فروش فر قنادی پزی در تهران

فروش فر قنادی پزی در فروشگاه های مجاز تهران هم اکنون در حال حاضر قابل خرید و فروش است. به خاطر اینکه هم اکنون صنعت قنادی در حال رشد زیادی است استفاده از دستگاه های قنادی نیز در حال افزایش بوده و همچنین قنادی ها نیز در حال افزایش هستند.
تهران به عنوان یکی از شهر های بزرگ ایران و همچنین پایتخت بودن، قناید های زیادی در آن جا در حال فعالیت هستند. در بعضی موارد نیز از شهرهای اطراف برای خرید به استان هران مراجعه می شود. به همین خاطر یکی از شهرهای مهم برای خرید و فروش می باشد.

فر قنادی پزی

دستگاه های فر قنادی هم اکنون در قنادی های بزرگ و کارگاه های پخت نان مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه ها در ایران تولیده می شود. یکی زا شرکت های تولیدی این محصولات شرکت ایران فر است. شرکت ایران فر محصولات خود را با کیفیت بالا برای مراکز مورد نیاز تولید کرده و در صورت نیاز به صورت عمده و جزئی اقدام به ارسال می نماید.

کارکرد مشعل فر قنادی

برای اینکه فر های قنادی بتوانند پخت شیرینی جات و نان های حجیم را انجام بدهند نیاز مند استفاده از حرارت مورد نیاز هستند. برای اینکه حرارت مورد نیاز دستگاه های قنادی فراهم شود باید یک وسیله منبع حرارت در این دستگاه ها تعبیه شده باشد. که این دستگاه دارای مشعل می باشد.

فر قنادی پزی

دستگاه های فر قنادی به صورت تک مشعله پخت محصولات را بر عهده دارند. برای اینکه مشعل سوخت مورد نظر خود را برای ایجاد حرارت به دست بیاورد نیاز به یک منبع سوخت دارد. در دستگاه های صنعتی این منبع به صورت گازی و گازوئیلی می باشد. به دلیل اینکه رد بعضی از مناطق گاز به اندازه ی کافی وجود ندارد و یا حتی ممکن است دچار قطعی گاز شوند در آن صورت می توان از گازوئیل برای پخت استفاده کرد.
ولی در فر های قنادی نیمه صنعتی سوخت مورد نظر از طریق گاز شهری و یا کپسولی تامین می شود. لازم به ذکر است که برق مورد نیاز این دستگاه ها به خاطر وجود پنل های مدیریتی دیجیتالی است. به همین جهت برای اینکه این پنل ها بتوانند فعالیت داشته باشند نیاز است از برق استفاده شود.

ابعاد فر قنادی چقدر است؟

فر قنادی پزی

فر قنادی که در محل های بزرگ و همچنین به صورت خانگی مورد استفاده قرار می یگرد. دارای ابعاد زیادی می باشد. این ابعاد هر چقدر دستگاه بزرگتر باشد در حال افزایش هستند. به همین خاطر باید در نظر گرفت که در چه محلی و چه ابعادی نیاز است که از دستگاه های قنادی استفاده کرد.
بزرگترین اندازه فر قنادی ۳۲ دیس و ۳۶ دیس است که شرکت ایران فر تولید می کند. کوچکترین سایز این دستگاه ها نیز ۴ دیس و ۶ دیس می باشد. از سایز های کوچکتر در کارگاه های کوچک و در خانه ها استفاده می شود.
به طور کلی می توان برای دستگاه های قنادی ابعاد زیر را در نظر گرفت. این ابعاد به صورت استاندارد بوده و اگر شخصی بخواهد این ابعاد متغییر شود می تواند با شرکت تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت نماید.

فر قنادی پزی

ابعاد فر قنادی ۸ دیس، ۱۰ دیس و ۱۲ دیس
– ارتفاع این دستگاه ها از ۱۴۰ سانتی متر تا ۱۸۰ سانتی متر است.
– طولی که برای این دستگاه های استاندارد می باشد ۸۰ سانتی متر است.
– عرض تعریف شده ۱۱۰ سانتی تا ۱۴۰ سانتی متر است.
ابعاد دستگاه های بزرگتر ۳۲ دیس و ۱۶ دیس به ترتیب زیر است:
– ارتفاع این دستگاه ۲۱۰ سانتی متر است.
– طول دستگاه ۲۲۷ سانتی متر می باشد.
– عرض ۱۴۵ سانتی متر است.

فر قنادی پزی

حرف آخر

نکات ریز دیگری که در مورد فر قنادی باید به آن توجه نمایید استفاده از دستگاه هایی است که دارای کیفیت بالایی بوده و نباید از این موضوع به راحتی گذشت کنید.
کیفیت پاین دستگاه یعنی محصول تولید شده مرغوبیت کافی را ندارد. پس حتما در خرید دقت نمایید. شما به راحتی می توانید به شرکت ایران فر اعتماد کرده و خرید محصولات خود را از آنجا انجام دهید.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران