارد و نوع دوم بدون سیستم بخار می باشد . این دستگاه همچنین دارای سیستم کنترل حرارت است و تا دمای شش صد و پنجاه را کنترل می کند

فروش دستگاه قنادی صنعتی

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران