فروش فر ۱۲ دیس قنادی گردان

فر 12 دیس قنادی

فروش فر ۱۲ دیس قنادی بر عهده کدام یک از صنوف است؟  از کجا می‌توان این فر را تهیه کرده و از آن استفاده کرد؟ فر ۱۲ دیس قنادی در چه محل‌هایی بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد؟ فر ۱۲ دیس به عنوان فر صنعتی در قنادی کاربرد دارد. فر نیز مانند فرهای صنعتی دیگر برای تولید کیکها، شیرینی جات، انواع کلوچه و بیسکویت و همچنین نان‌های شیرمال مورد استفاده قرار می‌گیرد.
قبل از استفاده و خرید دستگاه های قنادی صنعتی  با توجه به نیازی که مصرف کننده به محصولات قنادی در شرکت و کارگاه خود حس می‌کند اقدام به خرید فرهای مورد نیاز می‌نماید. دقت به نوع فر مورد نیاز از اصلی ترین نکاتی است که قبل از خرید باید به آن توجه نمود..دستگاه قنادی دارای ۱۲ دیس برای پخت انواع محصولات قنادی است.

فر 12 دیس قنادی

فر ۱۲ دیس قنادی به عنوان یک فر صنعتی در کارگاه‌های قنادی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همان گونه که می‌دانید با توجه به نیاز و حجم تولید محصولات دستگاه های قنادی مورد استفاده واقع می‌شود یعنی اینکه در کارگاه‌هایی که حجم تولید پایین است بهتر است از فرهای ۱۰ دیس و ۱۲ دیس صنعتی استفاده کنند ولی در کارگاه‌هایی که حجم تولید بسیار بالاست می‌توان از دستگاه ۳۲ دیس و ۳۶ دیس استفاده کرد. در این مقاله سعی داریم در رابطه با دستگاه های صنعتی و فر صنعتی ۱۲ دیس مطالبی را برای شما ارائه کنیم.

ابعاد سینی فر ۱۲ دیس قنادی

فر 12 دیس قنادی

فر صنعتی قنادی دارای انواع مدل‌ها و اندازه‌های مختلف است از جمله‌ فرهای پر کاربرد و مورد استفاده می‌توان به فر ۱۲ دیس اشاره کرد. این فرها دارای ویژگی و همچنین ابعاد مختلفی هستند. لازم است به این نکته اشاره کنیم که ابعاد در نظر گرفته شده در فرهای قنادی صنعتی با توجه به استانداردهای جهانی است و نمی‌توان اندازه‌های آن را تغییر داد.
مگر اینکه با درخواست و ثبت سفارش خود مشتری در بعضی موارد به توان در اندازه عرض و طول آن تغییر ایجاد کرد. دیس مورد استفاده در فر های صنعتی از جنس گالوانیزه، آلومینیوم و حتی در بعضی موارد از آهن ساخته می شوند. ابعادی که برای تمام سینی‌های قنادی صنعتی در نظر گرفته شده است ۴۰ در ۶۰ است و این ابعاد برای قرار گرفتن سینی حاوی مواد پخت مناسب است.

فر 12 دیس قنادی

یکی دیگر از ویژگی‌ها و نکات مهمی که در رابطه با فرهای صنعتی قنادی می‌توان به آن اشاره کرد طراحی بدنه دستگاه است. برای بالا بردن طول عمر دستگاه ها  و همچنین  مقاومت در برابر حرارت و جلوگیری از هدر رفت انرژی انرژی بدنه آن ها به صورت سه لایه طراحی شده و در بعضی موارد از عایق حرارتی در بدنه آن استفاده می‌شود.
در صورتی که شخصی نیاز به استفاده و خرید دستگاه فر قنادی داشته باشد می‌تواند با ثبت سفارش خود در مدل‌ها و طرح‌های مختلف و همچنین تاج‌های متفاوتی که برای این فرهاد طراحی شده است نیز انتخاب کنند.

شرکت ایران فلز سازنده فر قنادی

فر 12 دیس قنادی

شرکت ایران فر به عنوان یک شرکت تولیدکننده توانسته است خود را در تولید این نوع دستگاه ها مطرح کند. برای دسترسی راحت مصرف کنندگان شرکت ایران فر، نمایندگی هایی را در سراسر ایران اتخاذ کرده تا دستگاه های مورد نیاز را به دست مصرف کننده برسانند.
با توجه به کیفیت بالای محصولات این شرکت هم ‌اکنون صادراتی نیز به خارج از مرزهای ایران دارد. می‌توان این گونه نتیجه گرفت که شرکت ایران فر یک شرکت معتبر بوده و محصولات که تولید می‌کند کیفیت بالایی دارد.

فر 12 دیس قنادی
در ضمن یادآوری این نکته نیز در این جا خالی از لطف نیست که خرید محصولات شرکت ایران فر کار دشواری نیست و به راحتی می‌توان در فروشگاه‌ها و همچنین نمایندگی‌های فروش در سراسر کشور خرید آن را آن را خریداری کرد همچننی لازم است مشتریان و مصرف کنندگان محصولات در نظر داشته باشند که به راحتی می‌توانند بدون حضور در فضای فروشگاه‌ها از طریق سایت فروشگاهی و تنها با داشتن اینترنت و ورود به فضای مجازی به راحتی خرید خود را انجام دهند این یک امکان ویژه برای جلب توجه مشتریان و راحتی آن ها است.

تبلیغات شرکت ایران فر
تماس با مشاوران