فروش دستگاه پخت اتوماتیک نان لواش نرم با حرارت غیر مستقیم

دستگاه پخت نان لواش

دستگاه پخت نان لواش به صورت تونلی و تمام اتوماتیک قابل انجام است. دستگاه‌های تونلی در دو مدل نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک طراحی و ساخته شده‌اند. همین تفاوت باعث شده است تا ابعاد طولی آن‌ها نیز با یکدیگر تفاوت داشته باشد. زمانی که نیاز است تا نان‌ها با تعداد زیادی تولید شود و زمان برای تولید کننده مهم است بهترین راه کار استفاده از دستگاه تونلی است. دستگاه تونلی در ابعاد ۴ متری و ۵٫۵ متری تولید شده است. تنها دلیلی که در متفاوت بودن ابعاد این دو دستگاه به چشم می‌خورد استفاده از سیستم بخار در دستگاه تونلی ۵٫۵ متری است. بهتر است برای آشنایی بیشتر با ما همراه شوید.

دستگاه پخت نان لواش

خرید دستگاه تمام اتوماتیک نان لواش

دستگاه پخت نان لواش به صورت تمام اتوماتیک از طریق سیستم بخار اقدام به پخت می‌کند. قبل از اینکه در رابطه با چگونگی فعالیت این سیستم توضیحاتی را ارائه کنیم لازم است این نکته را بیان نماییم که دستگاه‌های تونلی تنها به صورت حرارت غیر مستقیم پخت را انجام می‌دهند و این نوع پخت باعث می‌شود تا نان دچار سوختگی نشده و با کیفیت‌تر تولید شود.

در ضمن دستگاه‌های تونلی بسیار مناسب برای پخت نان‌های حجیم است که می‌توان برای پخت در تعداد و حجم بالا از آن استفاده نمود. دستگاه تونلی تمام مراحل پخت را بدون نیاز به دست و نیروی انسانی انجام می‌دهد و همین امر باعث شده است تا از نظر بهداشتی نیز نان تولید شده مورد استقبال قرار بگیرد.

سیستم بخار تعبیه شده در قسمت پشت دستگاه تونلی، حاوی مقدار زیادی آب است که در اثر حرارت به بخار تبدیل شده و از طریق سیلندرهایی که درون کوره دستگاه جاسازی شده است وارد تنور پخت شده و با بخار کمک می‌کند تا نان پخت شده راحت‌تر تخمیر شود و پخت با کیفیت برتری انجام گیرد.

دستگاه پخت نان لواش

خرید سفارشی دستگاه پخت نان لواش صنعتی

شرکت ایران فر برای ساخت محصولات و دستگاه‌های صنعتی پخت نان از مواد بسیار مرغوب و با کیفیتی استفاده می‌کند. چرا که این دستگاه‌ها رابطه‌ای مستقیم با سلامت جسمی افراد دارد. در صورتی که دستگاه نامرغوب باشد نان تولید شده بی کیفیت و غیر قابل استفاده خواهد بود. بهترین راه این است که قبل از قیمت‌ها به کیفیت محصول خریداری شده و خدمات پس از روش آن دقت کنید.

اگر یک خریدار به خاطر اینکه قیمت کمتری برای محصولات خود پرداخت کند به دنبال خرید محصولات ارزان‌تر و با کیفیت پایین‌تر شود مطمئناً تنها خود او دچار ضرر زیادی می‌شود. پس یک انتخاب درست در هنگام خرید دستگاه پخت نان می‌تواند به شما در ارائه محصول با کیفیت کمک نماید.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران