فروش فر قنادی در مشهد

دستگاه قنادی 32 دیس

خرید فر قنادی در مشهد را با شرکت ایران فر امتحان کنید. شرکت ایران فر تولید کننده انواع فر های نان پزی و قنادی ، محصولات خود را با کیفیت عالی و همچنین قیمتی بسیار عالی به بازار ارائه می کند. در گاهی اوقات برای خریداران دستگاه های قنادیک سری سوال در باره دستگاه های مد نظر خود پیش می آید که در این متن به بعضی از این سوالات جواب خواهیم داد ، اگر شما هم خریدار دستگاه قنادی هستید و سوالاتی در باره دستگاه مد نظر خو دارید و یا می خواهید بدانید چگونه باید خرید خود را انجام دهید می توانید ما را همراهی کنید :

فر قنادی نیم صنعتی

دستگاه های قنادی به چند دسته تقسیم می شوند و فرق آنها چیست ؟ جنس بدنه و مخزن داخلی دستگاه ها از چیست ؟ مدل های مختلف دستگاه قنادی صنعتی چیست ؟ در گاهی اوقات دوست دارید که برای خرید یک دستگاه و یا اطمینان از انتخاب درستتان یک مشاوره رایگان داشته باشید چگونه این امکان پذیر است ؟

تقسیم بندی و فرق دستگاه قنادی

دستگاه های قنادی را می توان به دو دسته دستگاه های ثابت ودستگاه های گردان تقسیم بندی کرد . دستگاه های گردان از نظر کیفیت پخت و ماندگاری بالا و تولید انبوه نسبت به دستگاه های ثابت کمی بهتر هستند و با این دستگاه ها کار کمی آسان تر و با کیفیت تر است ، و اما دستگاه های ثابت هم آپشن های خودشان را دارند این نوع دستگاه ها برای تولیدات کارگاه های کوچک دستگاه های مناسب و مقرون به صرفه ای هستند.

فر قنادی بزرگ

جنس بدنه و مخزن دستگاه قنادی

جنس بدنه دستگاه های قنادی از استیل مرقوب و مقاوم می باشد تا در برابر زنگ زدگی مقاوم باشند و از بین نروند،و جنس داخلی دستگاه های قنادی هم از فلز های مقاوم در برابر آتش ساخته می َشود تا در دمای بالا ذوب و یا از بین نروند.

مدل مختلف دستگاه قنادی صنعتی

دستگاه های قنادی صنعتی و نیم صنعتی در مدل های مختلی وجود دارد که برای مثال چند نمونه از آنها را بیان می کنیم:

  • دستگاه صنعتی ۳۶ دیس (گردان)
  • دستگاه نیم صنعتی ۱۶ دیس (ثابت)
  • دستگاه صنعتی ۳۲ دیس (گردان)
  • دستگاه نیم صنعتی ۸ دیس (ثابت)
  • دستگاه صنعتی ۱۲ دیس (گردان)

فروش فر قنادی در مشهد

دستگاه قنادی 32 دیس

در گاهی اوقات پیش می آید که دستگاهی مد نظر خود دارید و نمی دانید که آیا این دستگاه برای کار شما مناسب است یا خیر و می خواهید یک مشاوره رایگان برای انتخاب مطمئن داشته باشید ، شرکت ایران فر برای تمامی مشتریان خود مشاوره رایگان ۲۴ ساعته قرار داده است تا شما بتوانید با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید .

تبلیغات شرکت ایران فر
امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
تماس با مشاوران