فروش دستگاه نان فانتزی صنعتی در سال جدید

دستگاه نان فانتزی صنعتی

یکی از انواع نان‌هایی که امروزه به صورت گسترده پخت می‌شود و بیشترین مصرف آن در فست فودها است نان‌های فانتزی نامیده می‌شود. این نان‌ها به عنوان نان‌های صنعتی در حال پیشی گرفتن از نان‌های سنتی هستند. نان های فانتزی به عنوان یکی از سالمترین محصولات در حال رشد در میان مردم است.
دستگاه‌های زیادی در رابطه با پخت نان و قنادی در شرکت‌های مختلفی تولید می‌شود.. این دستگاه‌ها با توجه به نیاز روز مصرف کننده در حال پیشرفت می‌باشد.

دستگاه نان فانتزی صنعتی

در بازار فروش دستگاه‌های صنعتی، خرید و فروش دستگاه‌های نان پزی نیز رونق خود را دارد. مصرف کنندگان زیادی به دنبال خرید این دستگاه‌ها با کیفیت بالا هستند.
هم اکنون ایران در صنعت و ساخت دستگاه‌های صنعتی رشد خوبی داشته است و با توجه به اینکه مواد اولیه از خارج از کشور وارد می‌شود ولی تولیدات اصلی به عهده‌ی شرکت‌های سازنده می‌باشد که هم اکنون این دستگاه‌ها را با قیمت‌های مناسب و کیفیت عالی وارد بازار فروش می‌کنند.

قیمت‌های دستگاه نان فانتزی

دستگاه نان فانتزی صنعتی

انواع قیمت‌ها برای محصولات در نظر گرفته می‌شود. این محصولات که به صورت گسترده در حال افزایش است هم اکنون محصولات ساخت شرکت های ایرانی وارد بازار شده است.
دستگاه‌های نان فانتزی به جز شرکت‌های ایرانی از کشورهای خارجی نیز وارد شده که در این صورت قیمت تمام شده محصول بیشتر می‌شود.
قیمت‌های دستگاه‌های نان فانتزی با توجه به ابعاد و اندازه‌هایی که دارند متفاوت است. این اندازه‌ها در قیمت تأثیر گذار بوده و هم چنین در تهیه‌ی محصول و تعداد آن نیز مؤثر است.
دستگاه های که در ایران تولید می شود کیفیت بهتری داشته چرا که با ویژگی ها و خواسته های ایرانی تولید می شود.

دستگاه نان فانتزی صنعتی

مشخصات فنی دستگاه نان فانتزی صنعتی

ویژگی های دستگاه نان فانتزی بسیار به دستگاه های قنادی نزدیک است. به طوری که می‌توان از این دستگاه‌ها به جای دستگاه قنادی نیز استفاده کرد.
از مشخصات فنی این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• در ابعاد مختلف تولید شده‌اند و تعداد دیس‌های آن از ۸ دیس تا ۳۲ دیس ادامه دارد.
• دستگاه با استفاده از سیستم بخار کار می‌کند به این صورت که داخل مخزن آبی قرار دارد که به صورت هیدروکربن وارد مخزن می‌شود.

دستگاه نان فانتزی صنعتی

• استفاده کردن از این دستگاه به جای دستگاه‌های قنادی
• دارای سینی‌هایی برای قرار دادن مواد می‌باشند. این سینی‌ها با سینی دستگاه قنادی متفاوت است.
• اندازه‌ی سینی‌های دستگاه نان پزی فانتزی در ۶۰ در ۹۰ سانتی متر می‌باشد.

فروش دستگاه نان فانتزی صنعتی در سال جدید

دستگاه های زیادی در شرکت های ایرانی تولید می شود. این دستگاه ها با واسطه های فروش وارد بازار عرضه و تقاضا می شوند. انواع محصولات قنادی، نان پزی ها و حتی تجهیزات خط تولید نیز در حال ساخت می باشد.

دستگاه نان فانتزی صنعتی

شرکت ایران فر، به عنوان یک شرکت تولید کننده هم اکنون اقدام به تولید دستگاه های مورد نظر برای این صنایع کرده است. صنعت نان پزی و قنادی جز صنایع بزرگ و پرکاربرد در ایران می باشد. به همین خاطر افراد زیادی به استفاده از آن و کسب درامد روی آورده اند.
هم اکنون در ایران تولید نان های صنعتی فانتزی رو به افزایش است. به طوری که در بعضی منازل به جای نان های سنتی از نان های فانتزی استفاده می کنند. گفته می شود که کیفیت این نان ها بیشتر بوده و هیچ گونه مواد افزودنی در آن دیده نشده است.
برای اینکه مصرف کننده و تولید کننده این صنعت بتواند محصولات با کیفیتی را تولید کند. قبل از اقدام به راه اندازی محل مورد نظر به دنبال خرید لوازم و تجهیزات مخصوص تهیه ی نان فانتزی می رود.

دستگاه نان فانتزی صنعتی

این تجهیزات مثل خمیر گیر، میکسر، دستگاه نان پزی و غیره می باشد باید در خرید آن ها دقت لازم را داشت و محصول با کیفیتی را خریداری کرد. نان جز با ارزش ترین و پر مصرف ترین خوراکی های مصرفی می باشد که سلامت آن از اهمیت بالایی برخوردار است.
شرکت ایران فر آمادگی این را دارد که به تولید کنندگان تمام تجهیزات و دستگاه های مورد نظر پخت را ارائه دهد. کافی است انتخاب کنید و کیفیت را فدای کمیت نکنید.
قیمت های این شرکت برای فروش دستگاه ها بسیار مناسب بوده و دارای خدمات پس از فروش می باشد.
برای ثبت سفارش با شرکت ایران فر تماس برقرار کنید.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران