فروش دستگاه قنادی ۱۲ دیس استیل

فر نان فانتزی پزی

دستگاه قنادی ۱۲ دیس استیل برای تولید در قنادی های کوچک و کارگاه هایی که به تولیدات کمتری نیاز دارند مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه به صورت صنعتی بوده و قابلیت های یک دستگاه صنعتی را دارد و تنها تفاوتی که دارد در ابعاد و سایز آن می باشد.
می توان از دستگاه قنادی ۱۲ دیس به صورت خانگی و رومیزی نیز استفاده کرد. کم بودن ابعاد آن باعث شده است که حجم و وزن آن نیز کمتر بوده و قابلیت استفاده به صورت رومیزی را نیز داشته باشد.

دستگاه قنادی 12 دیس استیل

دستگاه های قنادی در حال حاضر به صورت عمده در حال تولید است و شرکت های زیادی در ایران و خارج از کشور در حال تولید محصولات قنادی می باشند. به این دلیل که هم اکنون صنعت قنادی یکی از پر فروش ترین و پر طرفدار ترین صنایع خوراکی در دنیا محسوب می شود.
شرکت های ایرانی با توسعه این صنعت هم اکنون در حال تولید محصولات زیادی از این قبیل هستند. شرکت ایران فر جز اولین شرکت های سازنده ی محصولات قنادی و نان پزی می باشد. در ایران به عنوان یک شرکت توسعه یافته و مورد قبول فعالیت دارد.

دستگاه قنادی 12 دیس استیل

محصولاتی شرکت ایران فر در بازار وجود دارد. کیفیت عالی و هم چنین خدمات متفاوت و در عین حال کاربردی از طرف شرکت ایران فر مصرف کنندگان ارائه می شود.

مشخصات فنی دستگاه ۱۲ دیس قنادی

دستگاه های قنادی هر کدام با توجه به مصرفی که دارند برای خود مشخصات ثابتی داشته و با توجه به آن اصول مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه قنادی 12 دیس استیل

در طراحی این دستگاه ها استاندارد جهانی نقش اصلی را ایفا می کند و با توجه به آن طراحی و ساخته می شوند. در بعضی موارد با توجه به نیاز مشتری ممکن است که اندازه های آن تغییر کرده و تعداد دیس موجود کم یا زیاد شود. این اتفاق در صورتی قابل انجام است که از طرف مشتری سفارشی از این دست ثبت شده باشد.

دستگاه قنادی 12 دیس استیل

از مهم ترین ویژگی های دستگاه ۱۲ دیس قنادی می توان به:
– دارا بودن سیستم اینورتر برای کنترل دمای درون دستگاه
– دارای سیستم پی ال سی
– استفاده از کلید آخر زمان برای خاموش کردن اتوماتیک دستگاه
– قابلیت کار با گاز و برق
– دارا بودن سیستم فر گردان برای پخت بهتر مواد
– طراحی دستگاه ۱۲ دیس به صورت معمولی و کانوکشن

دستگاه قنادی 12 دیس استیل

این ویژگی ها باعث شده است که دستگاه ۱۲ دیس به عنوان یک وسیله ای حرفه ای در صنعت قنادی مورد استفاده قرار بگیرد. از ویژگی های ظاهری این دستگاه می توان به چند لایه بودن بدنه آن، دارای عایق حرارتی، استفاده از تاج در سه مدل مختلف با توجه به نوع سفارش مشتری، دارای ظاهری زیبا و طرحی جذاب، دارای ۱۲ دیس متحرک برای پخت، توانایی طراحی به صورت پایه ثابت. چرخدار و رومیزی اشاره کرد.
در ضمن لایه بیرونی و درونی این دستگاه از استیل می باشد. استفاده از استیل مانع از زنگ زدگی می شود و کمک می کند کیفیت محصول تولید شده را بالاتر می برد.

دستگاه قنادی 12 دیس استیل

خرید و فروش دستگاه های قنادی با کیفیت

دستگاه های قنادی به عنوان یکی از اصلی ترین تجهیزات در قنادی ها مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها در اندازه های مختلف تولید شده و با توجه به نیاز مشتری به بازار عرضه می شوند. اندازه ی دستگاه ها با توجه به حجم تولید تغییر می کند. هر چقدر محصول تولید حجم بیشتری باشد دستگاهی که به کار می رود بزرگ تر است.
بزرگترین دستگاهی که شرکت ایران فر به صورت ثابت آن را تولید می کند دستگاه قنادی ۳۲ دیس است. همچنین در صورتی که مصرف کننده نیاز به دستگاه ۳۶ دیس صنعتی نیز داشته باشد می تواند با ثبت سفارش، دستگاه مورد نظر خود را خریداری نماید.

دستگاه قنادی 12 دیس استیل

فروش این محصولات در بازار خرید و فروش دستگاه های صنعتی هم اکنون قابل انجام است. این دستگاه ها با کیفیت بالا و در کنار محصولات خارجی قرار گرفته است.
شرکت ایران فر هم اکنون در بازار خرید و فروش محصولات قنادی در بین شرکت های ایرانی و خارجی جایی برای رقابت خود باز کرده است و با توجه به کیفیت محصولات خود توانسته است خود را به جامعه ی تولیدات دستگاه های صنعتی ثابت کند.
هم اکنون شرکت ایران فر روش های زیادی را برای خرید محصولات خود در اختیار مصرف کننده قرار داده است که در پایین صفحه آن ها را می توانید ببینید و استفاده کنید.

 

 

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران