فروش فر صنعتی ۱۲ دیس قنادی

فر صنعتی 12 دیس

فر صنعتی ۱۲ دیس قنادی، در سراسر ایران قابل فروش می باشد. این محصول یکی از انواع فر های صنعتی کاربردی در شیرینی پزی و کیک پزی محسوب می شود. هم اکنون این دستگاه در فروشگاه ها به فروش می رسد.
دستگاه فر صنعتی که جز پر کاربردترین تجهیزات مورد استفاده در قنادی می باشد به صورت عمده در شرکت های ایرانی تولید می شود. این دستگاه در انواع سایز ها قابل تولید بوده و با توجه به نیاز مصرف کننده به بازار خرید و فروش وارد می شود.

فر صنعتی 12 دیس

یکی از شرکت های فروشنده و تولید کننده ی این محصول، شرکت ایران فر است. این شرکت که توانایی تولید انواع فر صنعتی و همچنین فر صنعتی ۱۲ دیس را دارد می تواند در صورت سفارش از طرف مصرف کننده محصول مد نظر او را تولید کند.
فر صنعتی ۱۲ دیس، به خاطر اینکه تعداد دیس کمتری دارد برای مصارف حجم پایین تر مورد استفاده قرار می گیرد. ابعاد و سایز این دستگاه کم بوده و اندازه ی آن کوچک است. به همین جهت در محل های کوچک و مکان هایی که جای کمتری دارد می توان استفاده کرد.

مشخصات فنی فر صنعتی ۱۲ دیس

فر صنعتی 12 دیس

فر صنعتی ۱۲ دیس، دارای مشخصات فنی و ابعاد متفاوتی می باشد. این ابعاد و مشخصات می تواند به مصرف کننده کمک کند تا محصولی را انتخاب نماید که مورد نیاز او می باشد.
فر صنعتی که ۱۲ دیس، یکی از کوچکترین فر های صنعتی به حساب می آید. مشخصات این فر به شرح زیر بیان شده است.
• ارتفاع ۲۱۵ سانتی متر، عرض آن ۱۰۰ سانتی متر و طول آن ۱۴۵ سانتی متر می باشد.
• دارای وزنی تقریبا ۷۰۰ کیلوگرم است.

فر صنعتی 12 دیس

• در هر ساعت میزان برق مصرفی تعریف شده برای آن ۱٫۵ کیلو وات می باشد.
• میزان گاز مصرفی در ساعت ۳٫۵ متر مکعب می باشد و گازوئیل که مورد نیاز است ۲ لیتر با استفاده از نازل ۱٫۲۵ می باشد.
• ابعاد سینی های مورد استفاده در این نوع دستگاه ها ۶۰ در ۴۰ می باشد.
• دستگاه فر صنعتی ۱۲ دیس، به صورت گردان است.
• جنس بدنه استیل بوده و جنس سینی از گالوانیزه استفاده شده است.

فر صنعتی 12 دیس
• از بدنه سه لایه تشکیل شده است. لایه ی اول گالوانیزه می باشد و همچنین لایه وسط پشم سنگ ۵ سانتی و لایه ی آخر استیل می باشد.
• دارای سیستم های اینورتر و خاموش کننده می باشد.
• دارای سیستم بخار هستند ولی در بعضی موارد سیستم بخار در آن استفاده نشده است.
• شکل ظاهری این دستگاه ها به صورت ۴ گوش می باشد.
• همان گونه که از اسم آن مشخص است دارای ۱۲ دیس می باشد که با فاصله ی استاندارد درون دستگاه قرار گرفته است.
• برای این نوع دستگاه دو گاری برای جابجایی سینی ها تعبیه شده است.

فر صنعتی 12 دیس

در ضمن این دستگاه به خاطر اینکه سوخت دوگانه ای دارد می تواند در محل هایی که به گاز شهری دسترسی نباشد از گازوئیل استفاده کند.

انواع فر صنعتی قنادی

در تقسیم بندی فرها به دو نوع نیمه صنعتی و صنعتی نقسیم می شوند. فرهای نیمه صنعتی بیشتر برای استفاده خانگی و یا استفاده در مکان هایی که جای کمتری دارد کاربرد دارند.

فر صنعتی 12 دیس

فر های صنعتی ولی در قنادی ها و کارگاه های شیرینی پزی بیشترین استفاده را دارند. این دستگاه ها انواع مختلفی دارند که از نظر سایز و ابعاد با یکدیگر متفاوت هستند. هر کدام از این دستگاه ها برای حجم مشخصی از شیرینی ها و کیک ها تعیین شده است. هر چه مقدار حجم مواد بیشتر باشد باید از دستگاه های بزرگتر و دارای دیس های بیشتر استفاده کرد.
انواع فر صنعتی به شرح زیر است:
– فر صنعتی ۱۰ دیس
– فر صنعتی ۱۲ دیس
– فر صنعتی ۱۶ دیس
– فر صنعتی ۳۲ دیس

فر صنعتی 12 دیس

تمام این دستگاه های فر صنعتی قابلیت تولید در شرکت ایران فر را دارد. فقط در صورتی که مصرف کننده برای سفارش ۳۶ دیس اقدام کند شرکت می تواند این دستگاه را تولید کرده و با کیفیت به مشتری تحویل دهد.

قیمت فروش فر صنعتی ۱۲ دیس

برای فروش انواع فر صنعتی ۱۲ دیس، نیاز نیست که با سختی و صرف زمان زیادی اقدام به تهیه ی آن کنید. هم اکنون به خاطر بالا رفتن نمایندگی ها و فروش بالای این محصولات در هر نقطه از ایران که باشید می توانید به راحتی محصول مورد نظر خود را از هر شرکتی که مد نظر شما می باشد خریداری کنید.

فر صنعتی 12 دیس

قیمت های این دستگاه ها با توجه به اندازه، ابعاد، برند و همچنین نوع صنعتی و نیمه صنعتی آن در حال تغییر است. برای خرید این دستگاه با قیمت مناسب می توانید از شرکت ایران فر اقدام نمایید. شرکت ایران فر می تواند به صورت غیر حضوری و آنلاین شما را به یک خرید آسان دعوت نماید.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران