فروش دستگاه نانوایی نان سنگک اصفهان

فروش دستگاه نانوایی

فروش دستگاه نانوایی.  فروش نان ها در تمامی جهان به ویزه در کشور ما یک صنعت و زمینه ای است که می تواند برای تولید کنندگان آن ها سود زیادی به همراه داشته باشد . امروزه با افزایش یافتن جمعیت جهان در هر محله می توان سه الی چهار عدد نانوایی یافت که اکثر یک نوع نان را تولید می کنند و تمامی نان هایشان به فروش می رود و چیزی از آن ها باقی  نمی ماند .

این موضوع نشان دهنده اهمیتی است که نان ها برای افراد و ایجاد سلامتی شان دارد . نان ها راحت ترین و ارزان ترین وعده غذایی می باشند و به راحتی و بدون هیچ چیز دیگری می توانند یک انسان بزرگ را سیر کنند . در این روز ها نانوایی ها سعی می کنند نان هایشان را سریع تر به دست مشتریان خود برسانند و زمان کمتری را صرف پختن نان ها کنند .

فروش دستگاه نانوایی

مراجعه به نانوایی ها اکثرا در زمان های صبح انجام می شود به همین علت در گذشته نانواها پیش از طلوع آفتاب وارد مغازه های خود می شدند . امروزه برای پخت این ماده غذایی ارزشمند دستگاه هایی به بازار آمده که به طور صنعتی و پیشرفته و سریع نان ها را به پخت می رسانند و نانواها دیگر مجبور نیستند که صبح های خلیل زود برای تهیه نان مورد نیزا مردم وارد مغازه های خود بشوند .

ویژه‌گی نان و دستگاه صنعتی نانوایی و پخت نان

نان پختن از گذشته در میان مردم کشور ما رایج بوده است و آن ها به روش های مختلفی نان مورد نیاز خود را پخت می کردند . اما نان پختن مراحلی ثابت و اولیه ای دارد که باید حتما به آن توجه شود و رعایت شود .

اصولی مانند خمیر کردم . ورز دادن .پهن کردن خمیر و مواد اولیه ای که خمیر خود نان به آن احتیاج دارد . شرکت های ایران فر که یکی از معتبر ترین و پیشرفته ترین شرکت ها در حوزه تولید این دستگاه ها است برای تمامی این مراحل دستگاه هایی درست کرده است که تقریبا استفاده از نیروی انسانی را به مقدار خیلی کمی کاهش داده است . انواع این دستگاه برای تمامی مراحل موجود است .

فروش دستگاه نانوایی

انواع دستگاه صنعتی نانوایی برای پختن نان

فروش دستگاه نانوایی:

آخرین مرحله برای پخت نان قرار دادن خمیر ها در تنور و در نهایت به پخت رساندن آن است . دستگاه هایی که این وظیفه را بر عهده دارند و مخصوص این کار به تولید رسیده اند بسیار بیشتر مورد توجه نانواها و سرمایه گذاران می باشند . دو نوع دستگاهی که با امکانات بسیار بالایی برای پختن نان ها به تولید رسیده اند :

 • دستگاه نانوایی تونلی
 • دستگاه نانوایی دوار .

این دو دستگاه بسیار توانمند و هوشمند می باشند و به آسانی و با سرعت بسیار بالایی نان هایی پخته شده و با کیفیت به شما تحویل می دهند . شما می توانید برای رشد فروش خود به این دستگاه های با کیفیت اعتماد کنید .

خرید و فروش انواع دستگاه پخت نان صنعتی مدل دوار در کل ایران با کیفیت بالا

فروش دستگاه نانوایی

فروش دستگاه نانوایی:

دستگاه های دوار نیز دارای انواع مختلفی هستند و اطلاعات این دستگاه به دو نوع : مدل ها و مشخصات فنی تقسیم خواهد شد . دستگاه های دوار بسیار با سابقه تر می باشند و امتحان خود را پس داده اند . این دستگاه ها که مدت بیشتر است در بازار می باشند تجهیزات بهتری را برای پخت نان در خودشان دارند . انواع مختلف دستگاه دوار یا گردان :

 • دستگاه های سه متری
 • دستگاه گردان دو متر و پنجاه سانتی متری
 • دستگاه دو متر و بیست سانتی متری
 • دستگاه یک متر و پنجاه سانتی متری

البته در نوع دوار چون دایره شکل هستند قطر دستگاه ها در نظر گرفته شده است . ارتفاع این دستگاه در بخش های بعدی به شما داده خواهد شد .

ویژ‌گی و مشخصات فنی دستگاه نانوایی گردان

فروش دستگاه نانوایی

دستگاه های دوار که به دستگاه های گردان نیز مشهور هستند اصالت بیشتر دارند . این دستگاه برای گرم کردن تنور خود و پخت نان ها از دو مشعل استفاده می کند . همچنین دارای حرارت غیر مستقیم است .

دستگاه های دوار به بدنه هایی قوی و با دوام معروف هستند که از پنج لایه بسیار ارزشمند به تولید می رسد :

 • لایه اول : استیل ( از ضربات و پوسیدگی بدنه جلو گیری می کند و وزن بسیار کمی دارد در عین حال مقاوم است )
 • لایه دوم : پشم شیشه
 • لایه سوم : پشم سنگ (لایه ای سبک است که برای بهتر شدن و سبک تر شدن وزن دستگاه استفاده می شود )
 • لایه چهارم:استیل نسوز (حرارت را کاهش می دهد باعث افزیش عمر دستگاه می شود )
 • لایه پنجم : گاوانیزه (لایه ای از جنس آهن و مقاوم که با ترکیباتی که دارد به هیچ عنوان زنگ نمی زند .)

این دستگاه با امکانات دارای سنگ هایی است که در کف دستگاه قرار می گیرد و معمولا از جنس چودن می باشد . چودن خاصیت ذخیره گرما را در خودش دارد و این کار را تا مدت زیادی انجام می دهد .

فروش دستگاه نانوایی

این ویژه گی باعث می شود که مقدار مصرف گاز بسیار کاهش پیدا کند و تنور تا مدت زیادی پس از خاموش شدن گرم بماند . دستگاه ها برای کار به گاز و برق نیاز دارند .

دستگاه تونلی نانوایی دارای چه مدلی است ؟ چه قیمتی دارد ؟

فروش دستگاه نانوایی:

دستگاه های تونلی که با امکانات بسیار بالایی وارد بازار شده اند از تمامی جوانب دارای نقاط مثبتی هستند که باید آن ها را در نظر گرفت . این دستگاه قبل از هر چیز دارای ظاهری زیبا و خوش فرم است که به مغازه ی شما نظم و ترتیب می بشخد . این دستگاه فوق پیشرفته در دو نوع به تولید می رسد که این دو نوع هرکدام دارای دو حالت هستند .

 1. نوع چهار و نیم متری
 2. نوع شش و نیم متری

دستگاه شش و نیم متری:  در نوع تمام اتومات ساخته می شود . این دستگاه که دارای سیستم بخار است تنها از یک مشعل برای پخت نان استفاده می کند .

فروش دستگاه نانوایی

دستگاه شش و نیم متری دارای حرارت غیر مستقیم است و دو سیستم پی ال سی و اینورتر برای کاهش اسیب دستگاه به ان کمک می کنند .

دستگاه چهار و نیم متری : این دستگاه بر خلاف نوع شش و نیم تری در حالت نیمه اتوماتیک ساخته می شود . دستگاه چهار و نیم متری سیستم بخار ندارد اما از حرارت غیر مستقیم بهره می برد .

 

 

 

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران