فروش فر قنادی پزی ۳۲ دیس ۹۹

فر پخت نان فانتزی پزی

فر قنادی پزی ۳۲ دیس در ارتباط با فرهای دیگر صنعتی از حجم بالایی برخوردار است و برای تولید محصولات بیشتر استفاده می شود. در قنادی هایی که تولید مصرف بالا می باشد از این فر می توان استفاده کرد.
فر قنادی صنعتی دارای انواع مختلفی نظیر ۳۲ دیس، ۱۶ دیس، ۱۲ دیس و همچنین ۱۰ دیس می باشد. این دستگاه ها را در اندازه های کوچکتر می توان به صورت خانگی نیز استفاده کرد.

فر قنادی پزی 32 دیس

دستگاه های صنعتی قنادی در صنعت شیرینی پزی و کیک پزی کاربرد زیادی دارد. از این دستگاه ها می توان در پخت انواع نان های حجیم و نیمه حجیم نیز استفاده کرد. لازم به ذکر است برای اینکه بتوان پخت نان های حجیم را انجام داد باید این فر ها را مجهز به سیستم بخار نمود.
فر قنادی ۳۲ دیس دارای ۳۲ سینی و در اندازه های ۶۰ در ۴۰ طراحی شده است. برای اینکه سینی ها را در درون دستگاه قنادی به راحتی جا به جا کنند و در خارج کردن و فرستادن مواد به داخل دستگاه برای پخت مشکلی نداشته باشند از گاری در درون آن استفاده می کنند.
فر های قنادی ۳۲ دیس ویژگی هایی نظیر داشتن سیستم اینورتر( که این سیستم برای کنترل دمای درون دستگاه بر روی دستگاه نصب شده است)، سیستم پی ال سی، دارای دکمه خاموش کن( که با استفاده از این دکمه می توان زمان بندی را انجام داد و دستگاه بعد از اتمام زمان مورد نظر خاموش می شود).

فر قنادی پزی 32 دیس

دستگاه های قنادی صنعتی چه ویژگی هایی دارند؟

دستگاه های صنعتی برای انواع پخت های صنعتی در قنادی ها مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه صنعتی برای پخت شیرینی جات، کیک ها، کلوچه ها، انواع بیسکویت ها و نان های حجیم و نیمه حجیم به کار می رود.
دستگاه های صنعتی برای اینکه کمک به پخت بهتر مواد کنند از سیستم فر گردان برخوردار هستند که این سیستم برای آن ها یک الویت محسوب می شود و یک امتیاز ویژه ای دارد. در ضمن هم اکنون در بازار خرید و فروش محصولات قنادی با سیستم کانوکشن نیز وجود دارد.

فر قنادی پزی 32 دیس

سیستم کانوکشن یک سیستم حرارت دهنده است که با استفاده از فن در درون دستگاه جا سازی شده است. این فن کمک می کند دمایی که در درون دستگاه وجود دارد در داخل آن پخش شده و به صورت یکنواخت به مواد درون سینی ها کمک به پخت نماید.
این دستگاه ها دارای حجم زیادی هستند. به همین دلیل نمی توان از آن ها به صورت دستگاه های رومیزی استفاده کرد. مکانی که برای دستگاه ها باید در نظر گرفت باید بزرگ و جادار باشد.در ضمن برای دستگاه های ۳۲ دیس و ۱۶ دیس می توان از ارتفاع و یا طول دستگاه با توجه به سفارش مصرف کننده افزایش داد.

فروش دستگاه فر قنادی در نمایندگی ها

فر قنادی پزی 32 دیس

دستگاه قنادی فر صنعتی برای اینکه به دست مصرف کننده برسد، در بازار عرضه می شود. این دستگاه ها به دلیل استفاده ی زیادی که در صنعت قنادی دارند به صورت عمده وارد بازار خرید و فروش می شوند.
شرکت های تولید کننده برای اینکه محصولات خود را به فروش برسانند اقدام به اخذ نمایندگی ها برای ارسال محصولات خود به این مراکز کرده اند.
نمایندگی ها می توانند محصولات معتبر و با کیفیتی را برای فروش به مصرف کننده عرضه کنند. این محصولات که دارای ویژگی هایی نظیر خدمات پس از فروش، لوگوی معتبر شرکت، ارم وزارت بهداشت برای کیفیت سلامت دستگاه و همچنین علامت استاندارد می باشند را از شرکت های تولید کننده تحویل گرفته و به دست مصرف کننده می رسانند.

فر قنادی پزی 32 دیس

شرکت ایران فر در راستای فروش محصولات خود به غیر از فروشگاه های معتبر اقدام به استفاده از سایت ها نیز کرده است. این شرکت با ایجاد سایت در گوگل و داشتن فروشگاه اینترنتی اقدام به فروش محصولات خود در زمینه ی دستگاه های قنادی و نان پزی کرده است.
مصرف کننده در صورت رضایت و قبول این قیمت ها و شرایط تنها کافی است که با شرکت تماس بگیرد و سفارش خود را به ثبت برساند. در این صورت بدون کوچکترین مشکلی دستگاه در محل مورد نظر به او تحویل می شود.
اگر شما جز افرادی هستید که می خواهید با قیمت کمتری دستگاه مورد نظر خود را تهیه کنید می توانید به صورت حضوری به شرکت مراجعه کنید و خرید خود را بدون حضور واسطه انجام دهید. شرکت ایران فر دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب دستگاه های قنادی می باشد.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران