فروش دستگاه قنادی ۴ دیس نیمه صنعتی جدید

دستگاه قنادی 4 دیس

دستگاه قنادی ۴ دیس.  شرکت های بزرگی که امرزه در حال تولید دستگاه های صنعتی می باشند در واقع در حال دادن تحول بزرگی در صنعت مواد غذایی به ویژه شیرینی ها هستند . شیرینی هایی که کاربرد های بسیار زیادی دارند و جزو پراستقبال ترین خوراکی ها محسوب می شوند .
امروزه استفاده از تجهیزات پیشرفته حرف اول را می زند و تمامی کمپانی ها و شکرت های سرمایه دار و با سابقه در حال استفاده کردن و به روز کردن خودشان توسط پیشرفت علم هستند .
شرکت هایی که می خواهند خودشان را در چرخه رقابت نگه دارند و برای همیشه از ذهن ها پاک نشوند هم گام با رشد تکنولوژِی پیش می روند .
ازطرفی شیرینی ها نیز جزو موادی هستند که همیشه مورد استفاده قرار می گیرند و روز به روز افرادی بیشتر برای خرید آن ها به قنادی ها مراجعه می کنند .

دستگاه قنادی 4 دیس

دستگاه هایی که برای پخت کیک ها و شیرینی ها در حال تولید می باشند از جمله پیشرفت های علم هستند که بسیار به صنعتی شیرینی پزی و قنادی ها کمک می کنند .
تازه بودن شیرینی ها نکته بسیار مهمی است که توجه بسیار از مشتریان را به خودش جلب می کند و مزدم سعی می کنند شیرینی را خریداری کنند که مدت زیادی از تولید آن نگذشته باشد به همین منظور یکی از فواید این دستگاه ها پخت سریع شیرینی ها با تعداد زیاد است که کار شما را تا حد زیادی آسان می کند

خرید و فروش انواع گوناگون دستگاه قنادی و شیرینی پزی

دستگاه قنادی 4 دیس

دستگاه قنادی ۴ دیس:

دستگاه های قنادی که توانسته اند قنادی ها را تا حد زیادی به سمت پیشرفت ببرند مورد توجه اکثر خریداران نیز قرار گرفته اند . این دستگاه ها با امکاناتی که دارند و قابلیت هایی که برای آن ها قرار اده اند جزو دستگاه های پیشرفته و مدرن می باشند . دستگاه های شیرینی پزی با طراحی ها و آپشن های هوشمندی که دارند تمامی مراحل شیرینی پزی را با سرعت زیادی و بدون اشتباهی انجام خواهند داداین دستگاه ها که در مدل های مختلفی در حال تولید می باشند و با وجود امکانات و تجیزاتی که دارند باز هم در مدل های خودش متنوع است . تنوع دستگاه های قنادی :

دستگاه قنادی هشت دیس

دستگاه شیرینی پزی ده دیس
دستگاه قنادی دوازده دیس

دستگاه کیک پزی شازده دیس

دستگاه قنادی صنعتی سی و دو دیس

این پنج دستگاه برای پخت تمامی شیرینی ها با مدل ها و ابعاد مختلفی مناسب می باشند و توانایی انجام آن را به آسانی دارند . تنوع این دستگاه می تواند برای فروش بهتر دستگاه ها تاثیر گذار باشد .

 

دستگاه قنادی 4 دیس

صادرات و تعمیرات دستگاه و ماشین آلات پخت شیرینی

دستگاه های شیرینی پزی در سطح های بسیار بالایی در حال تولید می باشند و تمامی قنادی ها می توانند به عنوان یک دستگاه کاملا پیشرفته و هوشمند روی آن ها حساب باز کنند . این دستگاه که توسط یک شرکت کاملا حرفه ای و پیشرفته ساخته می شود دارای اعتبار بسیار زیادی است . دستگاه ها که توانایی هر گونه رقابت را با نمونه های دیگر و خارجی دارند را شما می توانید با قیمت های بسیار مناسب و نسبتا پاینی خریداری فرمایید . دستگاه های قنادی شرکت ایران فر دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش می باشد که تا مدت زیادی اعتبار دارد .
این دستگاه ها می توانند برای سرمایه گذاری بسیار مناسب باشند زیرا با قیمت پایین توانایی به دست آوردن سود های بسیار زیادی را دارند .

دستگاه قنادی 4 دیس

فروشنده دستگاه سی و دو دیس قنادی صنعتی

دستگاه قنادی ۴ دیس:

دستگاه های قنادی سی و دو دیس که بسیار هوشمند و پیشرفته می باشند دارای انواع گوناگونی هستند . این دستگاه ها بسیار بزرگ و برای کارگاه هایی با ابعاد وسیع هستند که در اختیار شما می باشند . این دستگاه که دارای سیستم های مختلفی درون خودش است می تواند شیرینی ها بسیار با کیفیت و خوبی را به شما تحویل بدهد . دستگاه های قنادی سی و دو دیس دارای سیستم کنترل حرارت است که این سیستم می تواند تا دمای شش صد و پنجاه درجه سانتی گراد را کنترل نماید .
این دستگاه علاوه بر این تجهیزات دارای سیستم حرارت غیر مستقیم است . این سیستم اجازه نمی دهد که حرارت دستگاه به طور مستقیم به شیرینی ها برخورد کند پس در نتیجه خمیر ها را به شیرینی هایی کاملا پخته و بدون هیچ گونه سوختگی و یا خام ماندگی تبدیل می کند
اندازه ها و ابعاد این دستگاه :
ارتفاع : دو متر و چهل سانتی متر
عرض : یک مترو چهل و پنج سانتی متر
طول : دو مترو بیست سانتی متر

دستگاه قنادی 4 دیس

شرکت تولیدی دستگاه ده دیس شیرینی پزی صنعتی

دستگاه های ده دیس دارای دوام بسیار زیادی است و این به خاطره داشتن یک بدنه ی مقاوم است که از دو لایه مستحکم گالوانیزه و استیل درست شده است . لایه گالوانیزه می تواند در عین حال محکم بودن به هیچ وجه با اکسیژن واکنش ندهد و زنگ نزد . همچنین لایه استیل از برخورد ضربه های سنگین جلوگیری می کند .
این دستگاه قنادی می تواند هر نوع شیرینی را با روش های بسیار حرفه ای به پخت برساند . دستگاه ده دیس دارای شش صد کیلوگرم وزن است البته این مقدار به طور تقریبی می باشد .
مقدار مصرف برق این دستگاه در هر ساعت یک و نیم کیلو وات در ساعت است که نسبتا استاندارد می باشد . این دستگاه در چنین اندازه هایی توسط شرکت ایران فر تولید می شود :
طول : صد و چهل سانتی متر
ارتفاع : صد و نود و پنج سانتی متر
عرض : صد سانتی متر

دستگاه قنادی 4 دیس

خریداری دستگاه کیک پزی صنعتی هشت دیس با امکانات هوشمند

دستگاه قنادی ۴ دیس:

این دستگاه اندازه های کوچکی دارد و به عنوان یک دستگاه قنادی کوچک است . این دستگاه قنادی در این ابعاد به تولید می رسد :
ارتفاع : صد و ده سانتی متر
طول : هفتاد و پنج سانتی متر
عرض : هشتاد سانتی متر
دستگاه های هشت دیس از فن های خنک کننده ای که برخوردار است که تعداد آن ها دو الی سه دیس می رسد این فن های پیشرفته می توانند حرارت بیش از حد را کاهش بدهند و از سوختن شیرینی ها جلوگیری نمایند همچنین باعث بالا رفتن کیفیت محصولات شود . این دستگاه دارای هشت دیس می باشد که به طور هم زمان درون دستگاه قرار می گیرد و دارای طول و عرض ۶۰ در ۴۰ سانتی متر است .
این دستگاه برای مصارف خانگی و پختن پیتزا نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه قنادی 4 دیس

فروش دستگاه پیشرفته قنادی دوازده دیس در کل ایران

دستگاه دوازده دیس که می تواند در کارگاه های بزرگ صنعتی نقش پررنگی داشته باشد امکانات زیادی دارد . این دستگاه دارای ارتفاعی به اندازه یک مترو چهل سانتی متر است و طول آن : صد سانتی متر و عرض : هفتاد سانتی متر دارد .دستگاه های دوازده دیس مانند سایر دستگاه بدنه ی قوی دارد که از سه لایه استیل . پشم سنگ و استیل درست شده است .

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران